Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 2019

Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 2019
20.08.2019

Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 35

Nizhny Novgorod'daki en iyi restoran: derecelendirme

Nizhny Novgorod büyük bir sanayi merkezidir. Doğru bir şekilde Rusya'nın orta bölgesindeki üçüncü şehir diyebilirsiniz. Bu nedenle restoran, bar ve diğer eğlence imkanlarının eksikliği yoktur. Çeşitli seçeneklerden birini seçmek, arkadaşlarınızın ve akrabalarınızla vakit geçirebileceğiniz, düğün, yıldönümü veya başka bir etkinliği kutlayabileceğiniz layık bir seçeneği temsil eden başka bir konudur. Nizhny Novgorod'daki en iyi restoranı mı bulmak istiyorsunuz? Buna yardımcı olacağız. Derecelendirmesi, gerçek ziyaretçilerin yorumlarını temel alır.

Mitrich

En iyi kafe ve restoranlar ne olmalıNijni Novgorod Her şeyden önce, çarpıcı bir atmosfer ve mükemmel mutfağı olan bu kuruluşlar. Bunlardan biri sadece Mitrich. Modern pişirme yöntemleri ile birlikte kaliteli ürünler - kurumun ana özelliği. Belki de, sadece müşteriler burada kar şeklinde enginar, karides ve parmesan salatasını tadabilmektedir. Peki kremsi kurabiyelerle dondurmayı nasıl seversin? Burada her konuk, tat tercihlerine göre kendileri için özel bir şeyler bulacak. Gerçek gurmeler ayakta gerçekten ilginç bir yerdir.

Nizhny Novgorod'daki en iyi restoranı

Ve gerçek ziyaretçilerin yorumları bize ne anlatıyor? Birçok kişi bunun Nizhny Novgorod'un en iyi restoranı olduğunu söylüyor: Bu atmosfer sadece başka bir yerde bulunamadı. Bu, bir aile akşam yemeği veya romantik bir tarih için ve arkadaşlarına ve ailesine şaşırtmak ve etkilemek isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

"Kütüphane"

Birçoğu, "Kütüphane" nin en iyisi olduğuna inanıyorNizhny Novgorod'daki restoran. Bu davadaki bu kurumun ziyaretçilerinin görüşleri oybirliği ile alınmıştır. Bir zamanlar burada akşam vakit geçirme fırsatını bulanlar, tekrar tekrar geri döndüler. Adı zaten ilgi çekici ve büyüleyici. Restorantın misafirlerini neler sunabileceğini bilmek ister misiniz?

Nizhny Novgorod'daki en iyi kafe ve restoranlar

Burası tüm ziyaretçilerin ulaşabileceği yerdirHem fiziksel hem manevi yemeğin tadını çıkarın. Misafirler, siparişinizi beklerken kendilerini herhangi bir türe ve tarzda kitap okumaya hazır hale getirebilirler. Burada hem yemek pişirme kitapları hem de V.I.'nin eserlerinin eksiksiz bir koleksiyonunu bulacaksınız. Lenin. Bu, kurumun benzersizliğini sağlayan ana özelliğidir.

Nadiren okuyanlar veya hiç göstermeyenler bilekitap ilgi, kütüphane ile tanıştığınızdan emin olun. Fakat fikirlerin yazarları orada durmamaya karar verdiler, bu yüzden tüm konuklara şaşırtıcı bir hizmet ve özellikle Avrupa mutfağının yemekleri ile temsil edilen zarif bir yemekler sunuyorlar. Hazırlamak burada şaşırtıcı ve garsonlar kelimenin tam anlamıyla ziyaretçi isteklerini tahmin.

Trattoria Peperoni

Şehir merkezinde rahat bir kafe, en iyi şekildeİtalyan gelenekleri - tüm bu kurum Trattoria Peperoni. Nizhny Novgorod'daki en iyi restoranı arıyorsanız, ancak lüks ve pathos için fazla ödeme yapmak istemiyorsanız, buraya gelin. Deniz ürünleri ile makarna, çeşitli dolgular ile pizza, çorbalar - Bu kurumda size sunulacak olan sadece küçük bir parçasıdır. Gerçek ziyaretçilerin yorumlarını okursanız, bunun aile yemekleri ve akşam yemekleri için mükemmel bir yer olduğu aşikar hale gelir. Yetişkinler ve çocuklar buradan hoşlanacaklar. Gıda kalitesi, en sofistike ziyaretçileri bile hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Nizhny Novgorod'daki en iyi restoran: Ziyaretçilerin görüşleri

"Pyatkin"

Belki bu kurum çağrılabilirMerkezi sokaklarından birinde yer alan bir simgesel yapı - Noel. Nizhny Novgorod'daki en iyi 10 restorana bakarsanız, aralarında mutlaka bulun. Restoran tarafından işgal edilen bina, sadece şehrin misafirlerine değil, aynı zamanda yerel sakinlerine de geçmenin zor olduğu bir sanat eseridir. XIX yüzyılda, burada Nizhny Novgorod tüccar Pyatov malikanesi barındırdı. Projenin yazarları bunu vurgulamaya ve restoran adına tarihe ait olanı yansıtmaya karar verdiler.

Kurumun sahipleri yansıtmaya çalıştıHer detay ve ayrıntıda hissedilen XIX-XX yüzyılların atmosferi. Her bir şamdanı, her tepsiyi sonsuzca incelemek istediğim çok fazla antika var. Akşamınızı burada geçirmek istiyorsanız, önceden bir masa rezervasyonu yapmanızı öneririz. Aksi halde ücretsiz bir yer bulamazsınız.

Nizhny Novgorod En İyi 10 Restoranlar

Şimdi mutfak için, "Pyatkin" - neredeyseşehirdeki tek kurum. Yemek tariflerine sıkı sıkıya bağlı kalarak en iyi geleneklerde pişirilen gerçek Rus mutfağının lezzetlerini tadabileceğiniz yer. Rus mutfağını farklı görmüyorsanız, bu kurumu ziyaret ettiğinizden ve kurulu klişeleri geliştirdiğinizden emin olun.

Gusto Çorbası

Günümüzde, çiğ gıda çok popüler vevejetaryenlik. Bu yüzden etsiz yemek severlerden uzak durmak istemiyorsunuz ve bu ziyaretçi grubuna odaklanmış olan Nizhny Novgorod'daki en iyi restoranı sizlere sunuyorsunuz. Bistro lezzetli ve kullanışlı çorbalar - şehirdeki benzersiz bir kurum, zaten onun uzmanlarını ve ateşli hayranlarını bulmayı başardı.

Kurum kendini bir yer olarak konumlandırıyorZararlı gıda katkı maddeleri ve boyalar kullanılmadan sadece doğal ürünlerden hazırlanır. Burada yazarın tariflerine göre hazırlanan en iyi çorbaları tadabilir ve en önemlisi mide ve sindirim için faydalı olabilirsiniz. Menü geleneksel Avrupa, Rus, Meksika, Hint ve Japon mutfağından yemekler ile temsil edilmektedir. Şehir merkezinde bulunan bu atmosferik yeri mutlaka ziyaret edin.

Özetlemek

Nizhny Novgorod'daki en iyi restoran nasıl seçilirkendin için karar verirsin. Arkadaşlarınızla oturabileceğiniz, çocuklarınızla zaman geçirebileceğiniz ve hayatınızdaki önemli bir etkinliği kutlayabileceğiniz, şehrin en ilginç ve değerli yerlerine dikkatinizi sunduk. Değerlendirme, ziyaretçilerin geri bildirimleri temelinde yapılmıştır ve tek dezavantajı dikkate alan bu kurumların her birinde bir tablonun önceden rezervasyon yapması gerektiğidir.

Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 2019

Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 2019

Related news

 • AK Partili vekil, Bahçelinin yumuşak muhalefeti bizden oy kopartıyor dedi
 • Ahmet Şık, EURO 2024ün Türkiyeye verilmesine karşı çıktı
 • Mavi Haşhaşlı Kek Tarifi
 • Yaz Meyveleri ve Faydaları Sağlık Saçan Yiyecekler
 • Doğal Sinek Kovucu Nasıl Yapılır

 • Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 6

  Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme


  Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 56

  Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 69

  Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 67

  Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 1

  Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 71

  Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 16

  Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 6

  Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 18

  Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 81

  Nizhny Novgoroddaki en iyi restoran: derecelendirme 73