fotograflar Fotograf resim Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır
Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır 97 15.02.2019, 14:18

Çocuklar için "Lazolvan" uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır

"Lazolvan" gibi bir kavram, tıpta bir çocukturHayır, sadece şurup şeklinde bulunan bu ilaç, çoğunlukla ismin nereden geldiği çocukları tedavi etmek için kullanılır. Bu şurubu çocukta herhangi bir bronkopulmoner hastalık varlığında etkili bir şekilde kullanmak ve herhangi bir yaştaki çocuklar için kullanılabilir. Şurup hoş bir portakal veya ahududu aroması ve kokusu olduğundan çocuklar zevkle alıyorlar. Şuruplara çocuklar için "Lazolvan" adı verilse de, yukarıda belirtilen hastalıkların tedavisinde etkili bir şekilde yardımcı olacak yetişkinler tarafından da alınabilir.

Şurup olarak "Lazolvan" özellikleri

"Lazolvan" çocukları, kompozisyonunda sadeceana aktif madde ambroksola'da ek tatlar, şeker ve tad geliştiriciler bulunur, bu nedenle çocuklara atandığında genellikle bu ilacın alınmasıyla ilgili sorunlar ortaya çıkmaz. İlaç çocuklar için tasarlandıysa, 5 ml'lik şurup 15 mg aktif bileşen içerir, çünkü bu dozdaki yetişkinler halihazırda 30 mg ambroksol içerir. Çocuklar için "Lazolvan" hem şurup şeklinde hem de tabletlerde mevcuttur ve etkisi farklı değildir, sadece çocuklar daha fazla şurup alırlar.

Çocuklar için "Lazolvan" - kullanım talimatı

İlaç oral yolla alınır, çok hızlı olduğu yerdesindirim sisteminde emilir. Kan dolaşımına girdikten sonra tüm dokulara ve organlara yayılır. İlaç, uygulandıktan sonraki yarım saat ve sonraki 6-12 saat boyunca etkiliyor. bronşlara alma, "Lasolvan" çocuk müsin oluşumunu teşvik etmek başlar ve aynı zamanda ortaya çıkan balgam liquefy enzimleri aktive sulandırır. "Lazolvan", bronş kapağının ipek kılıfını daha aktif hareket ettirir ve böylece balgam onları çabucak terk eder.

Bu ilacın etkisi sırasında, alveolleri içeriden örten, sonra da alçalmaz bir sürfaktan oluşur. Terapötik etkisini gösterdikten sonra, "Lazolvan" karaciğerde erir ve idrar yaparken atılır.

Kullanım Endikasyonları

Bu ilaç, her ikisini de tedavi etmek için kullanılır.solunum yolunda ortaya çıkan, kronik ve akut enflamatuar süreçler. Çoðu zaman, ARVI'den sonra çocuklarda bronþit veya pnömoni gibi komplikasyonlar görülür. Bu hastalıkların başlangıcı genellikle kuru bir öksürüğün ortaya çıkmasıdır ve bu kuru bir öksürük ıslak olana aktarılmalıdır. Bu kompleks tedavisi mukolitik ve ekspektoran maddeleri belirlemek ve etmek "Mucosolvan®" Bu özelliklerin her ikisi de bir araya getirir ve bu nedenle tarif edilen hastalıkların tedavisinde çok popülerdir.

Kronik tedavi sırasındaHastalıklar, hem akciğerler hem de bronşlar, "Lazolvan" ın kullanımı balgamı hızlı bir şekilde temizlemenize ve böylece hastalığın yeni bir alevlenme şansı vermenize izin vermez. Çocuk veya yetişkinlerde kronik bronşit, obstrüktif akciğer hastalığı, bronşektazik hastalık veya bronşiyal astım varsa, bronkodilatörler ve Lazolvan ile birlikte etkili bir şekilde kullanın. İnhalasyonlar hem yetişkinlere hem de çocuklara uygulanabilir. 6 yıla kadar, tedavi süresi 2 ml ilacın 12 teneffüs ve 6 yıl - 23 ml'dir. Yürütülmeleri için uygun herhangi bir ekipman kullanılabilir.

Kontrendikasyonlar

Şurup intolerans durumunda kullanılamazBileşenlerin yanı sıra hamileliğin ilk üç ayında. Hamileliğin geri kalanı boyunca, ilaç kullanılabilir, ancak dikkatle, kısıtlamalar aynı zamanda emzirme, şiddetli böbrek ve karaciğer hastalıkları, bunların fonksiyonları ile birlikte eşlik eder.

Yan Etkiler

"Lazolvana" uygulamasından hemen sonra hiçbir yan etkisi yoktur. Çok nadiren alerjiler ve mide ağrıları ortaya çıkabilir, hatta daha nadiren anafilaktik reaksiyonlar vardır.

Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdırfotograflar Goruntuler Fotograf galeriler resim

Related news

 • Soğan Yatağında Dalak Kavurması Videosu
 • Bayat Ekmek Topları Tarifi
 • EVDE KALBURABASTI YAPILIŞI
 • DP Parfüm Kodları

 • Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır 64

  Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır


  Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır 80

  Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır 62

  Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır 6

  Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır 24

  Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır 30

  Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır 8

  Çocuklar için Lazolvan uyuşturucu, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkili bir yardımdır 62