Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 2019

Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 2019

Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 61 21.01.2019, 20:41

Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül

Her bitki yetiştiricisi sahip olmak isterçiçek kraliçesi koleksiyonu. En çekici olanlardan biri Malibu çeşididir. Gül çayı hibrit, Hollanda'da yetiştirilmektedir. Onun lütfu ve hassasiyetiyle etkiliyor. Rosa Malibu, doğum günü ya da düğün gibi kutlamalar için sunulabilecek şenlikli bir buket için harika bir malzemedir.

Malibu rosea

Rosa Malibu: açıklama

Bitki uzun, kök uzunluğu1.20 m'ye ulaşır, tomurcuk, boyut olarak ortalanmış, uzun bir şekildedir. Çok kabarık değil ama diğer gül çeşitleriyle karşılaştırıldığında tomurcuk oldukça yüksektir. Çiçekler yumuşak bir renge sahiptir. açık yeşil renk tonu bir dokunuş ile çoğunlukla beyaz tomurcuk, alt kısmında, taç yaprağının kenarına daha yakın açık pembe ve bazen krem ​​tonu haline gelir. Renk şemasının yumuşak geçişi, Malibu'ya özel bir çekicilik kazandırır.

Çiçeğin gövdesi pürüzsüz ve oldukça yüksektir, dikenlerin sayısı ortalamadır. Yapraklar boyut olarak küçüktür, dikdörtgen biçimindedir, koyu yeşil bir mat renge sahiptir.

Çiçeğin özellikleri

Bu çeşitlilik diğerleri arasında ayırt edilebilir. Malibu, hassas bir aroması olan pastel tonların bir gülüdür. Bitki düşük sıcaklıklara dayanıklıdır, bu nedenle kışı kolayca tolere eder. Ayrıca, çiçek bahçecilerin arazileri üzerinde büyümeyi tercih ettikleri için, hastalık hastalığa eğilimli değildir. Fakat hala, büyümeye rağmen takip edilmesi gereken bazı kurallar var, çünkü güçlü olmasına rağmen, gül biraz kaprisli.

Bitki Bakımı

Fidan satın almadan önce seçmelisinizMalibu iniş yeri. Gül, doğrudan güneş ışığına tahammül etmez ve nem tomurcukları eksikliği, küçük ve itici olmayacaktır. Aşırı gölge aynı zamanda bitkiye de fayda sağlamaz.

gül malibu açıklaması

Yaprakları su ile nemlendirmeniz önerilir, bunun için bir püskürtücü kullanabilirsiniz. Yeterli miktarda nem sağlıklı bir çiçeğin büyümesine izin verecektir.

Ağaçların yanında çalılar dikmeyiniz.ikincisi, Malibu'nun normal büyümesi için gerekli olan tüm besinleri toprağa çekecektir. Bu çeşitliliğin özenle özen göstermesi, güzelliğinden keyif alacak ve bir bahçe arsasıyla doldurarak rafine bir ışık kokusu verecektir.

İş olarak çiçek

Büyüyen güller heyecan verici bir etkinliktir. Bu tür bitkiler şehrin çiçek yataklarını ve özel eşyalarını süslüyor. Ama bazı insanlar için çiçek yetiştiriciliği çok başarılı bir iş haline geldi. Güller, ziyafet salonlarını süslemek ve buketleri oluşturmak için çiçekçileri kullanır. Malibu, elit çeşitliliğin bir gülü ve uzun süre vazoda kaldığından, neredeyse tüm çiçek dükkanlarında bulunabilir. Kesilmiş bir çiçeğin ömrünü uzatmak için, eğik bir kesi yapmak ve alt yaprakları ve dikenleri çıkarmak. Bu tür manipülasyonlar, bukete bir günden daha fazla hayran kalmanızı sağlayacaktır.

Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 2019

Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 2019

Related news

 • Lokum Tatlısı Yapımı Videosu
 • Hollywood Tarihine Damga Vuran 7 Husumet
 • 2019 Yazı İçin Saç Aksesuarları
 • Spor Haberleri

 • Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 63

  Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül


  Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 100

  Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 13

  Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 11

  Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 39

  Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 18

  Malibu - hassasiyet ve çekicilik dolu bir gül 74