Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 2019

Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 2019

Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 25 01.02.2019, 19:41

Kirovograd Otelleri: Genel Bakış

Varoluşun bütün tarihi boyunca kentin adı verildi: St. Elizabeth Kalesi, Elizavetgrad, Sovyet döneminde - Kirovograd, günümüzde şehir Kropiwnicki olarak adlandırılıyor.

Kent, Ukrayna'nın orta kesimindeIngul Nehri'nin her iki kıyısında. Buradaki farklı zamanlarda, Kimmerler, İskitler ve Sarmatilerin park yeri vardı. Kentin çevresinde bulunan çok sayıda baraj kazıları, Orta Paleolitik çağındaki ilk yerleşimlere atıfta bulunmaktadır. 18. yüzyılın ortalarında ve sonunda birçok ticaret yolunun merkezi konumu ve kesişimi, Ingul Nehri kıyısında Aziz Elizabeth kalesinin inşasına ve birkaç Kazak yerleşimine yol açtı.

Şehrin "Altın Zamanı"

Şehrin gelişimine yönelik ekonomik teşvik verildiher yönden tüccarları cezbeden dört fuarın tutulmasına izin verildi. XIX. Yüzyılın ortalarında ve sonunda, Elizavetgrad (Kirovograd) sanayi gelişimi başladı. O sırada inşaat için master planı uygulamaya başladılar: Ingul'da çok sayıda taş ev, yeni bulvarlar ve parklar yerleştiren büyük bir köprü inşa ettiler, daha sonra ilk hanlar ve Kirovograd oteller ortaya çıktı. Kentin gelişimi, Elizavetgrad yoluyla Kharkov-Odessa demiryolunun inşası için teşvik oldu. Bu, birkaç sanayi kuruluşunun inşasını, bir telefon istasyonunun ve telgrafın ortaya çıkmasını, bir elektrikli tramvay, bir su borusu ve medeniyetin diğer faydalarını içerir.

Kirovohrad Otelleri

Kirovograd bölgesindeki Oteller

Tarihi şehir merkezinde Kirovograd otel:

 • Otel "Tourist" (Ushakov Str., 1a) farklı konfora sahip 163 odaya sahiptir. Bir araba parkı, restoran, kuaför ve çamaşırhane var.
 • Otel kompleksi "Avrupa" (st. Karl Marx, 13). Şehrin iş merkezinde geniş bir altyapıya sahip büyük bir otel olan restoran ve gece kulübü, fitness merkezi ve güzellik salonu, bilardo salonu ve barbekü olanakları bulunan bir gazeboyu içerir.
 • Hotel "Kiev" (Karl Marx Caddesi, 50), daha iyi planlama için odalara sahip altı katlı bir otel, bir kafe-bar, bazı tesisler ofisler için kiralanmaktadır.

Bunlar Kirovohrad'ın eski otelleridir, ilgili yorumlarçok farklı olan Genellikle tüm kısa kalmak, yer ve oda fiyatına dahil iyi bir kahvaltı için fiyattan memnun. Bununla birlikte, içlerinde yaşayanların çoğunluğunun kendilerini derin Sovyet geçmişinde hissettikleri belirtilmelidir.

Kirovograd Hotels: Değerlendirmeler

Modern oteller

2019'dan sonra Kirovograd'ın modern otelleri yapıldı.

 • Bunlar arasında "Reykarts" (st. Chernovol, 1d), burada 62 modern donanımlı oda. Konukların emrinde bir otopark, bir konferans salonu, her sabah oda fiyatına dahil olan açık büfe kahvaltı (açık büfe) dahildir. Ziyaretçilerin yorumlarına göre, otel "Reykarts" her zaman yüksek bir hizmet seviyesidir.
 • Özel otel "Maria" (Komarova St., 33/1), farklı konforlarda 23 oda sunmaktadır. Kafe, ev yapımı lezzetli yemekler servis eder ve yüzme havuzlu saunada rahatlayabilirsiniz.
 • Otel "Elizavetgrad" (st. Sobornaya, 1a) 17 odalıdır. Otelde fitness merkezi, bilardo kulübü, 24 saat açık bir süpermarket ve bir kafe bulunmaktadır. Otel mükemmel değerlendirmeleri alır. İyi bir iç, güleryüzlü personeli, temizlik ve sağlanan yüksek düzeyde hizmet var.
 • Otel "Aeropol" (st. Poltava, 20) 17 küçük ama rahat odalar sunabilir. Havaalanına yakın konumdadır. Erken ayrılışlar veya transit yolcular için çok uygundur. Bir konferans salonu, bir restoran ve sauna bulunmaktadır. Otel ile ilgili konuk yorumları olumludur. Birçoğu onu en iyilerinden biri olarak görüyor ve şehre gelip tam olarak durmasını sağlıyor.Kirovograd Otelleri

Kirovohrad Kırsal otelleri

Fotoğraf, nehir kıyısındaki pitoresk mekânın güzelliğini, otel ve restoran kompleksi "Eagle's Nest" in (şehirden 24 km uzaklıktaki Sabbottsi köyü) bulunduğu güzelliği taşıyamaz.

"Kartal Yuvası" modern bir oteldiryedi odaya sahip ve aileler için idealdir. Standart bir servis paketine, iyi bir restorana ve bara ek olarak, açık yüzme havuzunun yanında şezlonglarla donatılmış bir oyun alanı ve hamam görevlisi ve masör hizmetleriyle bir Rus ve Türk hamamı bulunmaktadır. Bu komplekste, iyi bir düğün ve kutlamalar, iş toplantıları ve sunumlar yapabilirsiniz. Organize balık tutma ve tekne gezileri. Ziyaretçilerin yorumlarına göre, bu otel, şehrin gürültüsünden rahatça dinlenebileceğiniz doğanın koynunda gerçekten sakin ve rahat bir yer.Kirovograd yakınlarındaki Oteller

Kirovohrad Kırsal otelleriolumlu seyahat ve transit araçların sürücüleri için çok uygundur milli yolların kavşağında şehrin eteklerinde bulunan iki mini oteller, sundu. fırsatlar göre, servis ve otel hizmetlerinin düzeyi oldukça iyi.

 • Motel "Cossack outpost" (st. Kholodny Yar, 13) bir serf tarzında inşa edilmiştir ve baypas yol üzerinde yer almaktadır. Büyük restoran, dört odaya sahiptir ve Ukrayna ve Avrupa mutfağının enfes yemeklerini sunmaktadır.
 • H-14 otoyolunda yer alan Hotel Maetok (102 Kholodnoyarskaya Caddesi), 9 oda, yüzme havuzlu sauna, egzersiz ekipmanları ile küçük bir spor köşesi, tenis masası ve solaryum sunmaktadır.

Şehrin ve gezginlerin konukları her zaman Kirovograd'daki oteller tarafından karşılanacak, adres ve telefon numaraları, caddelerin büyük çaplı yeniden adlandırılmasıyla ilgili resmi otel sitelerinde belirtilmelidir.

Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 2019

Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 2019

Related news

 • Hamsi Buğulama Tarifi Videosu
 • Ağlama Anne son bölüm izle
 • Çok İzlenen Videolar
 • Umut aşılayan film: Haftanın en çok izleneni oldu
 • Peynirli Makarna Tarifi
 • Konyak Jean-Jacques - Kırımdan Fransız şarap üreticilerine layık bir cevap

 • Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 2

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış


  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 82

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 80

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 97

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 41

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 96

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 61

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 1

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 51

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 15

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 22

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 75

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 29

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 9

  Kirovograd Otelleri: Genel Bakış 18