Çok Değişkenli Pilavı Nasıl PişirirsinizÇok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz


Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 83 11.02.2019, 16:20

Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz?

En son mağazaların raflarında göründü.Bu, zaten çok yönlü bir işaretçi olarak böyle bir teknoloji mucizesini güçlü bir konuma getirmeyi başardı. Plov, hamur işleri, çorbalar - içinde pişirilebilecek yemeklerin tam listesi değil. Bu yeniliğin sahipleri yeteneklerini en iyi şekilde kullanmaya çalışıyorlar. Bu nedenle sık sık "Bir çoklu gözlemde pilavı nasıl pişirirsiniz?" Sorusunu soruyorlar.

Pişirme için şunlar gerekir: 300 gr. tavuk filetosu, soğan, bir bardak pilav, havlu iki bardak su. Tavuk fileto küpler, tuz, biber içine kesilmiş ve çoklu gökkuşağında kase altına yayılmış. Etin üstünde uykuya dalmak pirinçle durulanır ve hafifçe tuz ilave edin. Soğan ince ince doğrayın, ızgaralı havuç rendeleyin, sonra sebzeleri pirinç üzerine serin, özel bir baharatla örtün, birkaç bardak su ekleyin. Kasenin çoklu gövdeye konması, "Pilav" modu açık ve teknisyen pişirme bitiminde bir sinyal verince çıkartıp tabaklara koyuyor.

Multivarkta tatlı meyve pilavı

Onu hazırlamak için almanız gerekir: Bir bardak uzun ömürlü pilav, 100 gr. üzüm ve kuru kayısı, 2 büyük taze elma 2.5 bardak su, küçük tereyağı, tuz ve baharat tadı. Elmalar temizlenir ve yıkanır ve 10 dakika boyunca ıslatılmıştır küçük küpler, kayısı ve üzüm halinde kesilir, kuru kayısı 2-3 parçalar halinde kesilebilir. Tankın tabanını ve duvarlarını tereyağı ile yağlayın, kurutulmuş meyveleri ve elmaları koyun. Çalkalanmış pirinçle kaplayın, tuz ekleyin ve baharat ekleyin ve su dökün. Tüm malzemeler multivark içerisindeyken kapanır ve uygun mod açıktır. Yoksa, "Susturma" programında çoklu renk silmede bir pilav pişirebilirsiniz. Hazırlık süresi - 40 dakika.

Sığır etinden çok değişkenli pilav

Bu lezzetli yemek hazırlamak için şunları yapmanız gerekir: 400 gr. haşlanmış pirinç, sarımsak üç karanfil, orta büyüklükte iki havuç ve iki büyük soğan, pilav baharatlar bir dizi ve bitkisel yağ yarım fincan. Çoklu gökkuşağının küçük boyutu, bir litre 3-3,5, ürünler iki kat daha az alınabilir. Et yıkanıp parçalara bölünür. Pirinç, çeyrek saat boyunca yıkanır ve ıslatılır. Soğan ve havuçlar temizlenir ve küp haline getirilir, et parçaları ile karıştırılır ve çoklu gökkuşağına aktarılır. Sıradan bir tavayı kullanabilirsiniz, bitkisel yağ, karıştır, kapağı ekleyin ve yerine 20 dakika Multivarki "Pişirme" modunu içerir. Kızarmış sebze, et ve pirinç yıkanıp diş sarımsak üstüne yerleştirilir ve besleme önce karıştırılır rezhimGotovoe çanak gelen multivarku kapalı içerir, tuz baharat döküldü.

Domuz eti ile yapılan çok amaçlı bir havada pilav

İhtiyacınız olan bu lezzetli yemeği hazırlamak içinsunar: Domuz tenderloin 600 gram, sarımsak 4 diş, pirinç (Multivarki alınan kaplar) 2 bardak, soğan, bir çift 2 büyük havuç, baharatlar pilavı, (Baharat setine dahil değilse) barberis çilek bir çay kaşığı ve 2 yk. domates salçası kaşıkları. et 2-3 cm Saflaştırılmış soğan küpler halinde kesilmiş yarım halka kesilmiş ve yıkanmış ve saflaştırılmış havuç olan -. İnce şeritler. Sebzeler multivarka eklenir, bir yemek kaşığı tereyağı eklenir ve "Pişirme" modunu ayarlar. Yaklaşık otuz dakika sonra, sebzeleri çıkarırlar. Multivarki alt eti koymak anda, aynı zamanda kızarmış yirmi dakika, sebzeler, tuz, karabiber kapağı, salça ekleyin. Üstte yıkanmış pirinç, sarımsak karanfil, baharat, kızamık. 4 bardak (bir multivarktan) su ekleyin. "Pilav" modunu açınız ve sinyal sesi duyulduğunda etli pilavı çıkarınız, karıştırınız ve tabaklara koyunuz.

Tabii ki, zaman kazanmak için, et yapabilirsiniz ve değilpişirmeden önce kızartın, ama bu durumda parçaların aşırıya kaçmaya başlaması ihtimali var. Ön-kavurma, etin ya da domuzun küplerinin içinden dışarıdan sulu ve sulu olmanızı sağlar. Yemek pişirmek için az miktarda yağ içeren bir bonfile daha iyi gelir.

Çok Değişkenli Pilavı Nasıl PişirirsinizÇok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz

Related news

 • Balondan Muhteşem Çikolata Küre Yapımı
 • Bezelye Çorbası
 • Deniz Kızı Saç Örgüsü Yapımı Resimli Anlatım
 • 38 Trend 2019 Bilek Dövmeleri
 • Şovmenin parametreleri: Garik Martirosyanın büyümesi

 • Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 92

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz


  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 19

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 80

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 100

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 73

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 45

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 77

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 59

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 7

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 18

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 18

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 67

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 51

  Çok Değişkenli Pilavı Nasıl Pişirirsiniz 36