Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 2019

Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 2019

Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 57 20.01.2019, 22:51

Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık

Bugün Nadezhda Cherednichenko kim olduğunu konuşacağız. Biyografisi aşağıda verilecektir. Sovyet sinema ve tiyatro oyuncusu ile ilgili. RSFSR'nin Onurlandırılmış Ressamı unvanını aldı.

formasyon

muhataplar için umutNadezhda Cherednichenko ortaya çıkan bir aktris.1927'de, 14 Ağustos'ta Boguslav'da aydınlatıldı. Şimdi Ukrayna'nın Kiev bölgesi. Bütün Birlik Devlet Görüntüleme Enstitüsü'nde okudu. 1949 yılında Yu Raizman atölyesinden mezun oldu. Gnesins adlı Müzik Pedagoj Enstitüsünde vokal sınıfını ziyaret etti.

Ekranda

umut interlocutors kişisel yaşamNadezhda Cherednichenko filmde başrolünde1946 İlk rol filmi "ilk eldiven" Andrey Frolov Nina Grekova imgesi oldu. 1949-1983 yılları arasında Merkezi Sinema Aktörleri Stüdyosu'nda oyuncu oldu. Sonra iş yerlerini değiştirir. Aktörün Tiyatro-Stüdyosunda hizmet eder. Burada otuz yılı aşkın vakit geçirdi. Klasik konser repertuarı ile gerçekleştirir. Umut'un 1954 - 1960 yıllarında oynadığı filmlerde ana roller. İzleyiciler dram o melodram içinde, filmi "Sailor Siskin" Vladimir Braun de, Nastya oynadığı "Dünya Şampiyonu" Vladimir Gonchukova, yılında ilk rolünü hatırlar "Ne zaman Bülbüller şarkı" Eugene Bryunchyutina ve filmi "koordinatları bilinmeyen," Michael Winiarski. Yakında aktris kariyerini tamamladı. Çehov'un eserlerinin film uyarlaması - İzleyiciler "Sevgilim" filminde küçük bir rol 1966 yılında yine gördüm. Daha sonra Sovyet-İtalyan üretimi "Ayçiçeği" şeridinde oynadı. Film 1970 yılında serbest bırakıldı. RSFSR aktrisinin Onurlandırılmış Ressamı'nın unvanı 1971'de ödüllendirildi.

aile

müdahil olan aktris umuyoruzZaten Hope'un kim olduğunu biraz anlattık.Cherednichenko. Aktrisin kişisel yaşamı aşağıda kısaca açıklanacaktır. Resimlerden birinin filme alınması sırasında, İvan Pereverzev ile görüştü. Aktörler 1946'da bir düğün oynuyorlardı. Daha sonra genç ailenin oğlu oldu. Ona Sergey deniyordu.

Bununla birlikte, Ivan Pereverzev ve Hope'un evliliğiCherednichenko testten sağ kuramadı. Aktrisin hayatının 50'li yaşlarında değişiklikler oldu. Odessa'da Peter Todorovsky ile bir araya geldi. O sırada bilinmeyen, genç bir operatördü. Pyotr Yefimovich'e göre, çakışan bir romandı. Daha sonra sadece resimdeki çalışmadan kurtuldu. Ve Odessa severlerle şarap tanıştım. Olaylar son derece hızlı bir şekilde gelişti. Gençler Moskova'ya gitti ve hemen imzaladılar. Aktrisin seçtiği aktris, o zaman asgari ücretli ildeki bir operatör gibi hissettiğini itiraf ediyor. Ona bir yıldız olduğunu düşünüyor gibiydi. aktris sonra Sohum kıyıda otomobil "Volga", apartman Daça edildi. Genç adam rahatsız hissetti. Evlilikleri uzun sürmedi. Peter ve Nadezhda, dostane ilişkileri sürdürürken, 1961'de karşılıklı rıza ile ayrıldı. Daha sonra seçilen büyük film yönetmeni oldu. Aktrisin kariyeri neredeyse 60'lı yıllarda tamamlanmıştı.

Nadezhda Cherednichenko aniden bir karar aldıilk kocasına geri dön. Altmışlarda oldu. Bu sefer Pereverzev yine boşandı. Bununla birlikte, yeni bir hayatın bu girişimi birlikte ilkden daha erken sona erdi. Birlikte, çift bir buçuk yıl yaşadı. Aktris Elena dediği bir kızı doğurdu. Uzun yıllar yurtdışında yaşıyordu. Babası - annesi Hilarion Markovich - Alisa Matveevna, kardeşinin adı Yuri Illarionovich'tir.

Filmografi

1946'da Nadezhda Cherednichenko oynadı NinaGrekov filmi "İlk Eldiven". 1954'te Nastia'nın rolüyle “Dünya Şampiyonu” filminde rol aldı. 1955'te, "The Sailor Chizhik" filminde Luzgin eşi Maria Ivanovna'nın imgesinde ortaya çıktı. 1956'da bir kadın olarak Marthy "Ölümsüzlük Bağlayıcı" filminde yer aldı. "Nightingales şarkı söylediğinde" kasette Katya Klinko oynadı. 1957'de "Koordinatlar bilinmeyen" resim üzerinde çalıştı. 1959'da Yablonska görüntüsünde "Olexa Dovbush" kasetinde görünür. 1960 yılında, aktris rolünü Olga rolünde "Ev" film ekranlarında ortaya çıktı. 1961'de Bay .. kasetinde "Vasily Dokuchaev" adlı bir eş oynadı. 1966'da "Dushechka" resminde çalıştı. "26 Bakü Commissars" filmindeki rolünü kazandı. 1970 yılında "Ayçiçekleri" kasetinde rol aldı. 1979'da "Kanat Şiiri" filminde oynadı.

araziler

muhatap biyografisi umuduNadezhda Cherednichenko oyunculuk kariyeri"İlk Eldiveni" adlı resimdeki çalışmalarla başladı. Bu filmin arsa boks antrenörü Ivan Vasilyevich Privalov'un hikayesini anlatıyor. Parkta emekli bir asker olan Nikita Krutikov ile tanışır. Adamın harika verileri var ve koç onu ondan yükseltmek istiyor. Bunu arkadaşlarına anlatıyor - masaj terapisti Lubyago ve stadyum görevlisi Savelich. Nikita'yı neden getirmediği sorusu üzerine Ivan Vasilyevich, genç bir adamı davet ettiğini ve kendisinin geleceğini kendine güvenerek yanıtlıyor. Sonra beklenmedik olur. Nikita Krutikov bu konuşma sırasında stadyuma yükselir ve yanlışlıkla başka bir teknik direktör Shishkin ile karşılaşır. Talimatına göre "Motor" adında bir topluma katılıyor. Shishkin, pek çok insanın ismi karıştırdığını ve bu ilişkiye ihtiyacı olduğunu garanti eder.

Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 2019

Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Kaliper kılavuzları: değiştirme ve yağlama
 • Big Azart Casino: müşteri yorumları ve genel bakış
 • MAGA

 • Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 56

  Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık


  Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 90

  Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 84

  Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 97

  Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 48

  Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 87

  Nadezhda Cherednichenko - biyografi ve yaratıcılık 72