Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 2019

Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 2019
20.08.2019

Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 27

Moskova'dan Antalya'ya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri

Dünyanın her yerinden en popüler turistik yerlerden biriIşık - Antalya. Türkiye sahili, yüksek derecede hizmet ve hizmetler ile birlikte, samimi, misafirperver, yumuşak iklimi ve makul fiyatlarının çoğundan hoşlanıyor. Her gün yüzlerce uçak Antalya'ya iniyor ve tatilcileri hedeflerine ulaştırıyor. Çoğu turist, yolculuklarını doğru bir şekilde planlamak ve havaalanından otele veya dairelerine uygun transfer seçeneklerini seçmek için Antalya'ya her gün Antalya'ya ne kadar çok gideceğini önceden öğrenmek ister.

moskova'dan ne kadar antalya'ya uçmak

konum

Antalya kenti Türkiye'nin güney kıyısında,Akdeniz sahilinde. Moskova'dan kaç kişiye Antalya'ya gideceği sorusunun cevabı sayesinde, bu tesis Moskovalılar arasında çok popüler oldu. "Antalya" diyenlerin çoğunluğu, Antalya'dan araba ile 2-3 saat içinde varabilecek Kemer, Side ve Alanya da dahil olmak üzere Türkiye'nin Akdeniz kıyılarını konuşuyor.

Burası çok güzel bir bölge - ayrıcakumlu sahiller ve Kemer yakınlarındaki yüksek sırtlar, tatilcilerin dağların muhteşem manzarasının keyfini çıkarırken sıcak Akdeniz'de sıçrayarak. Kayalık Lara onun hayranı var - geniş plajları gerekmez, ama mesafe kararırken deniz yüzeyinin görme hayalleri ve hayallerinin dünyasına bunları çekiyor. Ve denizde iskeleden dalış yapabilirsiniz.

Yakınlarda ilginç bir sürü varantik dönemlerden kalma mekanlar ve arkeolojik alanlar. Yerel nitelikli kılavuzlar ve rehberler, herkesi memnuniyetle ayrıntılı olarak anlatacaktır.

moskova antalya uçuş saati

Turist çekim merkezi

Tüm havaalanlarından günlük düzinelerce uçakbaşkent Moskova-Antalya yönünde uçuyor. Uçuş süresi ortalama 3 saattir. Pilot tarafından seçilen rotaya ve yolda hava koşullarına bağlıdır. Uçağın gök gürültülü fırtınanın çevresinde olması gerekiyorsa, zaman 10-15 dakika artabilir. Her seferinde kimse ne kadar uçacağını kesinlikle bilmiyor. Moskova-Antalya oldukça yoğun bir yoldur, uçaklar birbirlerine çok az mesafede uçarlar. Herhangi bir aksama, gecikmeli kalkışların yanı sıra rahatsız edici turistlerin hoşnutsuzluğuna neden olur.

Fakat bu sıkıntılar son derece nadiren olur vegenellikle hava taşıyıcılarının hatası değil. Antalya şaşırtıcı faktörleri birleştiriyor: Konuma yakınlık, tatil konforu, makul fiyatlar. Bütün bunlar çoğu turistin gözünde onu benzersiz kılıyor.

antalya'da antalya

Oraya nasıl gidilir

Moskova'dan neredeyse bütün turistler en çokhızlı ve rahat seçenek - uçakta uçuş. Ama biraz daha inişli çıkışlı ama şaşırtıcı doygunluk rotayı seçecek karar - uçakla Soçi ve oradan Türkiye için feribot ve otobüs ile. Bu yol çok daha uzun, ama son zamanlarda popüler oldu. Moskova-Antalya - iki başlangıç ​​noktası olarak. Aralarında birçok eşsiz tarihi ve mimari mekanı ziyaret edebilirsiniz.

Moskova-Antalya uçuşu muhtemelen birYüzlerce pilot ve binlerce uçuş görevlisi istihdam eden en popüler rotalar. En küçük yolcular tekrar tekrar şu soruyu sorabilir: "Uçacak çok şeyimiz var mı?" Moskova'dan önce, okul çağındaki çocuklarla ve bebeklerle uçarlar. Uçuş zamanı oldukça kolay ve hızlı bir şekilde aktarılıyor ve yolcuların yolculuk sırasında yorulmak için zamanları yok.

uçuş moskova antalya

Havayolu taşıyıcıları

Kesinlikle bu uçakların çoğuyön tarifeleri charter uçuşlar tarafından gerçekleştirilir. Bu, bu turist ürününü oluşturan tur operatörünün, her uçuşta belirli sayıda koltuk satın almasıyla havayolu şirketi ile bir anlaşma imzaladığı anlamına gelir. Tahmini talebe bağlı olarak, bu miktar her yıl değişebilir. Eğer tur operatörü bu koltuk sayısını satamazsa, yine de havayolları için onlara para ödeyecek ve dolayısıyla mali kayıplara neden olacaktır.

Hemen hemen tüm büyük havayolları çalışırkiralama programları. Moskova'dan Antalya'ya kaç uçuş var? Normal uçuş veya charter olup olmamasına bağlı değildir. Ve hizmet kalitesi de bu arada. Charter uçuşların tek bir özelliği var - kalkıştan bir gün önce onları uçuş ızgarasına koydular, bu yüzden hem kalkış sırasında hem de uçağın kalktığı havaalanında bile değişiklikler meydana gelebilir. Bu bilgi tüm turistler için, özellikle Moskova'dan Rusya'nın diğer şehirlerine transfer ile uçan kişiler için hatırlanmalıdır. Ön programa sıkı sıkıya uymaya değmez. Bu ne kadar sinir ve problemlere sebep olabilir! Bu nedenle, güvende olmak daha iyidir.

kaç tane antalya moskova uçar

Yolcu trafiğinin hacmi

Sermaye uçağından yüz binlerce turistMoskova-Antalya. Uçuş süresi, rahat kumsallar ve ucuz turlar, Türkiye'yi yılın her mevsiminde ve özellikle yaz aylarında neredeyse en cazip ülkelerden biri haline getiriyor. Plaj tatiline ek olarak, birçok insan sadece kumsaldaki sağlıklarını iyileştirmek, masaj seansları düzenlemek, temiz havayı solumak için buraya geliyor. Burada, birçoğu Yeni Yılı kutlamaya ve Yeni Yıl tatillerini geçirmeye karar veriyor.

umutları

Antalya bir oldusermayenin en sakinlerinin rekreasyon için en popüler yerlerinden. Bu bölgede ucuz bir bütçe tatili seçebilir ve misafirler için mümkün olan en geniş hizmet yelpazesiyle lüks bir otelde konaklayabilirsiniz. Antalya'nın personeli ve sakinleri her zaman misafirperver ve misafirperverdirler, şehir ve ülke hakkında saatlerce konuşmaya hazırdırlar.

Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 2019

Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 2019

Related news

 • Berkayın eşi Özlem Ada Şahin: Arda Turan bana asıldı
 • Peripaşza nedir, konuşma dilinde konuşma ve sanat eserlerinde kullanımı örnekleri
 • Diyarbakırdaki uçak kazasının acısı ilk günkü gibi taze
 • Palmarina Bodrum 23 Nisan Çocuk Etkinlikleri
 • Semizotu Salatası Tarifi

 • Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 77

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri


  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 46

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 78

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 50

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 35

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 82

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 92

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 86

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 68

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 97

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 64

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 29

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 53

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 44

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 64

  Moskovadan Antalyaya nasıl uçabilirsiniz: güzergahın özellikleri 100