Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 2019

Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 2019

Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 19 22.01.2019, 12:31

Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme

Her yetişkin, tekrar nerede olduğunu bilirbir çocuğa dönüşür. Bu bir lunapark. Odessa, kent sakinlerine ve konuklarına Ukrayna'nın en iyi eğlence mekanlarının bazılarını ziyaret etmelerini öneriyor. Her gün binlerce ziyaretçi buraya geliyor. eğlence, duygusal havai fişek, sevinç ve Karadeniz kıyılarının sihirli doğanın okyanusun çeşitli - tüm bu burada bulunabilir.

Lunapark (Odessa) ilgi çekici yerler veen genç ziyaretçileri ve anneleri, babaları ve hatta dedesi için. Genel eğlenceli bir atmosfere direnmek ve devasa bir Dönme dolapa binmek veya sinirleri roller coaster üzerinde hissetmek çok zor. Ve bu lunapark'ın (Odessa) sunduğu şeylerin tam listesi değil.

Adres ve yer

Bu eğlence merkezi Varsayım sokakta Shevchenko adını parkı bulunan, 1. Neredeyse şehir merkezi ve ünlü plaj Langeron yakın bulunuyor.

lunapark Odessa

Parka erişim, şehrin herhangi bir yerinden herhangi bir uygun ulaşım modeli olabilir. Kentin merkezinde, hatta sahil yakınlarında bile elverişli bir konum, ziyaretçilerle daha da popüler hale getiriyor.

Çalışma saatleri 11.00-22.00 saatleri arasında olan Lunapark (Odessa), yıl boyunca açıktır.

Bunca zaman kahkahalar parkta durmuyor,çünkü burada çeşitli cazibe merkezlerine ek olarak eğlendirici palyaçolar, komik mimesler, en sevdiğiniz çizgi filmlerin kahramanları ve diğer kolaylıkla tanınabilir karakterler ziyaretçileri eğlendiriyor.

En gençler için

Lunapark'taki (Odessa) çocuklar acele ediyorçünkü onlar için orada elektokar, çocuklar için çeşitli dönekler, büyüleyici labirentler ve parlak trambolinler var. Büyük bir havuzda büyük bir su kuşunu bile yönetebilirsiniz. Kuğular şeklinde tekneler, yalnızca yetişkinlerin eşlik ettiği okul öncesi yaştaki çocuklar için geçerlidir.

Lunapark Odessa fotoğraf

Daha yaşlı olanlar için

Çocuklar sadece parka ilgi duymayacaklar.eğlence. Organizatörler ayrıca gençleri ve yetişkinleri de unutmadı. Onlar için her yıl yeni eğlenceler var, böylece her yeni çocuk parkı ile yeni yolculuklar yeni izlenimler veriyor. Lunapark hız treni, korku, bombardıman uçağının dönme dolap odası, elektromashinki - tüm bu zevk ve uzun bir süre için iyi bir ruh hali verecektir.

Dönme dolap

Ukrayna'da en yüksek tekerleğiOdessa. Çok romantik "Güney Palmyra" denir. Yüksekliği 45 metredir. Bir kuşbakışı görüntüsünü ruhu yakalayan Lunapark (Odessa), avucunuzun içinde olduğu gibi görünür. Biraz daha - sonsuz deniz, sahilin incisi harika bir panorama ...

lunapark Odessa çalışma zamanı

Lunapark treni

Bu çekiciliğe bir bakış, istemsiz bir şekilde ortaya çıkar.korkusu. Fakat adrenalin sıçramasının yerini aldığı ve bir eğlence dalgasını kapladığı için ilk dönüşün üstesinden gelmek gerekir. Kiralamadan sonra, kolay olmayan bir rahatlama ve öfori var.

Akşam, bu macera daha çok olurdaha heyecan verici, çünkü cazibe parlak ışıklar yakar, hislere keskinlik katıyor. Çalışanlar, Avrupa ve Amerika'daki en modern cazibe merkezleriyle kıyaslandığında yapılan ekipmanın düzenli olarak denetlenmesini gerçekleştirirler.

lunapark Odessa yorum

Disko eski

Bu eğlenceli ve çılgın bir cazibekimseyi neşelendirir. Bu karusel, beş modda 74 km / saat hızla dönebilir. Titreşen çok renkli ışıklar, katil müzik, çılgın heyecan ve tüm olumlu duygular denizi - bütün bunlar bu cazibe üzerinde kendini denemeye cesaret edenlere bir çığ gibi geliyor.

Kış aylarında Lunapark

Kışın bile lunapark boş değil. Buz pateni pisti çalışıyor. Şehrin merkezine ulaşmak çok kolaydır, bu nedenle temiz havada kaymak isteyenler için kuyruklar vardır.

lunapark Odessa

Parkta rahatlayabileceğiniz ve yeni maceralar için güç kazanabileceğiniz birçok kafe ve restoran var.

Yerel halk lunaparkı (Odessa) ziyaret etmeyi sever. Yorumlar, çocukların farklı karuseller ve trambolinler gibi olduğunu söylüyorlar. Yetişkinler de çocuklar eğlenirken yapacak bir şeyler var. Ancak, bazıları, diğer eğlence parklarına kıyasla, bilet fiyatlarının çok yüksek olduğundan, daha yüksek ve hatta bazen daha da düşük olmadığından şikayet ediyor. Tüm ekipman sürekli denetim ve bakımdan geçer ve sıkı Avrupa güvenlik standartlarına uygundur.

Lunaparkta çocuklar ve yetişkinler bir peri masalı haline gelir. Neşe alırlar, birlikte vakit geçirirler ve diğerlerinin tadını çıkarırlar.

Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 2019

Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 2019

Related news

 • Doğum gününde bir şef için hediye nasıl seçilir
 • Oyuncu Açelya Samyeli Danoğlu biyografisi, özgeçmişi, yer aldığı diziler, sosyal ağ hesapları
 • Mini Köstebek Pasta Yapılışı
 • Mükemmel Kaş Makyajı için 13 En İyi Kaş Dolguları

 • Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 65

  Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme


  Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 62

  Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 59

  Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 10

  Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 61

  Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 13

  Lunapark (Odessa) - bütün aile için dinlenme 67