Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve rollerMelodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller

22.05.2019

Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 88

Melodram "Uyuşmazlığın Sendromu". Aktörler ve roller

Rus Romance "hafife Sendromu", bu makalede sunulmuştur aktörler ve rolleri, 2013 yılında serbest bırakıldı. Yönetmen Sergey Lyalin. Ne Bu film anlatıyor?

yetersizlik aktörleri sendromu

Arsa

Ana karakter - Larisa Gorelova - gidiyorgelecekteki kayınbiraderinin velileriyle buluşmak. Son Anton, çok zengin bir adamın kızı olan büyük bir inşaat şirketinin sahibi olan Yulia ile evlenecek. Larissa'nın kocası, araştırma enstitüsünden Nikolai, çalışmalarını sürdürüyor ve karısına az önem veriyor. Her durumda, ana kahraman buna inanır. Ama Nicholas'tan boşanma kararı, başka sebeplerden ötürü. Larissa, Julia'nın babasındaki okul aşkını öğrenir.

Vladimir Makarov'un karısı - eski bir sevgilisiAna karakter - tekerlekli sandalyeye zincirlenir. Hastalık karakterinde en iyi etkiye sahip değildir. Olga şüpheli, kıskanç, çok şüpheci. Vladimir Makarova'nın zorluk çekmeden öğreneceği Larissa ile bir romantizm başlatıyor. Ve sonra intihar etmeye çalışır. Yuri Ivashov, melodram "Bilinçsizlik Sendromu" nun bir başka kahramanıdır. Bu rolü oynayan aktör, sinemada ve sahnede birçok rol oynadı. "D'Artagnan ve Üç Silahşörler" filmiyle tanındı. "Belirsiz Sendrom" filminde başka kim oynadı?

Müsabaka aktörleri ve rolleri sendromu

Aktörler

Olga Pavlovets ana rolü oynadı. "Syndrome of innuendo" filmindeki aktörler ve roller çok iyi seçilmemiş. Böylece, ana karakterin oğlu, gözlerini yakalayan ve doğal olmayan bir şekilde görünen Olga Pavlovets'ten sadece birkaç yıl daha genç olan Danila Shevchenko tarafından çalındı. Vitali Kudryavtsev, terkedilmiş kocanın rolünü melodram "Rahatsızlık Sendromu" nda gerçekleştirdi. Büyük yaştaki bir çocuğun babasının imgesindeki aktör de çok uyumlu görünmüyor.

Yuri Baturin bir okul olan Vladimir Makarov'u canlandırdıLarisa'nın sevgisi. Elena Korikova, "İnanılmazlık Sendromu" adlı filmde aldatılmış bir eşin rolünü oynadı. Aktör Valentin Smirnitsky, belediye başkanı Olga Makarova'nın babası bir çalışanı oynadı. Julia'nın rolü, Anton'un gelini Maria Paley tarafından yapıldı. Filmin diğer aktörleri "Sinaminin Sendromu": Nikolai Lunin, Ekaterina Lasunskaya, Alexander Bazoyev, Ekaterina Simashkodskaya, Denis Uryupin, Alla Mironova, Ekaterina Semina.

Olga Pavlovets

Oyuncu 1981'de sanatta doğdu.ailesi. SPbGATI'den mezun oldu. Filmografisinde altmıştan fazla eser var. Pavlovets 1999 yılında sinema yılında girmiştir - dizi "Kırık Lambalar Sokaklar" in. İlk önemli rol Stiletto filminde yapıldı. Ardından "şereflendir" "Afgan hayalet", "Yargı sütunda rol aldı." En parlak aktrisler rollerden biri - Victoria Tokareva kitaptan yola çıkılarak filmde Nonna rolü "Aşkın Terör,".

filmin aktörleri yetersizlik sendromudur

Yuriy Baturin

"Sendrom" filmindeki ana rolhafife "aktörün film kariyeri 2004 Buchanan başlayan askeri ailede, 1973 yılında doğdu. O Dnepropetrovsk Tiyatro Okulu'ndan mezun ardından HOST. Baturin birkaç yıl sahnede oynanan" Lenk" değil, içinde orta-90'lar oyunculuk emekli meslek. o bir restoranda bir yönetici, bir araba tamircisi, kamyon şoförü olarak çalıştı. 33 yaşından de, Buchanan oyunculuk kariyerine geri döndü. 2004 yılında, onun katılımıyla filmi "Avtonomka". Ayrıca "Palm Pazar" gibi filmlerde rol aldı aktör yayımlanan ekranlar, "denetleme "" Vasilisa "" Nera sevmek Gizli yetenek "" aşk fiyatı. "

Elena Korikova

Oyuncu 1972'de doğdu. Çocukluk ve ergenlik Rostov-on-Don içinde geçirdi. Korikova Moskova'ya gelen 1990 yılında VGIK belgeleri açtı. Film Enstitüsü, o herhangi bir sorun olmadan yapmayı başardı. Dahası, zaten ilk yılında oyunculuk kariyerine Korikova başlangıcı. Erken dönemde en çarpıcı eserlerinden biri - Puşkin'in hikayesi "Maid içine Mistress" film adaptasyonunda ana rolü. Onun katılımı ile Diğer filmler: "Ha-bi-as", "Three Sisters", "Siyah Odası", "Socrates'in Kiss" "Çağdaş" aşamasına oynarken Elena Korikova birkaç yıl. En "Zavallı Nastya" getirdi gösteri rolüyle tanınıyor.

Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve rollerMelodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller

Related news

 • Elie Saab Haute Couture 2019-2019 SonbaharKış Koleksiyonu
 • Simit Yapımı
 • Nedir Bu Toksik İlişki
 • Yemeyen çocuğu zorlamayın
 • Mantarlarla zehirlenme

 • Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 66

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller


  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 61

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 23

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 75

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 25

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 40

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 30

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 50

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 67

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 88

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 23

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 70

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 92

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 17

  Melodram Uyuşmazlığın Sendromu. Aktörler ve roller 25