Mikhail Zhebrak ve projeleri 9 19.02.2019, 01:56

Mikhail Zhebrak ve projeleri

Moskova'da çocukları davet eden bir rehber var.ve yetişkinler, sermaye ve banliyölerde sokaklarında yürümek o yüzyıllar büyüleyici bir yolculuğa geri verme. Bu Mikhail Zhebrak. Bu özel bir rehber, bir dolandırıcı, hikayeci olarak adlandırılan ve henüz o programa "Yürüyen" bir lider yazarı edilir.

Tur performanslı

Evet, aynen öyle. Yıllar boyunca, çocuklar ve hatta yetişkinler için eğlenceli oyunlar ile geliyor. Michael tur rehberi aşağıdaki sadece bir grup aktörleri haline turneye gelir ve henüz gerçek performansları, içine geziler yapar. çocuklu Moskova'nın parklarından biri Her yeni yürüyüş, yeni tur veya gezi aniden hazine avı, ya da bazı tarihi eserler dönüşür.tur rehberi michael gabrack biyografiSanat müzelerinde geziler dönüşüyorDedektif soruşturması, Pinkerton'dan daha zor. Böyle çocuklar, müze salonlarında saklanan gizemlerin çözümüne yönelik arayışlardır. Resimlere bakmak ve rehberlerin kuru klasik hikayesi yerine ipuçlarına ipucu bulmak onlar için ilginç.

Kendin hakkında bir özet olarak

Mikhail Zhebrak'ın biyografisi gerçekler hakkında çok kaygılı. Sadece kendiniz hakkında ayrıntılı değil, temel olarak yaratıcı etkinliklerin önemli anlarının tarihlerinin listesidir. Moskova'da 27 Nisan 1965'te doğdu. Okulda okuduktan sonra MGUP (basın) bölümünden mezun oldu. Hobileri Moskova'nın tarihi yerleri ve dağ turizmi. Turlarına dair bilgiler, kitaplardan, tüm sermayenin kütüphanelerinin okuyucusu olmaktan kaynaklanır. Sadece kitabın tarihi doğru şekilde anlamaya yardımcı olduğuna inanır, özellikle de eski olanı.

Mikhail bana, gençliğinde, her tarafa gezindiğini söylediçocuk turist grupları ile merkezi Rusya. Yavaş yavaş kampanya yetişkin kampanyasında sürmeye başladı. Ona göre, malzeme bilmek, üç saat boyunca herhangi bir şehirde bir gezi gerçekleştirebilirsiniz. Okuldan Mikhail, tiyatro, mimarlık tarihi ve güzel sanatlar tarafından büyülendi. En sevdiği ulaşım araçları - bisiklet ve şehir dışında - at. Mikhail Zhebrak'ın kişisel yaşamında, onun evli olduğunu ve bir oğlu olduğunu biliyor. Daha fazla konuşmaktan hoşlanmıyor.michael gibrac kişisel yaşam

Turizm ve geziler - çocukluktan beri aşk

Moskova'da doğan Mikhail, etrafından dolandı veKarşıdan karşıya, başkentin merkezindeki gizemli yerleri ve parklarının uzak köşelerini kırdı. Genç maceracı, edebi eserlerde anlatılan tarihi yerleri ve antik anıtları bulmayı severdi. Başkentin her köşesini iyi bilerek, Moskova çevresinde geziler için uzun yıllar geçirdim ve Moskova bölgesinde çocuklarla seyahat ederken, onları yakındaki manastır, kasaba ve kasabalarla tanıştırmaya çalıştım.

2004-2005 döneminde, Mikhail Zhebrak çalıştıTurizm şirketi "keşif Fisht" gezi bölümü başkanı. Burada yollar geliştirir, gezi programları ve tanıtım metinleri yazar. Daha sonra spor bölümünün editörü olarak çalışın, daha sonra "Silahsız Kendini Savunma" dergisinin yazı işleri müdürü.

Eylül 2012'den günümüze Mikhail'eKanal "Kültür" haftalık yazarın "Yürüyüş" programı açar. Ve tabii ki, seyahat şirketi "Merry Journey" den şehir ve bölge çocukları için gezi turları düzenlemeye devam ediyor. Seyahat şirketi "Travel Shop" ve Mikhail, eski turist gruplarıyla çalışıyor. Herhangi bir kişi taşınılabilir, asıl önemli olan ilgi ve ilgi uyandırmasıdır. İşte Michael Zhebrak kılavuzundan ilginç bir biyografi.michael gabrack biyografi

"Merry Travel" den gezi turları

Michael'ın çerçevesinde yaptığı bu tür gezilerkendi yazarının oyun programlarını, erkeklere maksimum ilginç bilgi verin. Oyun formunda sadece kendi şehirlerini, müzelerini, tarihi geçmişlerini öğreniyorlar, aynı zamanda sanatçının ne çizdiğini, niçin evin bu tarzda inşa edildiğini ve çok daha fazlasını görmeyi ve anlamayı öğreniyorlar. Oyundaki çocuklar kaşif olurlar. Mikhail Zhebrak'ın önderliğinde, loupes, haritalar ve defterlerle, onlar ortaya çıkıyor, sıradan değil, bir dünya keşfederler. Çocuklarını böyle gezilere getiren anne babalar. "Mutlu Yolculuk" sitesinde ebeveynlerden ve çocukların kendilerinden eleştiriler okuyabilirsiniz.

Yazarın programı "Ayakta"

Gezileri, performansları, Mikhail ZhebrakBurada uzun yıllar icat edilen yazar, yazarının "Ayakta" programını yaratma fikrine itti. Ve seyircilerden en yüksek notu aldı.michael gabrakŞanzımanın yarım saat kadar sürmesi harikaEkranda yorgun izleyici. Onun en önemli özelliği, Mikhail'in kendisi hakkında konuştuğu anlatıcının profesyonelliğidir. Moskova ve çevresi tarihinin büyük bir ustası olan, programın birçok meselesini Moskova temasına adadı. Bunlar arasında "Moskova Çayı", "Moskova suları", "Moskova İtalyancası" ve diğerleri gibi programlar bulunmaktadır. Bu aynı zamanda sadece çok çeşitli seyirciler için bir gezinti. Bu programlar internette, yani uygun zamanda görüntülenebilir. Mikhail'in yarattığı hikayelerde seyirci, yetenekli ve yetenekli bir insanın inanılmaz oyununu izliyor.

Mikhail Zhebrak ve projeleriresim galeriler Fotograf Goruntuler

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Kağıttan elmas nasıl yapılır ve içe nasıl uygulanır
 • Dijital dönüşümün geleceği kognitif iş dünyası
 • Kanguru bakımı yapılan bebekler daha zeki oluyor

 • Mikhail Zhebrak ve projeleri 30

  Mikhail Zhebrak ve projeleri


  Mikhail Zhebrak ve projeleri 89

  Mikhail Zhebrak ve projeleri 55

  Mikhail Zhebrak ve projeleri 43

  Mikhail Zhebrak ve projeleri 61

  Mikhail Zhebrak ve projeleri 60

  Mikhail Zhebrak ve projeleri 21

  Mikhail Zhebrak ve projeleri 100