Kruşçevin içi 2019

Kruşçevin içi 2019 Kruşçevin içi

Kruşçev'in içi

Sovyetler Birliği'nin zamanlarına rağmenÜlkemizde uzun zamandır çok fazla aile hâlâ Kruşçev'de yaşıyor. Ve her seferinde, başkenti bile değil, en azından böyle bir dairenin kozmetik onarımı gerçek bir baş ağrısına dönüşür.

Bu dairelerin çoğunun çoğu için gerçekten sıkıcı hale gelen özdeş bir düzeni var. Bu nedenle Kruşçev'in iç tasarımı geliştirilirken, yeniden yapılanma ilk önce gelir.

Ama birçok iç tasarımcı için hiçbir şey yokimkansız. Aksine, daha karmaşık olan görev, daha özgün ve daha parlak bir çözümdür. Ve Kruşçev'in iç kısmını değiştirmek oldukça zor olmasına rağmen, birçok seçenek var.

Böyle bir apartman dairedirÇoğunlukla Kruşçev'in egemenliği altında inşa edilen SSCB'de büyük ölçüde inşa edilen panel veya tuğla beş katlı evler. Bu yüzden adını almış.

İçini oluşturan Kruşçev'in olduğuna inanılıyorbu konutun. Ama bu tamamen doğru değil. Orijinal fikir Fransızcadan beri ödünç alındı. İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra orada yeterli konut yoktu. Ve Fransa'nın mimarları, prefabrik panel evler oluşturmaya başlayan bir çözüm buldu. Bu fikir Yoldaş Stalin tarafından kabul edildi. Ancak panel üretimi için tesisler inşa edilirken, Joseph Vissarionovich artık değildi. Bu nedenle Kruşçev'in iç mekanı büyük liderden sonra bir süre egemen olan Nikita Kruşçev tarafından gerçekleştirildi.

Yani, her zamanki Kruşçev dairesi,genellikle kombine bir banyoya sahip iki odadan biri veya en iyisi. Tavanların yüksekliği 2,5 metre standarttır. Ve dairenin ses yalıtımı arzulanan çok şey bırakır.

Mutfak boyutları gıda alımına izin verirbir ortalama kişi. İkinci ilkokuldan beri ya da hiçbir yere oturmak ya da kendi tabağınızı bile yapıştıramazsınız. Bu planlamanın nedeni, mutfak köleliği için yer olmadığı komünist bir toplumu ima eden “ideolojik düşünceler” idi.

Kruşçev'in genel iç kısmı, çamaşır makinesine veya lavaboya bile sığamayan küçük bir banyo ile tamamlanmaktadır.

Sınırlı yaşam alanı gibi parametrelerOrtak bir iç mekan oluştururken ve geliştirirken temel sorun haline gelir. Tabii ki, onu tüm arzularla daha fazla yapmak mümkün olmayacak, ama çok daha güzel - oldukça gerçekçi.

Bunu genişletmenin en yaygın yoluboşluk daire iç bölümleri yıkılmasıdır. Bu yöntem, yeni bir iç mekan yaratacak yeterli bir genişletilmiş alan yaratır.

Çoğu zaman uygulama koridoru birleştirmek,Daha geniş oda ve mutfak. Ancak böyle bir karar, deneyimin gösterdiği gibi, her zaman pratik ve uygun değildir. Esas olarak, ortak alanı genişleterek, sınırları apartmanda çeşitli yerleşim bölgelerinden mahrumdur.

Bir seçenek olarak, banyoda Kruşçev'in içOldukça büyük büyük bir banyo yerine kompakt duş kabinini önemli ölçüde geliştirebilir. Bu çözüm aynı zamanda banyoya çamaşır makinesi koymanıza da izin verecektir.

Ayrıca bir odanın alanını diğerinin pahasına artırmak için de uygulanmaktadır. Bu, bölümlerden birini sökerek ve fazla bir kapı yerleştirerek elde edilir.

Tabii ki, daha birçok seçenek var veböyle küçük bir daireyi yeniden geliştirme ve değiştirme yolları. Kruşçev'in görünümünün dönüştürülmesine uygulanabilecek pek çok farklı fikre sahip modern tasarımcılar onu tanınmaz kılabilirler.

Kruşçev'in iç tasarımı sizi şaşırtacak. Sonuçta, kaliteli tamir ve güzelliği sayesinde konutlar rahat olacak - orijinal fikirler ve modern tarzdaki moda trendlerinin uyumlu bir kombinasyonu sayesinde.

Bu dairelerin iç dekorasyonu yaratıldı,çeşitli mimari ve tasarım yönleri kullanarak. Ama aynı zamanda en önemli şey, yaşamak için en rahat koşulları yaratmak ve bir apartman dairesini rahat, güzel ve orijinal yapmaktır.

Kruşçevin içi 2019

Kruşçevin içi 2019

Related news

 • Cacık Tarifi
 • Unlu Yoğurt Çorbası Tarifi Videosu
 • Kıza hangi soruları sorabilirim
 • Yalan nasıl tanımalı
 • Anemiye Ne İyi Gelir: Anemi İçin Beslenme

 • Kruşçevin içi

  Kruşçevin içi


  Kruşçevin içi

  Kruşçevin içi

  Kruşçevin içi

  Kruşçevin içi

  Kruşçevin içi

  Kruşçevin içi

  Kruşçevin içi

  Kruşçevin içi

  Kruşçevin içi

  Kruşçevin içi

  Kruşçevin içi