Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 2019

Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 2019
15.05.2019

Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 89

Larissa Green Hill Hotel 5 *, Alanya: yorumlar ve fotoğraflar

Alanya en popüler bölgelerinden biridirTürkiye. Her sene dünyanın dört bir yanından gelen çok sayıda turist, Akdeniz kıyısında egzotik bir atmosferde dinlenmek isteyen buraya geliyor.

Farklı ülkelerin tur operatörleri sıklıkla teklif ediyorAlanya'daki otellerden biri - Larissa Green Hill Hotel 5 *. Turistlerin bu konuyla ilgili değerlendirmeleri, bu yer için çok ilgi çekiyor. Acenteler ve kendileri için tatilcilerin belirttiği gibi, bu otel konaklama için düşük fiyatlar ve oldukça yüksek bir hizmet düzeyine sahiptir. Buradaki her misafir çok sıcak bir şekilde karşılanır, bu da bir daha buraya tekrar gelmek ister.

Genel bilgi

Alanya'da Larissa Green Hill Hotel 5 * inşa edildinispeten uzun zaman önce - 1996'da. Bununla birlikte, buna rağmen, şu anda oldukça modern ve taze bir görünüme sahiptir. Bu sonuçlar, gövdenin ve ona bitişik toprakların genel durumunu korumak için düzenli çalışma nedeniyle elde edildi. Son yenileme çalışmalarından bir tanesi 2015 yılında yapılmış, aynı zamanda dairelerin iç mekanı güncellenmiştir.

Bugüne kadar, otel en yüksek "beş yıldız" kategorisine sahiptir ve oldukça geniş bir alana - 100 metrekarelik bir alana sahiptir. m.

Larissa Green Hill Hotel 5 * (Alanya) resmi açıklamasında belirtildiği gibi, bir aile tatili için, hem de sevdiklerinizle vakit geçirmeniz için mükemmeldir.larissa green hill otel alanya otel açıklaması

konum

Otel turistler tarafından aktif olarak ziyaret edilmektedir.Türkiye'nin tatil bölgesi - Alanya, kıyıları Akdeniz'in ılık sularıyla yıkanan küçük Konaklı köyünde. Turistler genellikle konumunun özgünlüğünden etkilenirler - Larissa Green Hill Hotel 5 * (Alanya) neredeyse uçurumun yamacında, sahilde yer alır. Turistlerin yorumlarına göre, bu bölge, turistlerin kendi topraklarında çekilen fotoğraflarına yansıyan inanılmaz derecede pitoresk bir yer.

En yakın hava komünikasyon ünitesiAntalya'nın büyük bir kenti, gece ve gündüz eğlencesi gibi, otele 110 kilometre uzaklıkta olup, küme merkezlerinin 10 km uzağında - Alanya kentinin orta kesiminde bulunmaktadır.larissa green hill otel 5 alanya fotoğrafları

Odaların

Konuklar için Larissa Green Hill Hotel 5 *(Alanya) toplam oda sayısı 410 olan geniş bir oda yelpazesi sunmaktadır. Hepsi çok modern bir görünüme sahip 18 iki ve üç katlı binalarda yer almaktadır. Larissa Green Hill Hotel 5 * (Alanya) yorumlarında turistler çoğu zaman dairelerin çoğunun pencerelerinden muhteşem deniz manzarası sunduğuna dikkat çekiyor.

Burada bulunan tüm dairelerYaşam için sağlanan koşullara bağlı olarak, iki kategoriye ayrılır: standart ve aile. Bunların her birinde, caddede bulunan hava durumundan bağımsız olarak, misafirin bireysel tercihlerine göre sıcaklık rejimini ayarlayabileceğiniz kişisel bir klima bulunmaktadır.

Ayrıca tüm odalarda modern sağlık gereçleri ve her konuk için tasarlanmış banyo aksesuarları ile donatılmış özel bir banyo bulunmaktadır.larissa green hill hotel 5 alanya yorum

standart

Odalar Larissa Green Hill Hotel 5'de standarttır. *(Alanya) çoğunluğu, her biri nispeten küçük bir alan üzerinde - 22 metrekare. m. Dairede, yatak sayısının üçü için hesaplandığı tek bir oda vardır.

Mobilya ekipmanlarındaki merkezi yerBazı dairelerde iki adet tek kişilik yatak ile değiştirilen büyük bir çift kişilik yatak. Gerekirse, katlanabilir bir kanepe şeklinde ek alan kullanılabilir. Uyku alanına ek olarak, dinlenmek için bir yer de vardır - bir kanepe ve bir sehpa ile temsil edilir. Burada en sevdikleri kitapları okuyabilir ve sıcak içecekleri yudumlayabilirsiniz. Turistlerin bazı şeyleri için giysi için çeşitli raflara ayrılmış büyük bir gardırop var.

Konuklar her gün içeriği güncellenen küçük değerli eşyalar, telefon ve mini bar için kişisel kasa talep edebilir.otel larissa yeşil tepe otel 5 alanya

aile

Larissa Green Hill Hotel ile ilgili son görüşler(Alanya), turistlerin ilgisini genellikle aile sınıfı odalarının çocuklarıyla tatillerini organize eden turistler için harika olduğu gerçeğine odaklanmaktadır. Bütün bunlar, daha geniş bir alanın varlığından dolayı, apartman dairesi standartlarına kıyasla, aynı zamanda bir ön istekte bulunmanız gereken odada bir beşikin serbestçe yerleştirilebilme olasılığından dolayıdır. Yataklarda konaklayabilecekleri üç kişi ve bir adet katlanabilir kanepe şeklinde ilave yatak konulabilmektedir. Mobilyalardan da bir çift dolap, yatakların yanında duran iki bordür ve küçük bir masa vardır. Boş zamanlarında, turistler plazma ekranda yayın yapan TV kanallarını izleme fırsatına sahipler. Burada, ücretsiz olarak, bir haftada bir kez güncellenen bir mini-bar yüklü.

Çocuklar için koşullar

Larissa Green Hill Hotel 5 * (Alanya) 'nın açıklamasıHer zaman, otelin aileleri için ideal olduğu, kendi topraklarında çocuklarla yaşamak çok rahat olduğu söylenir. Bütün bunlar, bu yerde küçük misafirlerin konaklamasını daha konforlu hale getiren çok çeşitli koşullar olduğu gerçeğidir. Bunlardan biri bebekler için ücretsiz yatakların müsaitliğidir. Ayrıca, eğlenceli ve güvenli bir eğlence için gerekli olan her şeyin yanı sıra bir oyun alanı ile donatılmış küçük bir açık yüzme havuzuna sahiptir.

Ebeveynlerin değerlendirmeleri bize bunu anlatıyorOtel, pek çok üyesi Rusça konuşan bir animatör ekibinin, BDT ülkelerinden gelen turistler için çok uygun olduğu güzel bir mini kulübe sahiptir. Burada, çocuklar oynayabilir, gelişim programlarını ve favori çizgi filmleri izleyebilirler.

Güç kaynağı

Çok sayıda laurat yorumuGenellikle otelde sunulan beslenme yönünden ele alınmaktadır. İşte "her şey dahil" kavramını içeren bilet, üzerine oturan her turist, günde üç kez "açık büfe" restoranda düzenlenen katılabileceklerdir. Gerçekten çok güzel bir turist, fakat onları çeken ilk iş belirtildiği gibi yerdir - misafirlere sunulan yemekler geniş yelpazesi. Hepsi Türk, Akdeniz ve Avrupa mutfaklarının en iyi geleneklerinde pişirilir ve çok parlak bir şekilde servis edilir. Konukların deniz ürünlerinden hazırlanan yemeklere özel dikkat göstermeleri tavsiye edilir. O, onlara göre, özel tat nitelikleri vardır.

Turistlere de çok ilgi gösteriliyor.Otel, Larissa Green Hill Hotel'de 5 * Alanya'da sadece 4. Her biri gerçek bir sanat eseri olan çok çeşitli içecek ve kokteyller sunmaktadır. Ayrıca burada tatlılar ve aperatifler sipariş edebilirsiniz.

eğlence

Otelde kalan konuklar aslabıkkın, çünkü eyaletinde gösteri programları ve partiler için partiler düzenleyen 10 kişiden oluşan büyük bir animatör takımı var. Konukların kendi yorumlarında söyledikleri gibi, bu grubun her bir üyesi, ebeveynler için genellikle çok cesaret veren çocuklar da dahil olmak üzere, her yaştan bir konuk için bir yaklaşım bulabilir.

Her gün otel eğlence sağlarAkşam diskolarının özellikle popüler olduğu etkinlikler. Sahadaki tutumu sırasında, yabancı oyuncuların ünlü hitleri ve yazarın davetli DJ'lerinin besteleri çalınır. Sabahtan beri, her konuk su bölgesi bölgesinde düzenlenen spor etkinliklerine katılabilir.larissa yeşil tepe otel 5 alanya

Spa ve Spor

Sağlıklı bir şekilde sağlıklı bir akıl sürdürme hayranlarıVücut, her gün otelin binalarından birinde bulunan spor salonunu ziyaret edebilir. Farklı kas gruplarını pompalayabileceğiniz birkaç düzine simülatöre sahiptir. Kendi yorumlarında, tatilciler genellikle otelin açık alanında birkaç oyun alanı olduğunu, rekreasyon için ekipmanın özel bir noktada alınabileceğini ve tamamen ücretsiz olduğunu belirtiyorlar. Larissa Green Hill'de kiralamanız gereken iyi donanımlı bir tenis kortu bulunmaktadır.

Rahatlama uzmanları genellikle yorumlardaOteldeki spa alanını ziyaret ederek deneyimleri hakkında konuşun. Onlara göre, masaj terapistleri, güzellik uzmanları bulunan ve kaplıcadan ayrı bir bölümde hamamdan oluşan bir termal kompleksi olan birkaç odaya bölünmüştür. Burada, hizmetler Quartermasters tarafından sunulabilir.larissa yeşil tepe otel 5 alanya açıklama

Turistlerin özel ilgi sık sık veriliraçık arazide bulunan aquazon. Bir yüzme havuzu bulunan merkezinde rekreasyon için geniş bir güneşlenme terası ile temsil edilmektedir - alanı 350 m2'dir. Niş mekanda ısıtma sistemi yoktur, fonksiyonları güneş ışınlarının pahasına yapılır. Turistler, kışın suyun yeterince ısınmayacağını, bunun da olumsuz bir an olduğunu belirtiyorlar.

plaj

Sahil şeridi 100 mesafedeotelden metre. Otelin konumunun kendine özgü özelliklerini kullanarak, yapımcıları bile inşaat sırasında, misafirlerine denizden gelen ilginç bir iniş - bir füniküler yardımıyla. Bu karar turistlerin oldukça orijinal ve ilgi çekici olduğunu düşünüyor. İsterseniz, tatilciler bu fırsatı kullanamazlar ve çok sayıda merdivenden kaçınarak denize doğru yürürler.

Birçok fotoğraf Larissa Green Hill Hotel 5 *(Alanya), sahile açılan manzaranın güzelliğini gözlemleyebilirsiniz. Buradan turistler dağ yamaçlarına, yeşil tropikal tarlalara ve tabii ki geniş deniz alanlarına hayranlık duymaktadır.larissa yeşil tepe otel 5 alanya

Kum ve çakıl plajı üzerinde kalmak, lodgersOtel, büyük şemsiyeler altında yer alan şezlonglarda yer almaktadır. Burada isterseniz, geçici kullanım için havlu ve hava yatağı alabilirsiniz - bunların hepsi ücretsiz olarak sağlanır.

Sık sık turistler bunu anlatırKıyı şeridinde hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun çok sayıda su aktivitesi vardır. Birçoğu aşırı ve sadece eğitmenin hizmetleri ödenirse teklif edilir.

Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 2019

Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 2019

Related news

 • Erdal Beşikçioğlu: Bu vatan için öl deseydi ölürdük
 • Vücut onarımına ihtiyacın olduğunda
 • Önbelleği farklı şekillerde temizlemek için Android nasıl
 • Gölbaşı Haberleri: Gölbaşına içme suyu verilemiyor
 • İnce Hamur İtalyan Pizza Yapılışı Videosu

 • Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 71

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar


  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 42

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 86

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 87

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 19

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 8

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 26

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 31

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 30

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 61

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 24

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 3

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 37

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 94

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 25

  Larissa Green Hill Hotel 5 , Alanya: yorumlar ve fotoğraflar 87