16.06.2019

Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 45

Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları

Arazi ve sıkı çalışma kırsal alanın sembolleridirekonomi. Yirmi birinci yüzyılda el ele, artık gerekli değildir. Herkes, bahçeyi kendiniz toplamanıza gerek olmadığını biliyor, hasat. Bunun için birçok küçük çiftçinin hayatını kolaylaştıran makineler geldi. Bu makineler motor bloklarıdır.

Ne yazık ki, bir kişinin el emeği (yabancı otların çıkarılması, toprağın sürülmesi, hasat ve daha fazlası) mekanize olandan daha azdır. Dolayısıyla, motobloklar çiftliğin refahı için bir yoldur.

Motoblok nedir?

Motoblok çok kullanışlı bir birimdirBir kişinin manuel emeğin mekanize edilmesine yardımcı olur. Evde her zaman yararlıdır. Çok yönlülük ve kompaktlık, motoblokun temel nitelikleridir. İşgücü özelliklerine (ve görünüşüne) göre, bu birim çim biçme makinesi veya verticutter ve küçük bir traktörün bir karışımını andırır. Oldukça yüksek bir güç ile karakterizedir, ki bu yeterlidir ve traktörde bulunan çok yönlülük.motoblock mb 1

Bir motoblok ne yapabilir?

Bu tür bir ünite, özellikle çok yaygın bir MB-1 motor bloğu, işletmenin verimliliğini arttırmak ya da sadece bir yaz arsası oluşturmak için, elle çalıştırmayı mekanize edilmiş bir araçla değiştirmelidir.

Hangi fonksiyonları yerine getirir? Her şeyden önce, motoblokun evrensel bir makine olduğunu hatırlamakta fayda var. Tek başına toprağı yetiştirebilir: pulluk, gevşetmek, ot, kesmek, kar alanını temizlemek, tırmıkla çalışmak, hasat etmek (kök bitkilerini kazmak). Motoblok MB-1 ağır yükler, su ve aletler taşıyabilir, motobloklar için özel bir römork varsa, üç yüz kilograma kadar yüklenebilir. Görünüşe göre, işlevlerle bir traktöre benziyor.mb 1 motoblok

Açıklama MB-1

Motoblock MB-1 "Neva" hala kalan ve üretiyorCJSC "Red October" Sovyet kez fabrikadan beri biraz değişti. Bu fabrika, tüm Rus üretiminin sadece motorlu blokların değil, aynı zamanda diğer tarım makinelerinin de lideri. Motoblok MB-1 - motor bloğu selefi "Neva MB-2." Pek çok açıdan baktıkları gibi, ancak görmekten neredeyse hiç anlayamıyorsunuz.

işaretleme

Burada her şey çok basit. "MB", motoblok kelimesinin kısaltmasıdır. Aynı bitki, aynı zamanda "MK" olarak adlandırılan kültivatörlere sahiptir. Bu hafif farklı tarım makinelerini karıştırmamak ve kısa notasyonlarla gelmek için.

Kim MB-1 (motoblok) almalı?

Ekonominin gelişmesi ve daha fazla olmasıetkili, bir motoblock satın almak daha iyidir. Tam olarak MB-1'e (motoblok) kim ihtiyacı var? Elbette, böyle bir birime sahip devasa alanlar kazılmayacak, ama burada büyük bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Büyük bir arazi parçası, MB-1 motoblokunun büyüdüğü bir niş. Tarlaları sürmek için gereken güç yok, ama gerekli değil. Bir adamın yirmi ila otuz dönümlük araziyi kazması zor, ama bir motoblokla daha kolay. Bu birim özel bahçeler veya küçük çiftlikler için tasarlanmıştır. İlk olarak hizmet etmeleri gereken onlar. Her küçük çiftçinin bir motora ihtiyacı vardır, çünkü bu makine çiftlikte çok faydalıdır ve kesinlikle kullanışlı olacaktır.motoblock mb tamir 1

MB-1 hakkında daha fazla bilgi

Bu ünite birYurtiçi fabrika, MB-1 motoblokun onarımı ve buna bağlı olarak, yedek parça alımı ithal modellere göre daha ucuz olacaktır. İthal üretimin (özellikle Japonya'dan) çok iyi motorların motor bloğa konulduğu unutulmamalıdır. Bu tür üniteler, yüksek kaliteli ve güçlü bir motor nedeniyle yaz sakinleri arasında iyi bir üne sahiptir.

Neva motor blokları çok yaygın. Temel özellikleri güvenilirlik, dayanıklılık ve kullanılabilirliktir. Bunun nedeni "Neva" nun bu kadar popüler olması. En yaygın model MB-2'dir, ancak daha eski bir MB-1 birimi de yaygın olarak kullanılmaktadır. Prensip olarak, ana teknik özelliklerine göre, daha yeni versiyondan daha düşük değildir. MB-2, tabii ki, daha uygun ve estetik, motoblock hakkında söyleyebiliyorsanız.

Motor bloğunda motor gücü "Neva MB-1"altı beygir gücüne ulaşır. Dedikleri gibi, böyle bir toplam için çok şey. Çok yönlülüğü nedeniyle, bu tür makineler için tasarlanan çok sayıda yararlı ekipmanı asmak mümkündür. Rahat uzun saplar yönetmeye yardımcı olur.

Makinenin kendisi oldukça büyüktür,görünüşte uygunsuz tekerlekler. Bu güçlü jantlar, zor yerlerde ve ıslak zeminlerde motoblokun açık kalmasına yardımcı olur. Sonuçta, her havada hizmet etmelidir.dişli motor redüktör mb 1

MB-1'in aktarımı manueldir. Redüktör motoblok MB-1 zinciri, neredeyse tüm yurtiçi düşük maliyetli ünitelerde olduğu gibi. Sadece iki hız vardır: ileri ve geri. Bu arada, tüm motobloklar ters harekete sahip değildir. Operasyon sırasında, cihaz saatte altı ila on iki kilometre hızlanır. Güvenilirliği nedeniyle, ünite dikkati çekmeyen en şiddetli koşullarda kullanılır. Tüm kullanım kurallarına uyuyorsanız, MB-1 tüm zorluklarla başa çıkmaya yardımcı olacak uzun bir zaman sürecektir.Related news

 • Yenilmez 3 (Undisputed 3: Redemption) Film Fragmanı Full İzle
 • Fincan Keki
 • Çin: Tayvan nerede
 • Susamlı ve haşhaşlı toplar tarifi
 • İmam hatipte geleceğin Bill Gateslerini yetiştiriyor

 • Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 15

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları


  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 36

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 39

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 74

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 34

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 40

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 60

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 65

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 47

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 48

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 88

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 71

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 28

  Motoblock MB-1: sahiplerinin yorumları 48