Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 2019

Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 2019


Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 15 10.01.2019, 21:17

Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği

Bir sürü kerevit olmasına rağmen,Evde kerevit üreme oldukça nadir bir hobi ve tamamen boşuna. Kerevitlerin harika ve sadık dostlar olduklarını ya da iç mekânın harika bir dekorasyon olduğunu söyleyemeyiz - elbette bu kadar değil, ve ana avantajları da çok lezzetli ve ek olarak yararlı olmaları ve üremelerinin önemli bir çaba gerektirmediğidir. Tabi ki, bazen kerevitler sıradan bir akvaryumda tutulur, böylece temizler ya da ruh için nadir türlerin temsilcileri, ama eğer kerevit üreme meselesiyse, büyük olasılıkla çok kesin bir amaçtır.

Kerevit evde yetiştirme - bu sorunlu bir şey değil,kerevit çok iddiasız hayvanlar olduğundan ve onlar için bakım konusunda pek çok detayı olmadığından. Öncelikle, büyük bir akvaryuma ihtiyacınız var, su sıcaklığı 20-25 derece, tercihen yaklaşık 22 derece olmalıdır. Suyun kerevitlerin zamanla kabuğunu değiştirecek kadar sert olması ve kalsiyuma ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır. Bu amaçla, örneğin kalker veya mermer çipsleri gibi akvaryumlar için kalsiyum kayalar kullanabilir veya herhangi bir eczaneden satın alınabilecek suya az miktarda kalsiyum klorür ekleyebilirsiniz. Bu şartlar yerine getirilirse, kerevitler kış uykusuna girmez ve yılda üç kez erir, daha sonra tüketime ve satışa uygun hale gelir.

Bir akvaryumda kerevit doğurmak için getirdiHızlı sonuç, akvaryum belirli bir şekilde donatılmış olması gerekiyor. Doğal olarak, ortamın mümkün olduğunca doğal yaza yakın olması ve aynı zamanda akvaryumu su filtreleri, bir pompa ve bir kompresör ile donatması için ısıtma ve aydınlatmayı ayarlamanız gerekir. Akvaryum toprağı, kerevitlerin üreme için yuvalar oluşturabilmesi için uygun olmalıdır ve ayrıca, tercihen orta bantta tatlı su için ortak olan bitkilere sahip olmak önemlidir. Özellikle aşk kereviti killi toprak, içindeki delikler en iyisi.

Akvaryumun kendisi çok derin olmamalı,Kerevitlerin dibinde ne kadar geniş yaşarlar. Kerevitleri ticari amaçlarla yetiştirecekseniz, bunu ayrı bir odaya almanız mantıklı olabilir, zira evde kerevit yetiştiriciliği, sayıları yüzlerce olduğunda maliyet etkin olur. Bir yıl boyunca her birey yaklaşık 30 parça ortalama yavru getiriyor, bu yüzden akvaryum alanı büyük olmalı ya da birkaç tane olmalıdır.

Kanserlerin beslenmesiyle sorun çıkmaz.should. Onlar eti tercih olmasına rağmen, aslında, onlar ekmek ve tahıllar içeren her şeyi yiyebilirsiniz ve bir kez birkaç günde onları beslemek için yeterli, ancak, bunlar incitme arada bir protein gıda müsamaha - aktif büyümesini destekler. Faydalı böcekler hatta aynı bloodworms ve özel gıdalarda, kerevit beslemek için. Bu yapılmazsa - kanserler de birbirini yemeye başlayabilir ve gıda geri kalanı kesinlikle herhangi biri olabilir. yüksek maliyetli ile birlikte bu basitlik, evde kerevit yetiştirme bakış ticari açıdan çok çekici kılmaktadır.

Kerevit evde yetiştirme altında, yapabilirsiniziki tip kullan - nehir ve göl kereviti. Nehrin bakılması çok kolaysa, göl büyüklüğünden daha büyüktür ve hızlı büyür. Ticari üreme için en popüler olan göl ıstakozları. Satılık, pazarlanabilir bir görünüme sahip, yaklaşık aynı boyutta kerevitler seçilmelidir. Koşulsuz bireyleri kendi kullanımları için bırakmak daha iyidir. Kanser uygulamak için en iyi yol, bir bira lokantası ile yapılan bir düzenlemedir - genellikle sürekli olarak taze klasik bira atıştırmalıklarını tedarik edebilmek için her zaman mutlu olur ve bu nedenle iyi fiyatlar sunmaya hazırdır.

Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 2019

Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 2019

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Ütülerin Kireçlenmesi Nasıl Önlenir Nelere Dikkat etmeliyiz
 • Çocuklarla Boğaz Turu
 • Bebeğinizi Anne Sütüyle Beslerken Pişikten Koruyun

 • Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 38

  Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği


  Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 58

  Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 59

  Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 19

  Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 27

  Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 65

  Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 30

  Kerevitler evde iş için harika bir fikir olarak yetiştiriciliği 52