Maincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılarMaincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar


Maincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar 65 14.02.2019, 19:49

"Maincrafter" da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar

Sıklıkla "Maincraft" oynamakta ve düzenli olarakinanılmaz maceralara geçin, o zaman ilginç şeyler ile muhteşem manzaralarla yüzleşmek zorunda kaldınız. Belki tekrar bir şeyler görmek ya da sadece ilginç bir an yakalamak istiyorsanız, kamera gerçekten faydalı olacaktır. Şu anda, tüm kullanıcılar çekim için bir kamera yaratma şansına sahipler. Ayrıca, güçlü bir arzuyla, Maincrafter'da bir gözetleme kamerası da yapabilirsiniz; ancak geliştirme daha zor olacaktır.

mayncekrafta bir kamera nasıl hazırlanır

amaç

Kamera farklı için kullanılabilirSiz sınırsız miktarda resim kaydedebilir ve istediğiniz herhangi bir zamanda görüntüleyebilirsiniz. Bu konu şu anda başlayanlar ve hatta deneyimli kullanıcıları arasında çok popüler olduğu için Bu nedenle bugün, "Maynkraft" kamerayı nasıl bahsedeceğiz. Bu yazıyı çok dikkatli bir şekilde okursanız, kamerayı kolayca kendiniz kopyalayabilirsiniz.

değişiklik

Şu anda özel bir mod varCameraCraft adı verilen bir oyun için. Bunun yardımı ile güzel manzara kaydedebilirsiniz. Sadece resimler yaratmakla kalmaz, aynı zamanda evinizi veya hatta evinizin yakınındaki bir siteyi süslemeleri ile yardım edersiniz.

mods olmadan maincraft nasıl bir kamera yapmak için

Tabii ki, istersen, olmadan yapabilirsinek modifikasyon, ancak bu durumda cihazın çok işlevliliği keskin bir şekilde azaltılır. Bugün mods olmadan "Minecraft" da bir kamera nasıl yapılacağını öğreneceksiniz. Ayrıca ek özelliklere sahip olmadığını not etmek isterim, bu nedenle eklentiyi yüklemeniz önerilir.

talimat

Şimdi modadan biraz söz edelim. Eklentinin yardımıyla neredeyse her resim üretebilirsin, örneğin, günbatımları, şafak vakti, soyguncular veya diğer muhalifler olabilir. Doğrudan "Maincrafter" da bir kamera nasıl hazırlanacağı sorusunun çözümüne geçiyoruz. Bu nedenle, bir kamera hazırlamak için, bu çok işlevli cihazı alamadığınız birkaç öğe gerekir. Piller mutlaka aranacaktır. Onları demir, kol ve kırmızı meşalelerle yapabilirsiniz. Tüm bu konulara ulaşmak çok zor değil, ancak "Maincrafter" da bir fotoğraf makinesinin nasıl hazırlanacağına karar verirken nüansları ve özellikleri var.

gözetim altında bir gözetleme kamerası hazırla

Uzmanlar, basit değil yaratmayı önerirlerpiller, ve güçlendirilmiş, ve bunun için mümkün olduğunca çok redstones gerekir. Buna göre, kırmızı taş kazmakla ne kadar çok şey başarırsanız, piller o kadar güçlü olur genel olarak. Redstone, bir kazmaca yardımıyla farklı topraklarda çıkarılır. Bu işlem için belirli bir süre harcamanız gerekecek. Bu yüzden sadece birkaç saat içinde bir sürü kırmızı taş alabileceğini düşünmeyin. "Maincrafter" da bir kamera nasıl hazırlanacağı konusu basittir. Kamera, cam, redstone ve birkaç demir külçeler yardımıyla yaratılabilir.

Maincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılarMaincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar

Related news

 • Farklı ödeme şekilleri için maaş nasıl hesaplanır
 • Miyom Nedir, Miyom Neden Olur Tanısı ve Tedavisi Nasıldır
 • Akdeniz Salatası, Akdeniz Salatası Tarifi
 • İznik Gezi Rehberi

 • Maincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar 75

  Maincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar


  Maincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar 37

  Maincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar 5

  Maincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar 28

  Maincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar 19

  Maincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar 36

  Maincrafter da bir kamera nasıl hazırlandığına dair ayrıntılar 90