Malta Özel Yatırım: incelemeler 2019

Malta Özel Yatırım: incelemeler 2019 Malta Özel Yatırım: incelemeler

Malta Özel Yatırım: incelemeler

Için uygun araç arayışındaBirçok kullanıcı şirket Malta Özel Yatırım'a dikkat etti. Onun hakkında yapılan değerlendirmeler, birçok yatırımcı düşünüyor ve sadece yüksek riskli "HYIP" taraftarlarını yaptı. Başlangıçta proje düzenli olarak temettü ödemesi yaparsa, o zaman bugün resmen kapanır. Onunla ilgili daha fazla ayrıntı ve müşterilerinin karşılaştığı sorunlar hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

malta özel yatırım yorumlar

İlk yatırım yutar

Malta Özel'in ilk değerlendirmeleriYatırım, bu yıl 26 Şubatta ortaya çıktı. Çoğu kullanıcı, güzel siteyi, erişilebilir menüleri ve sezgisel bir arayüzü severdi. Onlara göre, içinde gereksiz bir şey yoktu. Navigasyonun basitliği yeni başlayanlar için bile para girmenin özelliklerini hızlı bir şekilde anlamayı mümkün kıldı. Ve tabii ki, birçoğu şirketin uzun vadeli yatırım planlarını ve yatırım yapılan fonları 20 iş günü sonra geri getirme fırsatı buldu.

malta özel yatırım ltd

Tarihe göre garip tutarsızlıklar

Kuruluşun sitesi hala çalışıyorken,ne tür faaliyetler okudum Malta Private Investment Ltd. Bu verilere dayanarak, organizasyon gerçek Malta, kayıtlı düzenlenen nerede adreste sayısı: Dragonara Road, herkes zorlanmadan okuyabilir bu site ve desen mevcut lisans anlaşması, desteklemek St Julian en STJ 3140.. Gerekirse, sözleşmeyi kendisi indirebilirsiniz. Ancak, kullanıcılara göre, baskı belirtileri yoktu ve herhangi bir temas belirtmedi.

En ilginç şey, şirketin tescilli olması.Ağustos 2013'te, ancak 2016'da iç pazarda göründü. Bu nedenle, bu şirketin üç yıldır olduğu soru ortaya çıkıyor. Web'de önceden var olan, ancak tamamen farklı bir ad altında olması mümkündür. Fakat bu sadece kullanıcıların geri bildirimine dayalı bir varsayımdır.

malta özel yatırım hakkında değerlendirme

Şirketin mali faaliyetleri hakkında birkaç sözler

Malta Private Investment Ltd (çoğu yatırımcının gözden geçirmesi, bunun doğruluğunu onayladı) şu alanlara yatırım yapıyordu:

 • başlatma ve ikili seçenekler;
 • değerli metaller;
 • para ve borsa;
 • vadeli işlemler vs.

Ön bilgilere göre, firmaYönetim yaklaşık 2.481.440 dolar katılmıştır. Bu miktarın yaklaşık% 20'si, kuruluş temsilcileri döviz piyasasına yatırım yaptı. vadeli işlem ve geri kalan% 10 - - seçeneklerinde değerli metallerin yatırım% 32 içinde,% 4 borsa ve başlangıçta, hatta% 30 girdi. Malta Özel Yatırımının koşullu olarak dağıtımı budur. yorumlarKuruluşun ortağı olmak için uğraşan yatırımcılar, yatırımın sadeliği hakkında konuşurlar.

malta özel yatırım

Onlara göre, bir mevduat sahibi olmak için"Malta", sadece belirlenen asgari yaşı (18 yaşından) karşılamak için gerekliydi. Ve yüksek getirili yatırımı anlamak gerekli değildi. Her halükarda, "Malta Privat", tüm yeni gelenlere ilk aşamada yardımcı olmaya söz verdi ve bireylerin fonlarının güven yönetiminde yardım eli verdi.

malta özel yatırım perspektifi

Dolaşım rahatlığı ile ilgili

Kullanıcı hikayelerine göre yönetimMalta Özel Yatırım (bu organizasyon hakkındaki incelemeler başlangıçta son derece olumluydu) çok aktif bir şekilde soruları yanıtladı ve hızla ortaya çıkan sorunlara tepki gösterdi. Sitenin kendisi iki dile çevrildi: İngilizce ve Rusça. Örgütün iletişiminde de telefonlar vardı.

Şirket yönetimi, mevduat sahipleri dediği gibi,görünmemeyi tercih etti. Sosyal bir yaşam tarzına yol açmadı, seminerler düzenlemedi. Sosyal ağlarda sayfaları yoktu ve YouTube kanalında yalnızca birkaç video malzemesi vardı.

malta özel yatırım ltd

Müşteriler için "Lezzetli" teklifler

Güzel site, güler yüzlü menü ve Rusça konuşanArayüz, müşterileri çekmek için tasarlanmış küçük bir araç grubudur. Ancak, kekin üzerine kiraz, yatırımcılar için pek çok yatırımcıyı düşünen ilginç bir teklif oldu. Özellikle Malta Özel YatırımlarıBu firma ile işbirliği vardıümit verici) günlük kapitalizasyon ile tek bir katkı teklif etti. Dolayısıyla, sitenin yaratıcıları günde% 0,75 ve ayda% 16,5 kar elde ettiler.

Asgari sermaye yatırımı miktarı da değilısırma ve sadece 10 $ veya 500 ruble oldu. Kazançları tam olarak 20 gün içinde geri almak mümkün oldu. Ve eğer isterseniz, mevduatın uzamasını kullanabilir ve eşit bir süre boyunca uzatabilirsiniz. Bu bir mucize değil mi?

Sitenin çalışmasında olumlu anlar

Şirketin kaynağı ile çalışmanın avantajları arasında şunlar bulunmaktadır:

 • bilgi temeli ve elverişli kullanım kolaylığı (kişisel kabinin varlığı, açık menü);
 • Rusça konuşan arayüz;
 • web üzerinde popülerlikteki istikrarlı büyüme;
 • reklam ve pazarlama politikasında ılımlılık;
 • kısa vadeli mevduat;
 • çeşitli para birimleriyle çalışabilme yeteneği (örneğin, paranın bir kısmını ruble ve bir başkasına - ABD doları cinsinden yatırım yapabilirsiniz);
 • yönetimin hızlı yanıtı;
 • mevduatın karlılığını hesaplamak için çevrimiçi bir hesap makinesinin kullanılabilirliği;
 • fonların hızlıca çekilmesi vb.

Bu arada, fonların çekilmesi sadece bir saat içinde gerçekleşti veya 5 iş günü boyunca uzayabilirdi.

İşbirliğinde olumsuz anlar

Şirketle işbirliğinin olumsuz yönleri arasında belki de ayırt edebiliriz:

 • gizli liderlik;
 • iletişim için herhangi bir bağlantının olmaması (sanal uygulamaya ek olarak);
 • Rusya Federasyonu'nda temsil eksikliği.

Bir kelimede, şirket ortadan kalktıktan ve internetten ortadan kaybolduktan sonra, aldatılmışların hiçbir yere gönderilmeyeceğini iddia ediyorlar.

Malta Özel Yatırım: bir dolandırıcılık

Şirketin başarılı tekliflerinden yararlanarak,Birçok yatırımcı para kazanma umuduyla para yatırdı. Birçoğuna göre, başlangıçta site düzenli olarak ödeniyordu. İncelemeler arasında aynı nedenden dolayı başarılı ödemeler hakkında sadece ekran görüntüleri ve hikayeler vardı. Daha sonra şirket temettü ödemeyi durdurdu, ödemeleri ertelemeye başladı ve nakit para çekme süresini kısıtladı. Zaten birçok yatırımcı için, şirketin aşamalı bir geri çekilmeye hazırlandığı ilk sinyal oldu.

Ancak, şartlı sinyaller tam anlamıyla algılandıtüm kullanıcılar değil. Birçoğu sabırla pasif gelirlerini beklemeye devam etti ve hiçbir şeyden şüphe etmedi. Son zamanlarda şirketin web sitesi isteklerine cevap vermeyi durdurdu. Şu anda çalışmıyor. Yönetim ile iletişime geçemezsiniz. Yatırım fonları, onlara tahakkuk eden faiz gibi, ya da kaldırılamaz. Malta Özel Yatırım bu şekilde kapalı. yorumlaryatırım severler pürüzsüz hale geldinegatif bir kanala akıyor. Birçok kullanıcı, yatırımlarını geri almak için umutsuzca organizasyon temsilcileriyle bağlantı kurmaya çalıştı. Diğerleri şirketten hastalandı ve site aldatmacası ve dolandırıcıların yaratıcılarını çağırdı.

Uzmanların şirketin faaliyetleri hakkındaki görüşleri

Birçok uzmana göre, aktivitelerBu firma hikayeyi mali bir piramitle tekrarlıyor. Bu aldatmacaya katılım ile mevduatların da daha yüksek tarifelerde pasif gelir elde etmek için teklif edildiğini hatırlayın. Başlangıçta benzer firmalar hız kazanıyor, mevduat kabul ediyor ve temettü ödüyorlar. Ancak daha sonra, doygunluk denen bir döngü olduğu zaman, piramit patlar ve ondan para çekmeyi başaramayan kişi bir burun ile kalır. Bu nedenle, eğer benzer projelere katılıyorsanız, uzmanlar, zamanında durmayı ve yalnızca kaybedecekleri eleştirel olmayan ya da hiçbir şekilde yatırım yapamayacakları kadar yatırım yapmayı söylüyorlar.

Malta Özel Yatırım: incelemeler 2019

Malta Özel Yatırım: incelemeler 2019

Related news

 • Yeni Trend: 22 Geniş Paça Yazlık Tulumlar 2019
 • Kore ve Japon çamaşır deterjanları ana avantajlardır
 • Kilolular Nasıl Gelinlik Tercih Etmeli
 • Ispanaklı Börek Tarifi Videosu
 • Endüstriyel emniyet deklarasyonu - endüstriyel tehlikeli ürünlerin ana belgesi

 • Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler


  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler

  Malta Özel Yatırım: incelemeler