Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyi 50 17.02.2019, 02:57

Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyi

kalori demlemekÜlkemizde içki kvası çıktıbin yıl önce. Bu bir kutsal içkiydi. Birçok ritüele girdi. Örneğin, düğünden önce kvass üzerine bir gelin dökmek alışılmıştı. Ayrıca yıldırım sırasında meydana gelen güçlü yangınlarda da bu içeceği kullandı. Kvass bir bekçi gibiydi ve sadece yardımlarıyla büyük talihsizliklerden kaçınabileceğine inanılıyordu.

Bugün kvass susuzluklardan biridiriçecekler. Özellikle sıcak yaz günlerinde iyidir. İçecek sağlığınız için iyidir. Fermantasyon sonucunda ortaya çıkan çok miktarda vitamin ve eser element içerir. Bu içecek aşırı kilo istemeyenler için iyidir. Onun sayesinde vücut, su-tuz dengesini normalleştirir. Ayrıca, kvass (kalori içeriği oldukça düşük) bir içecek de açlığı iyi karşılar.

Kvass hem içki hem de ek olarak iyidirokroshkam'a. Kvas'ta okroshka'nın kalori içeriği yüz gramda 100 kaloriden fazla değildir. Okroshka kvass ve ekşi krema ve mayonez ile sezon yapabilirsiniz. Okroshka bileşimi sebze, yeşillik, herhangi bir et içerir.kvass kalori içeriğiKvass sindirimi artırır ve arttırır.iştah. Bu, farklı diyetlerde oturan insanlar için en uygun seçenektir. Kvass - etin sindirimini geliştiren ürünlerden biri, bu yüzden et okroshk'tan korkmayın. Obezite bu durumda sadece yüzleşmiyorsunuz.

Eski günlerde, ev hanımları çeşitli kvass hazırladıürünler: meyveler, sebzeler, bal. Tariflerini gençlere aktardılar. Her ailenin kendi özel kvası vardı. Şu anda, genel olarak, yerli ekmek talep edilmektedir. Kvass evinin kalori içeriği yüz gram başına sadece yirmi beş kilokalori. Bu, sağlığı tehdit etmeyen düşük kalorili içeceklerden biridir. Ekmek kvas - kalori içeriği oldukça düşük - daha önce bir alkollü içecek olarak kabul edildi. Küçük çocuklara vermek yasaklandı. Ancak, geçmişte, zaman zaman bu içeceği yapmak için biraz farklı bir teknoloji vardı.

İyi ve modern bir kvass: Kalori içeriği en düşüktür, ancak tadı mükemmeldir. Şişelenmiş formda ve çeşitli hacimlerdeki şişelerde içki alabilirsiniz. Ve bu kvasın fiyatı oldukça düşük. Üreticiler farklı derecelerde kvass ile müşterileri memnun eder: ekmek-içmek, okroshki, meyveli. Soğuk içecekler olarak, kvass ekmek içmek için iyidir.Kvass Kalori içeriğiMalt, farklı un çeşitleri,şeker. Okroshki için kvass'dan daha tatlıdır. İkincisi, ek tatlar olmadan daha asidiktir. Meyve sadece bir içecek olarak iyidir. Hatırlanması gereken tek şey, kvass'ın uzun süre saklanamamasıdır. Raf ömrü iki ila üç gündür. Sonra yoğun fermantasyon başlar ve perekisaet.

Caddede, harika yaz günleri ve kvass(kalori içeriği oldukça düşüktür) her zaman susuzluğunuzu gidermek için yardımcı olacaktır. Kendinizi evde koyabilirsiniz, her zaman mayayı "ekmek kvası" bulabileceğiniz mağazaların raflarında. Farklı üreticilerden hazır kvass satın alabilirsiniz.

Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyiGoruntuler Fotograf resim fotograflar

Related news

 • BAEdeki otellerin kendi özel plajı: en iyi dört oteli
 • Nasıl Hamile Kalınır
 • Bahar Alerjisi Nasıl Geçer: Bahar Alerjisine Bitkisel Çözüm
 • Zeytinyağlı Kabak Kalye Videosu

 • Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyi 26

  Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyi


  Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyi 75

  Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyi 15

  Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyi 60

  Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyi 76

  Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyi 27

  Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyi 11

  Kvas iç, onun kalori içeriği düşük, yaz ve sıcak günlerde çok iyi 84