20.06.2019

Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 81

Merhem "Roseks": yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları

Ergenlik ve yetişkinlik döneminde, bazenyüzünde hoş olmayan döküntüler, sivilce var. Bu durumda, gözeneklerin tıkanmasına ve iltihaplanmaya neden olan bakterilerle savaşmak için tasarlanmış çeşitli merhemler ve jeller reçete edilir. Bu ilaçlar arasında bir jel veya krema "Roseks" tanımlayabilirsiniz. Doktor reçetesinde kullanımı hakkındaki yorumlar çoğunlukla olumludur. Sadece bu ilaçları bireysel özellikleri nedeniyle almayanlar negatiftir.rolex geribildirim

Bu "Rosex" atamak değil sadece dikkatsivilce ortadan kaldırmak için, aynı zamanda trikomonatların neden olduğu giardiasis, amoebic dizanteri, üretrit ve vajinit tedavisi için. Jelin kullanımı için talimatların neler olduğunu göz önünde bulundurun.

Kullanım endikasyonları ve kontrendikasyonları

"Rosex",% 0.75 ile bir jel veya krem ​​şeklinde üretilir.Aktif madde içeriği - Trichomonases, Gardnerella ve Giardia gibi çeşitli mikroorganizmalarla aktif olarak mücadele eden metronidazol. Harici bir topikal ajan olarak, akne, bakteriyel vajinoz ve yeterince uzun süre iyileşmeyen yaraların tedavisinde kullanılır.kullanım için rolex referansı

Kullanım için kontrendikasyonlar ilkgebelik, kan ve karaciğer hastalıklarının yanı sıra, merkezi sinir sisteminin organik lezyonları ve aktif maddeye bireysel aşırı duyarlılık trimester. Genellikle doktorlar, "Rosex" ilacıyla ilgili olarak dediği gibi günde 2 kez krem ​​veya jel uygulamak için reçete yazıyor. İnsanların fikirlerini genellikle günde üç kez ilacı kullanmaları tavsiye edilir. Uygulama sayısı doktorunuzla daha iyi koordine edilir.

Diğer ilaçlar ile özel rehberlik ve etkileşim

Ilacı "Rosex" ile birlikte kullanırkenAmoksisilin, genç hastalarda kan durumunun izlenmesini gerektirir. Ve tedavi cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı yöneltilirse, o zaman bu araç hem seks partnerleri tarafından kullanılmalıdır.

Tedavi sırasında idrar rengi koyulaşırsa, bu norm olarak kabul edilir.

Metronidazol kullanımı sırasında alkol, karın ağrısı, baş ağrısı, kusma ve bulantı gibi istenmeyen reaksiyonlara yol açacağı için kontrendikedir.

Ilaç kullanılırken, istenmeyen reaksiyonlara yol açabilecek ilaçlarla etkileşimlerin bir kısmını tanımladığından, bu talimatı incelemek gerekir.

Çoğu zaman "Roseks" ilacını kullanırkenakne değerlendirmeleri herhangi bir yan etkisi not etmeyin, çünkü bu durumda, vücut ile etkileşim minimaldir. Ancak, talimatlar hala vücudun olası reaksiyonları hakkında birkaç söz var.

Yan Etkiler

Topikal uygulama ile kaşıntı, kızarıklık,tahriş ve döküntü. Ayrıca metronidazol kullanımı sırasında mide bulantısı ve kusma meydana gelebilir, bazen ağızda metalik tadı gelişir, uyarılabilirlik ve baş ağrısı görülür.

rolex talimatı yorumlar

Bir doktor tarafından yönlendirilen ilaç kullanırkenyan etkiler minimaldir veya kısa bir süre için görünür. Hastanın durumunda önemli bir bozulma varsa, ilaç iptal edilir ve bileşim ile benzer başka bir ile değiştirilir. Bazen hastaların aynı aktif maddeye sahip bir analog için preparasyonu değiştirmesi yeterlidir.

Krem ve jel "Roseks" analogları

Galderma üreticisi "Rosex" hazırlanmasıOldukça çok sayıda analog, çünkü aktif madde - metronidazol - çok yaygın ve çok sayıda hastalığı tedavi etmek için kullanılır. "Yadran" firması% 1 oranında metronidazol içeren krem ​​"Rosamet" i üretmektedir. Rosec ile kullanım için benzer bir talimatı vardır. Geribildirim de olumlu. Bu ilacın artı fiyatı düşüktür.

Başka bir analog şirket "Unik Pharmaceutical" tarafından üretilen "Metrogil" (jel) ilaçtır. Uygulaması hakkındaki yorumlar karışıktır, ancak daha olumlu olanları vardır.

Rusça tarafından üretilen başka bir ilaç var.üretici "Sentez" - "Metronidazol-AKOS". Ayrıca% 1 metronidazol içerir ve akne ve rosacea tedavisinde kullanılır. Ayrıca bahsetmeye değer, Polonyalı üretici "Elfa" nın "Metroseptol" jeli.

İstenirse, aynı aktif maddeye sahip ve fiyatı için uygun bir ilaç seçebilirsiniz.

şekerleme

Herhangi bir merhem veya kremi uygulamadan öncekişi, yaptığınız seçimin doğruluğundan emin olmanız gerekir. Ilacın cilt üzerinde nasıl çalıştığı hakkında, bu aracı zaten kullanmış olan kişilerin yorumlarından öğrenebilirsiniz. Rosex'in hazırlanmasıyla ilgili değerlendirmelerin neler olduğunu düşünelim.

roseks yorumları akne üzerinden yorumlar

yorumlar

 • Akne, akne, rosacea ve diğer "kötü şeyler" metronidazol içeriği ile mükemmel yardım kremi vardır. Ancak, entegre bir yaklaşım olmadan, etkinin daha az belirgin olacağını hatırlamaya değer.
 • Sivilce kurtulmak için, bir diyet izlemeniz ve kendinizi tatlı olarak sınırlandırmanız gerekir.
 • Önemli bir faktör, stresin olmamasıdır. Güçlü bir sinir suşu ile, döküntülerden kurtulmak ilacın "Rosex" kullanımı ile bile zor.
 • Kremin kıvamı çok hoş. Bunu kullanan kızlar, yüzdeki yerçekimi eksikliğini ve mükemmel emiciliğini kaydetti. Kremin üstüne makyaj uygulamak mümkündür.

eksileri

Minuses arasında, birçok kullanıcı kaydettiilacın yüksek fiyat. Bu bağlamda, analogların krem ​​"Roseks" den daha uygun bir fiyata kullanılmasını tercih ettiler. İnsanların geri bildirimi, ürünü uyguladıktan sonra nemlendiricinin uygulanması gerektiğine de işaret eder, çünkü kuruluk hissine neden olur. Ilacın bir parçası olan çok daha fazla karışmış antibiyotik - metronidazol. Bu bağlamda, bazı kullanıcılar bunu kullanmayı reddettiler ve zaten ihmal durumunda cildin tedavisine geri döndüler.

Çok az sayıda yorum gösteriyor ki"Rosex" uygulamasının etkisi değildi ve cilt durumu sadece kötüleşti. Her durumda, ilacın bireysel intoleransı ve verimsizliği ile, ilacın başka bir ilaçla değiştirilmesi gereklidir. Bazı yorumlar "Rosex" in tüm eczanelerde satılmadığını ve bazen de bulunması zor olduğunu söylüyor.

Dermatologlar "Rosex" hakkında

Akne tedavisinde doktorlar ve kozmetologlara ulaşıldıBu alanda yapılan araştırmalara dayanan oldukça iyi sonuçlar. Uzmanlara göre, hem anaerobik bakteriler hem de aerobik ajanlar akne oluşumundan sorumludur. Metronidazol sadece bazılarına etki eder, bu nedenle döküntülerin tamamen ortadan kaldırılması için terapi ile peeling ajanlarının sürekli kullanımı ve salgılanan sebumun düzenlenmesi gereklidir.

doktorlar roxyks değerlendirmeleri

Şiddetli hastalıkta,örneğin "Rozeks" gibi antibakteriyel,. Doktorların Yorumlar bu ilaçlar sadece zor durumda hızla iyileştirilmesi için kullanılan kısa vadeli tedavisinde etkili olduğunu iddia etmektedirler. kombinasyon için tedavi retinoidler, krem ​​ya da jel "Baziron", azelaik asit ve çinko kullanılır. Tedavi reçete bakım ilaçların Kurstan sonra sonuçları pekiştirmek. Gelecekte, antibakteriyel ajanların kullanımı sadece ani relaps durumunda mümkündür.

Sivilce tedavisinde ilacın etkisi

Her kadının bakması çok önemlidir.çekici ve kendiniz gibi, bu yüzden bir insanın güzelliği çok zaman verilir. Ne yazık ki, dermatologa veya kozmetikçi adrese hemen aynı anda değil. Daha sıklıkla doktorun resepsiyonda yüzleri başlangıçta olduğu zaman gelir. Hastalar, bol kırmızı döküntülerden, ağrılı tüberküllerden ve akneden geçmediğinden şikayet ediyorlar. Böyle durumlarda, doktor merhem "Roseks" içeren karmaşık bir tedavi yürütmektedir.

akne rosec yorumlar

Genel olarak bireysel tedavi hakkında yorumlarPozitif. İlaç kullanımının başlangıcından sonra 6-9 hafta sürmelidir. Sonuçlar hakkında konuşmak mümkün. Genellikle, bu süre zarfında büyük yılan balıkları kurumuş ve kızarıklık ortadan kalkar. Çoğu zaman, tam bir tedavi yoktur, ancak görünür sonuç açıkça görülebilir. "Önce" ve "sonra" fotoğrafı, terapötik taktiklerin seçiminin doğruluğu hakkında konuşuyor. Bir kozmetoloji kliniği seçerken kullanıcıların çoğunluğu tarafından yönlendirilen onlar.

Uygunsuz muamelenin sonuçları

Eğer ilacı tek başına kullanırsanızBeklenen etkiyi tersine al, bu yüzden doktorun sözlerine dikkat etmeli ve randevu almadan Rosec kremini kullanmamalısın. Yorumlar, aksi takdirde kaşıntı ve kırmızı lekelerin oluşabileceği uyarısında bulunur. Ayrıca daha etkili olacak umuduyla kremin kalın bir tabakasını uygulayamazsınız. Bir dermatolog veya bir güzellik uzmanı tarafından reçete edilmediği sürece, ilacı günde 2 kez daha sık kullanmamanız tavsiye edilir.

rolex people yorumlar

Krem aşırı dozda görünebilirağızda, mide bulantısı ve baş ağrısında metalik tat gibi yan etkiler. en fazla 9 hafta düzenli antibakteriyel maddelerle güzellik uzmanı, uzun süreli tedavi gösterilmesi gerekir krem ​​kullanıldığında, gövde daha fazla olması muhtemeldir. Bir kez "Rozeks" yorumları elde edilen sonuçları korumak için, metronidazol olmadan yüz için günlük bakım seçmek için tavsiye edilir ile tedavinin seyrini geçti.

Sonuç

Herhangi bir ilacın amacı çokönemli ve sorumlu bir adım. Tıp eğitimi olmadan, gerçekten etkili bir ilaç bulmak zordur. Ciddi antibakteriyel ilaçların kendi kendine uygulanması çok istenmeyen bir durumdur, bu nedenle krem ​​"Rosex" uygulamadan önce uzmanlarla danışmaya değer. İncelemeler, çoğunluk düşüncesinin bir yansıması olsa da, karmaşık terapi kesinlikle tek tek seçildiğinden tedavinin tam bir resmini vermezler.Related news

 • Koca ile nasıl davranılır: psikologların pratik tavsiyesi ve tavsiyeleri
 • 3 Malzeme İle Evde Akne Jeli Yapın
 • Çilekli Krem
 • Patlamayan Mısır Nasıl Patlatılır
 • 46 yaşındaki çekici oyuncunun stili

 • Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 14

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları


  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 99

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 49

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 25

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 69

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 83

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 94

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 37

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 63

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 12

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 14

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 43

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 62

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 4

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 34

  Merhem Roseks: yorumlar, talimatlar, açıklama, analogları 99