Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri 2019

Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri 2019 Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

Modern hayatta aile ilişkilerinin uyumlaştırılmasıAdam neredeyse her şeyden önce. Ve bazı uzmanlar, bugün evliliğin kurumunun feminizmin ve kurtuluş fikrinin popüler olması nedeniyle belirli bir kriz yaşadığını iddia etse de, iki sevecen insan birliği, herhangi bir toplumu oluşturmak için temel oluşturuyor.

Bugün aile mutluluğu her zamankinden daha kırılgandır

Akşam evinde ailenizi ne zaman bekliyorsunuz ne kadar güzelve günlük sevinç ve endişelerinizi paylaşabileceğiniz yakın insanlar. Ne derse desin, aile güvenilir bir arka. Bununla birlikte, kayıt bürosundaki ilişkilerini meşrulaştıran çiftlerin hepsi, evlilikte sonsuza kadar mutlu yaşamaktadır.

Şu anda, boşanma nadir değildir. Ve vakaların büyük çoğunluğunda aile çünkü kocası onun ikinci yarısında ilgisini kaybetti gerçeğinin bölünür. Doğal olarak, bu durumda, tarafta ilişkiler aramaya başlar. Ve sonra karısı, sadık onu neden değiştirdiği sebeplerini acı içinde araştırmaya çalışır. Sevgilisini kendine, bazen hem klasik hem de standart dışı yollarla geri getirmek için her türlü çabayı gösterir. Hangileri?

Kocanın sevgisini karısına nasıl geri götürürüm

Bu onlar hakkında, sonra konuşacağız. Ancak, adalet içinde bir kural olarak, bir eş ihaneti ile karşı karşıya ilk kez kocam nasıl bir çok muğlak bir fikrim yok kadınlar, eşi sevmek unutulmamalıdır. Onların bu boşluğunu dolduracağız.

Neden vatana ihanet?

Kocasının sevgisini nasıl geri getireceği sorusukarısı, evlilik dışı sadakatten ayrı olarak düşünülemez. Bazı durumlarda, örneğin, ilişki tamamen bittiğinde hiçbir tavsiye veya yöntem yardımcı olmaz. Ancak başka şeyler de vardır: ihanete neden olanlardan bu veya bu duyguları canlandırmak için bir araç seçimi bağlıdır.

Kocan seni değiştirdi mi? Yani, aile hayatınızda bir şeyler ters gidiyor. Sana karşı bir çeşit küskün olması mümkün. Belki de maddi bir soruyla eziyet çeker ve daha fazla kazandığınız için eksik olduğunu hisseder. Ailesinden sorumlu olmaktan korkuyor olabilir. Ve hala bir karı olarak onu yatakta tatmin etmeyi bıraktığınız potansiyel gerçeğini indirmenin imkansızdır. Genel olarak, kocanın sola gitme nedenleri, birçok kişi olabilir ve deneyimli bir uzmanın yardımı burada ihmal edilmemelidir.

Uzman ne önerir?

Kesinlikle, sadık bir kişi tarafından atılan bir kadın istisnalar olmasına rağmen, bir metresi ile değil, onunla kalmaya ilgi duyar.

Eşinin sevgisini karısının tavsiyesine nasıl iade edilir

Ama kocanın karısına olan sevgisini nasıl iade edebiliriz? Birkaç ipucu var.

İlk olarak, dikkat etmeliyizgörünüm. "Güzellik korkunç bir güç" diyerek henüz iptal edilmedi. Görünüşünüzü ve figürünüzü eskisinden daha az dikkat etmeye başladığınıza ve eşin geriye bakmaya başladığınız muhtemeldir. Bu durumda, yeni bir saç modeli yapmak, yeni bir elbise ve rafine edilmiş parfüm almak gereksiz olurdu. Birkaç kilo verdiyseniz, fitness merkezinde biraz zaman geçirmelisiniz. İnan bana, görünüşünüzdeki dramatik değişiklikler eş tarafından fark edilmeyecek ve metresi hakkında unutacaktır.

Kocanın sevgisini karısına nasıl iade edeceğini bilmiyor musun? Eski günlerde olduğu gibi birlikte iyi vakit geçirin. Bir sevgilin için romantik bir akşam yemeği düzenleyebilir, akşamları onunla yürüyüşe çıkabilir ya da sinemaya gidebilirsiniz. Kendisi ve sizin için her zaman ilgi çekici olan bu tür eğlence bulmaya çalışın.

Nasıl bir başka önemli sırrı varkocanın karısına olan sevgisini geri ver. Burada psikolog tavsiyesi gerekli değildir. Sadece aile hayatınızı çeşitlendirmeniz gerekiyor. Bir gece erotik iç çamaşırını al, gece kostümü giydirin, yataktaki eşin cinsel tercihlerini tahmin etmeye çalış. Unutma, eşin her şeyden önce seni favori bir kadın olarak görmeli ve diğer her şey ikincil.

Eşin sevgisini karısına nasıl ibadet etmek

Seçim senin

Tabi ki, her bayanın kendine ait bir kızı var.Eşi için kocasının aşkına karşılık nasıl tekniklerinin cephanelik. Yukarıda listelenen İpuçları eylem için kılavuzlar için sadece bir temel, bu nedenle Belki yakın arkadaşı yöntemi burada tarif edilenler bilir olandan daha etkili olacak 100 üzerinden 97 olguda, bir kural olarak, yardımcı oluyorlar.

Eğer bir eşin fethinde, bir uzmanın tavsiyeleri size yardımcı olmamışsa, o zaman alternatif seçenekler vardır, ama onları kullanıp kullanmama, herkes kendi kendine karar verir.

sihirli

Bazıları ilişkileri yeniden kurmak içinsevgili ile, ritüellere, büyülere, komplolara ve sihirin diğer bilgeliğine başvurma. Ancak, sorunun çözümünde gerçekten etkili olup olmadıklarını konuşmak yanlış olur.

Eşinin sevgisini kocasının komplosuna iade et

Diğer dünya gücüne inanmak veya inanmamaksoru tamamen bireyseldir. Yine de, zayıf cinsiyetin bazı temsilcileri, örneğin, eşinin büyüsüne ihanet ettikten sonra kocanın sevgisini iade etmenin yardımcı olacağını iddia etmektedir.

Onların ana umutları ile bağlantılısihirli ritüeller. Onlara göre, eşin sevgisini kocasına iade etmek mümkün olduğuna inanırlar. Bu durumda arsa, eşler arasındaki iletişim durmadığı ve ritüelin çatıştığı ve kavga etmediği zaman okumak gerekir. Aksi halde, sihrin etkisi düşük olacaktır. Bir kadın sevgilisini mükemmel bir dereceye geri döndürmek için çabalamalı ve bu da maksimum enerji mesajını verecektir. O zaman başarı şansı harika olur.

Komplo gücü

Aşağıdakileri hatırlamak gerekir: adlandırılan araç, eşin, kocadan önce kısmen suçlu olduğu gibi kendi sorumluluğunun tüm derecesini gerçekleştirdiği durumlarda geçerlidir. Ne yapmalıyım?

Güneş battıktan sonraTemiz su ile dâhili ocak tava ve de ki şu: Beni zarar göreceğini için acı, bu kaynatın ve kaynaşmak olacak çıban ve eşim, Allah (adın) kulunun psikolog ve kurur ve kalp gibi seethes Voditsa Gibi" buruşup kuru, kendi ailesine de ancak Allah'ın kulu (isim) yasalara uygun eşi tarafından kükreyen, sızlanan. ailesini boşaltmak için, ve bizim var olamazlar olamazdı olmadan bir adım gelemedi ve bize uyanık bir rüya görmüş. Eve acele edecek ve acele etmeyecek. Söyledim, olsun. Amin. Amin. Amin. "

Karısının ihanetinden sonra kocasının sevgisini geri ver

Başka bir ritüel

Bazı bayanlar bir kocanın sevgisini nasıl iade edeceğini bilirkarısı kırmızı iplik. Bunun için, balmumu iki bebek figürü artan bir ay için yapılır. Bir bebeğin göğsünde isminizi yazmanız gerekir, diğer memede - eşin adı.

Öyleyse onları kırmızı bir iplik ile sarmalısın ve söyleaşağıdaki gibi: Onları tekrarlamak zorunda "Ben söyleyerek edilmiştir zamanki kelime değildir, bunun tek nedeni, ben senin sevgin bu bana yardımcı olacak karlı Bıçak siyah evet ay büyülemek istiyor okumak konuştu Nasıl gece karanlık ve kasvetli olduğunu ve Allah'ın kulu (isim) düşünceleri olacaktır .. ciddi. ay genç büyüyen ancak Allah'ın kulu (isim) özlem büyüyecek ve büyüyecek. bıçağım paramparça olarak ve kutsal su bozar ve düşünceleri parçalamak izin ve rahatsız böylece gelir ve beyinler. Allah'ın kulu, ne de uyku vermek etmeyin Nasıl, dinlenmek yok, dinlenmemek, kocam korkutup endişelenmek, benim gibi kutsal su gibi keskin bir bıçak m. navozhu ağrılı sevdiğim yastık üzerinde, değişiklikten alınan karar gereği, itaat, onu yerleşmek, ama Allah'ın kulu (isim) tutku alevlendi bana göre. Vasiyeti göre değil, sihirli. Yani Amin. olsun. Amin, Amin. "

Eşinin psikolog tavsiyesine kocanın sevgisini nasıl iade edilir

Bundan sonra, bebekler kırmızı ipliklerle sarılmış bir beze sarılır. "Eser", eşinin zamanının çoğunu geçirdiği yere yerleştirilir.

namaz

Tabii ki, bu dua mucizevi, biliyorlarTüm. Bu nedenle, kocanın sevgisini dua ederek karısına nasıl iade edeceğini düşünün. Bununla birlikte, sevgilinizle günlerinizin sonuna kadar yaşamak istediğinizden emin olmanız durumunda onu telaffuz etmeniz gerektiğini hatırlamanız gerekir.

Dua metni aşağıdaki gibidir: "Tanrı benim kurtarıcım sana Tanrı'nın kulu (isim) dönüş ancak Tanrı'nın Meryem Kutsal Anne, ancak tüm azizlere vardır. Benim için zor bir zamanda bana yardımcı değersiz duayı telaffuz edin. (Kocam olun ad) ailesine geri döndü. Ben sonsuza kadar bir tek varlık. Tanrım, Meryem böylece pleaser Azizler eş o şeytan ve kötü tutkular daha günaha olduğunu bilmek değil, yanımdaki mucizelerin kelime mucizesini sürün olacak onunla olabilir. Amin Amin, Amin. " Bu sözcüklerin haftada üç kez bir gün telaffuz edilmesi gerekiyor.

Privorot

Daha zayıf cinsiyetin bazı temsilcileri biliyorBaşka bir şekilde kocanın sevgisini karısına nasıl iade edeceğimi. "Saça" bu büyünün adıdır. Bu, güçlü ve etkili sihir tekniklerine aittir. Ne yapmalıyım? Saat gece yarısı vurduktan sonra, kocasından ve kendinden bir saç tutamı kesmeliydi. Bir kıvrımın hacmi bir çay kaşığına sığmalıdır.

Kocanın karısına olan sevgisini nasıl iade etmeliyim

Ertesi gün, sabahın erken saatlerinde, öğütmek gerekirmakasla saç ve karıştırın. Ardından şu sözleri söylerken, malzemeyi yerleştirmek için kendi eller bir çanta yaptı: "Bu kilitler bağlı olduğundan, ve Allah'ın kulu ile Allah'ın kulları (isim) hayatını (isim) sonsuza bağlanmış küfür ve bu hayatta çatışmalar Amin, Amin, olmak değil yaşıyor ... Amin. "

Ardından "artefakt" ın eşe konması gerekiyor, amaböylece fark etmiyor. Yatak odasındaki yastığın altına koyabilir ya da ceket cebinizde dikebilirsiniz. Bunu her zaman çanta yanında olacak şekilde yapın. Bir hafta sonra büyü harekete geçmeye başlayacak.

Sonuç

Birçok komployu okuyabilir vetörenleri kocasını iade etmek için, ancak temel şeyleri anlamadan size yardımcı olmayacaktır. Bir bayanın iletişim kurmasıyla ilgili yetenekleri vardır: tavizler yapmak, kocasının bazı zayıf yanlarıyla uğraşmak, zorlukların üstesinden gelmek ve aile hayatındaki zorluklarla başa çıkmak.

Daha önce vurgulandığı gibi, yukarıda bahsedilen konseyler -Bu her derde deva değildir: bazen iyi bilinen tekniklerin yardımcı olamayacağı olağanüstü durumlar vardır. Pratikte görüldüğü gibi, eşler arasında sadece karşılıklı anlayış, samimi yaşamda uyum ve kadının bir kadın olarak kalma yeteneği, aile mutluluğunun bir vaadi olabilir.

Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri 2019

Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri 2019

Related news

 • Efsanevi yaratık bir ejderhadır. Dövme anlamı
 • Analgin preparatı: kullanım talimatları, dozaj, yan etki
 • Moskovada İngilterenin vize merkezi: belgelerin yürütülmesinde profesyonel yardım
 • Kolay Ev Baklavası Nasıl Yapılır Videosu
 • Yüzüklerin Efendisi adlı film. Yüzük Kardeşliği: aktörler, roller, hikaye, eleştiriler

 • Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri


  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri

  Kocanın karısına olan sevgisini geri getirme yolları ve önerileri