20.06.2019

Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 3

Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir?

Multivarkta peynir çorbası - hafif, havadar amaAynı zamanda doyurucu bir yemek, lezzetli tadı, bileşimi ve patates püresinin kıvamı sayesinde, diyet ve çocuk menüleri için uygundur. Onu sevmemek imkansız, onun harika kremalı aroması herkes tarafından bile en sevilen çocuk tarafından beğeniliyor.

bir multivark peynir çorbasıPeynirli çorba nasıl pişirilir? Kolay, hızlı ve minimum maliyetle! İşlemi daha da basitleştirmek ve kokuyu korumak için çok değişkenli kullanıyoruz. Peynirli çorba, aşağıdaki ürünlerden bir çok değişkenli olarak hazırlayabilirsiniz: peynir (tercihen katı kaliteler), süt, tavuk suyu, un, soğan ve tereyağı. Gördüğünüz gibi bunlar genellikle el altında olan ürünler. Başlamak için ince doğranmış soğanı kızartın. Bu, hem bir kızartma tavasında hem de "Pişirme" modunu kullanarak bir multivarkta yapılabilir. Multi-bar "Panasonic" in bir peynir çorbası pişirirseniz, "Express" modunu kullanmak çok uygun olacaktır çünkü Daha kısa bir pişirme süresi ayarlamanıza izin verir. Dahası, soğan kahverengileştiğinde, homojen bir kütle elde edene kadar dikkatlice bir bardak unun çeyreğini karıştırın. Biz 3 bardak tavuk suyu dökün ve "Panasonic" modunda "Çorba" veya "Varka" modunu ayarlayın, aynı evrensel uygun modda "Express" yapacak. Et suyu küçük parçalar halinde kaynatılır ve hafifçe rendelenir, rendelenmiş peynir (0,5 kg) dökülür, daha sonra hemen sadece ısıtma modunda bırakarak, multivarkı kapatın. Bir süre sonra peynir eriyecek, herşeyi tekrar karıştırmanız gerekecek. Multiquark'ta peynir çorbası hazır! Bir tutam kırmızı biber ve küçük bir demet yeşillik ile süslenmiş croutons ile servis yapın. Bu peynir çorbası için klasik bir tarif.

peynir çorbası nasıl pişirilir

Bir multivarcan peynir çorbası olmayabilirçorba-püresi ve çeşitli sebze, tahıl ve et katkı maddeleri içerir. Örneğin, pilavlı tavuk peyniri çorbası. Bunu yapmak için soğanları, havuçları ve bir bardak pirinci üçte bir çok etkiye koyunuz, tavuk göğsü (600 gram) ince doğranmış ve bir kaseye koyunuz, 4 patates ekleyip doğrayınız. 2.5 litre su dökün ve 1.5 saat "Quenching" veya "Soup" modunu açın. Pişirmenin bitiminden sonra, hazır bir çorbaya 100 gram eritilmiş peynir koyun, iyice karıştırın, otlar serpin.

multivark panasonic cheesy çorbasıDaha az ilginç olmayan bir tarif düşünelim.köfte ile peynir çorbası. Hazırlanması gerekenler: kıyma, pirinç, yumurta, 2 işlenmiş peynir, patates soğan, havuç, tatlı Bulgar biberi, biraz erişte, tuz, baharat, defne yaprağı ve yeşillik. İlk önce köfte pişirmelisin. Bunu yapmak için, yumurta ile 400 gram kıyma et, bir bardak pirinç, tuz, karabiber, tadı baharat ekleyin. Hazırlanan forcemeat'dan küçük yuvarlak pirzola yapmaktayız. Bir kasede ince doğranmış soğan, büyük bir rendeleyin üzerine rendelenmiş bir adet havuç, 1 adet tatlı biber, küpler halinde kesilmiş, 5 adet patates, doğranmış, rendelenmiş peynir, hazırlanmış köfteler. Bütün bu tuz serpilir, defne yaprağını ekleyin, sıcak su dökün (miktar - bir tavaya kadar "max") ve güveç ("Söndürme" modu) 1.5 saat boyunca. Vermikelliğin eklenmesine hazırlıktan birkaç dakika önce. İşlemin bitiminden sonra, harikulade çorbamızı ısıtma modunda birkaç dakika için hazırlayalım, işte bu! Çorba hazır!

Bonet iştahınızı!Related news

 • Coban Kavurma Tarifi
 • Enflasyonu düşürmek ve faizde normalleşme zaman alacak
 • Samsung Galaxy A7: teknik özellik, inceleme ve cihazın maliyeti
 • Android de Skype dan nasıl ayrılır ve sadece
 • Devletin ekonomi düzenlemesine duyulan ihtiyaç. Ekonomik faaliyetin ölçeği. Ekonominin istikrarı

 • Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 89

  Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir


  Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 15

  Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 39

  Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 42

  Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 32

  Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 33

  Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 53

  Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 73

  Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 18

  Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 81

  Çok değişkenli peynir çorbası nasıl pişirilir 74