Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 2019

Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 2019
31.03.2019

Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 77

Çocuklu aileler için Kıbrıs'da oteller - genel bakış ve öneriler

Kıbrıs bir peri masalı: sevgi güneşi, masmavi sahil, altın kum. Bu Akdeniz adasının sakinleri, özellikle bebeklere gelince, iletişimin niteliği ve sıcaklığı ile ayrılırlar. Bu nedenle, tüm aile ile birlikte dinlenecekseniz, ideal yer Kıbrıs'ın otelleri olacaktır. Burada çocuklar ile rekreasyon için güvenli plajlar, su parkları, turistik yerler, ilginç geziler sağlanır, böylece çocuklar bir kez sıkılır. Kıbrıs'ta çocuklu aileler için oteller bu yaş kategorisine özel olarak donatılmıştır. Bu ve oyun alanları ve çocuklar için mini kulüpler, çocuk havuzları, hatta restoranlarda bile yüksek ayaklı sandalyeler sağladı. Ve eğer ebeveynler kendi işlerinde kendileri bulunmuyorsa, o zaman bakım veren anneler çocuğunuza bakacaktır.çocuklu tatiller için Kıbrıs'taki oteller

Kıbrıs'ta aile tatili için iyi olan nedir?

 • Adanın coğrafi konumu onu yapariklim kuru ve sıcak, çocukların sağlığı üzerinde olumlu etkisi vardır. Plaj sezonu, Akdeniz'in diğer adalarından daha uzun sürer. Kıbrıs, temiz plajları ve berrak suları ile ebeveynleri çekiyor.

 • Uçuş uzun sürmez ve çocukları yormaz. Havaalanlarından tatil yerlerine giden yol bir buçuk saat sürüyor.

 • Ortodoks Kıbrıslılar çocuklara, özellikle de Ruslara çok kibar davranıyorlar.

 • Otellerde yüksek hizmet, artan güvenlik önlemleri, polisler plajda görev yapıyor - bütün bunlar tatilinizi çocuklarla keyifli ve kaygısız hale getirecek.

 • Okul çağındaki çocuklar ufuklarını genişletir,Tarihi yerlere gezileri gezmek, bu muhteşem ülkenin kültürü ve gelenekleri ile tanışmak. Bu antik uygarlık tapınağını kendi gözleriyle görecekler.

 • Kıbrıs'ın dükkanlarında, çocuğunuzun evde yediği yiyecekleri bulacaksınız (meyve suları, süt ürünleri, meyve püreleri vb.).

Çocuklu aileler için bir otel nasıl seçilirKıbrıs'taki çocuk otelleri

Konaklamanızın yerini seçerken göz önünde bulundurunDenize uzaklığı, çünkü çocuklar muhtemelen tekrar tekrar yüzmek isteyeceklerdir. Bu nedenle, plaj otelin yakınında olmalıdır. Çocuklu aileler için Kıbrıs'taki oteller, her zaman cankurtaran olacak olan ve belediye mülkiyetinde olabilecek şemsiyeler, şezlonglar ile donatılmış kendi plajlarına sahip olabilir.

Belirli bir otelin çocuklara hangi altyapıya sahip olduğunu sunmaya hazır olduğunu sorun. Çocuklarınızın yaşına göre eğlence seçin.

Tur operatörünüze ne tür bir soruyu sorGıda otele yapışır. Kıbrıs'ta, genellikle sadece kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon sunan, her şey dahil sistemli bir otel bulacaksınız. İçecekler için ayrı ödemek zorunda.

Kıbrıs'ın tatil alanları

Kıbrıs, çocuklu aileler için aşağıdaki tatil merkezlerini sunmaktadır:

 • Baf. Roma döneminde bu antik kent, Kıbrıs'ın başkentiydi. Dev kaplumbağalar, su parkı, kuş parkı ve UNESCO listesinde yer alan cazibe merkezlerine sahip bir milli park bulunmaktadır.

 • Limasol. Bu şehir, ortaçağ kaleleriyle ünlüdür ve çocuklar için bir eğlence parkı, bir aquapark ve bir deve çiftliği vardır.

 • Larnaka, çocuklar için gelişmiş altyapı ve mini hayvanat bahçesi ile hızla gelişen bir şehir tesisidir.

 • Protaras, muhteşem kumlu plajlara sahip bir tatil beldesidir. Değiştirilen dans çeşmeleri, denize çocuklar için bir zevk verecek ve ebeveynlerini kayıtsız bırakmayacak.

Çocuklu aileler için en iyi Kıbrıs OtelleriBaf tatil beldesinde yer almaktadır. Sessiz bir şehir, koşuşturmacadan uzakta, güzel plajlar ve berrak sular var. Burada bir bebekle bile tatile gidebilir, bebek bakımı için bebek bezleri, bebek maması ve diğer aksesuarları satın alabileceğiniz bir mağaza veya eczane bulabilirsiniz.

Kıbrıs'ta çocuklu aileler için tatil köyleri

Kıbrıs'ın tüm sahil sezonu boyunca otelÇocuklarla rahatlamak için kapılarını açın, ancak çocuk için adanın iklimi en geç mayıs ayı sonu veya haziran ayı başında yapılacaktır. Şu anda deniz çoktan ısınıyor, ama güçlü bir ısı yok. Ya da, sıcaklığın azaldığı ve doğanın bol miktarda meyve ve sebze verdiği Eylül ayı başında Kıbrıs'a bir yolculuğa çıkın. Kıbrıs'ta yaz ortasında (Temmuz-Ağustos), 40 santigrat dereceye kadar ısıtın, bu çocuk için tehlikeli olabilir.

Hoşluk hakkında biraz daha: Kıbrıs'taki Rus turistlerin vize rejimi basitleştirildi. Bu tatilinizi daha da keyifli hale getirecek.

Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 2019

Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 2019

Related news

 • Katı duvar kağıdı - iç dekorasyonun evrensel bir varyantı
 • Balık hake: yemek pişirmek için bir tarif. Bütün aile için lezzetli yemekler
 • Tavuklu Bakla Çorbası
 • IPhone dan iPhone a nasıl notlar aktarılır IOSta Notes uygulamasıyla çalışma talimatları
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma

 • Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 63

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler


  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 23

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 90

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 3

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 64

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 31

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 99

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 18

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 75

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 4

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 22

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 98

  Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler 49