Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 2019

Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 2019

Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 60 18.02.2019, 09:11

Nijniy Novgorod'daki nargileler: genel bir bakış

Sıkı bir gün çalıştıktan sonra bıktık mı? Haftasonunda yapacak bir şey yok mu? Akşamları daha yakından bakıldığında, uzmanlaşmış kulüpler sigara içmeyi sevenlerle doludur. Ayrıca lezzetli ve dumanlı ister misin? Nijni Novgorod'da nargile tanıtmam için izin ver.

"Sis"

 • Adres: 25, Ekim beklentisi.
 • Açık: Hafta içi 16: 00'dan 02: 00'a, cumaya ve cumartesi'ye 16: 00'dan 3: 00'a kadar.

Için keyifli bir akşam geçirmeyi planlıyorsanızmükemmel nargile, güçlü kahve, lezzetli çay, seçilen müzik kompozisyonları altında dinlenmek için "Sis" i (nargileler) bulacaksınız. Nizhny Novgorod, konuklarına yalnızca en iyi karışımları ve tütün çeşidini sunuyor. Nargile ekinde lezzetli yiyecekler sipariş edebilir veya tatlı bir içecek seçebilirsiniz. Kibar personel, ilginç olaylar ve hoş bir şirket 25 Prospect Oktyabrya'da sizi bekliyor.

Sis. Nargilesi (Nizhniy Novgorod)

HookahPlace

 • Adres: st. Ilinskaya, 43b.
 • Açık: Pazartesiden pazar gününe 14: 00-2: 00 arası.

Nizhny Novgorod'un en popüler shisha hangileri?Novgorod aklınıza geldi mi? Bu yerlerden biri HookahPlace. Beyler lider Rus onların zevkine göre gelecek ustaların, ve bilenler ve başlayanlardan nargile denemek için ziyaretçi sunuyoruz. "HukaPlaces" sadece bir kafe değil aynı zamanda çeşitli eğitimler ve ana sınıflar için de bir mekan. Burada nargile becerilerini öğrenebilir ve kendi alanınızda gerçek bir profesyonel olabilirsiniz. Güler yüzlü personel, cazip iç mekanların yanı sıra lezzetli ve dumanlı sizi dört gözle bekliyor.

"Isı"

 • Adres: st. Nijni Novgorod, 3.
 • Açık: Pazar-Pazartesi 12: 00-1: 00, Cuma ve cumartesi 12: 00-3: 00 arası.

Nijni Novgorod'daki nargile gibi,"Isı" ziyaret etmek için kapılarını açıyor ve leziz ve dumanlı bir sigara cihazından büyük bir zevk sunuyor. Burası, dinlenip, eski arkadaşlarınızın bulunduğu bir çevrede oturup, yeni tanıdıklarınızın olduğu bir yer. Buna ek olarak, iyi bilinen oyunları oynatabilir ve popüler filmleri izleyebilirsiniz. Eşsiz bir iç mekan, sıradan müzik, kapsamlı bir çay kartı, çeşitli eğlence ve daha fazlası. "Isıya" hoş geldiniz.

Nizhny Novgorod'da Nargile Kafeler

"Duman"

 • Adresler: st. Belozerskaya, 2, ul. Piskunova, 18, ul. Malaya Pokrovskaya, 4, ul. Rozhdestvenskaya, 12, bina 5.
 • Açık: 16:00 - 2:00

"Duman" işyerleri ağı size iyi bir teklif sunuyorArkadaşlarla vakit geçirin, klasik kokulu nargile dumanının tadını çıkarın veya meyve üzerinde bir seçenek. Ayrıca kafede leziz tadabilirsiniz - şefler Japon mutfağının en lezzetli yemeklerini hazırlar. Salatalar, sıcak yemekler, tatlılar, içecekler - hepsi bu bir nargile "Duman" sunuyor. Nizhny Novgorod şu anda kurumu bulabileceğiniz dört adrese sahip.

Nargile "Duman". Nizhny Novgorod

"Abdul"

 • Adres: st. Piskunova, 21, 2 bina.
 • Açık: 12:00 - 05:00

İyi bir nargiden daha iyi ne olabilir? Ücretsiz bir akşamınız varsa veya hafta sonunu nasıl geçireceğinize karar verirseniz, Abdula'yı ziyaret etmeyi düşünün. Dost atmosferi, yumuşak kanepeler ve kollu örtülerin yanı sıra çok sayıda nargile seçeneği gibi kurumun konukları. Kurumda ek eğlence için masa oyunları ve bir Xbox konsolu var. Güler yüzlü personel, demokratik fiyatlar ve benzer düşünen insanların büyük bir şirkette hoş bir konaklama "Abdula". İç mekana girerken, ek avantajlar ve indirimler sunan özel bir konuk kartı alırsınız.

zanaat

 • Adres: пер. Liman, 2.
 • Açık: her gün, 16: 00'dan son müşteriye kadar.

Ücretsiz bir hesabı olan benzersiz bir nargile. Nizhny Novgorod böyle bir koşuluyla çok az sayıda işletme sunabilir. İstediğin kadar bıraktın. Karar vermeniz zorsa, personele veya diğer konuklara her zaman sorabilirsiniz. "Kraft" sizi ruhsal bir atmosferde dumanlı bir nargile keyfini davet ediyor. Menüde - çay, çeşitli içecekler ve markalı kiraz puer, herhangi bir içki misafir kuruluşlar.

Ücretsiz hesap ile nargile. Nizhny Novgorod

Werkbund Evi

 • Adres: st. Ticaret, 12, 1 kat.
 • Açık: Son müşteriye kadar 16:00 - 3:00.

Arkadaşlarla nerede buluşacağınızı bilmiyor musunuz?gürültülü bir parti yapmak için? Anti-kafe olarak çalışan nargile Werkbund'a gelin. Burada sadece zaman ödersiniz. Kurum tüm olası stereotipleri kırar ve ziyaretçilere unutulmaz neşe ve eğlence atmosferine dalmalarını sağlar. El Yapımı Nargile. Ücretsiz hesap. Burası ziyaret ettiğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Nizhny Novgorod'da nargile alabilirsinher zevke ve uyum için. Sigara içilmeyen format, ücretsiz hesaplı yerler, şık restoranlar ve klasik rahat odalar ile kurulan tesisler - şehir sakinlerine ve misafirlerine çeşitli seçenekler sunuyor.

Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 2019

Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 2019

Related news

 • Rüzgar Gülü Lif Yapılışı
 • 2019 yengeç burcu
 • Çiğ Köfte Yapımı Tarifi

 • Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 85

  Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış


  Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 79

  Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 79

  Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 6

  Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 59

  Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 69

  Nijniy Novgoroddaki nargileler: genel bir bakış 10