Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 2019

Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 2019

Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 11 01.02.2019, 13:50

Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler

Biomill yemi süper premium yiyecek olarak kabul edilir. Bileşiminde, sadece en üst kalitede, tamamen test edilmiş hipoalerjenik maddeler bulunur.

kediler için biomill yemi

Biomill feed hakkında

Kıçtaki et çok iyi olduğundan uygun veadam için Resmi düzenleyici makamlar tarafından kontrol edilir ve çevre dostu bir ürün sertifikasına sahiptir. Ham un bir parçası, antibiyotikler, pestisitler, herbisitler ve diğer kimyasallar ve aromalar, yapay renkler, tat verici maddeler, hububat içermeyen genetik olarak değiştirilmiş organizmalar olarak orada Kediler için yem olan dostunuzun uzun ve sağlıklı bir yaşam sağlamak BIOMILL.

Özellikler

Yetişkin kediler, yavru kediler ve hamile kediler için yemA, E, C vitaminleri ve çinko nedeniyle genel bir güçlendirme etkisi vardır. Aynı zamanda sindirimi de geliştirir. Nedeniyle, omega-3 ve omega-6 ve biyotin cilt sağlığını desteklenen ve yün yumuşak ve parlak hale gelir. Buna ek olarak dışkının hoş olmayan kokusu azalır.

biyolojik kedi maması

Hassas sindirimli kediler içinAlerji özel bir yiyecektir. Üreticiler bu tür hayvanların özelliklerinden bazılarını düşünmüşlerdir. Örneğin, daha az aktif oldukları ve daha az enerji kullandıkları gerçeği genellikle yıkanır, bu da sindirim sisteminde yün yığınlarının oluşumuna neden olur. Yem, yün yığınlarının oluşmasını engelleyen ve geçişlerini kolaylaştıran özel sebze lifleri içerir. Granüllerin diş etlerinin güçlenmesine ve plakların ortadan kaldırılmasına yardımcı olan özel bir şekli vardır. Duyarlı sindirim ve alerjiye sahip kedi maması için kullanılan formül, genitoüriner sistemi korumaya odaklıdır. Kompozisyon dengelenir, fazla kilo sorunlarının ortaya çıkmasını önler.

tavsiyeler

Biomill'i kediler için kuru koşullarda beslemek en iyisidirveya su ile ıslatılmış. Evcil hayvanların temiz içme suyuna sürekli erişebildiğini kontrol etmek önemlidir. Bir kediyi bu yiyecekle beslerken, ev yemekleri vermesi önerilmez. Ambalaj üzerindeki tabloda belirtilen kısımları aşmayın. Günlük yiyecek miktarını birkaç parçaya bölerek bir kap içine koyarak eşit şekilde yiyecek dağıtmak ve evcil hayvanlarını açmasına izin vermemek en iyisidir. Beslenmede herhangi bir değişiklik yaparsanız, onları sorunsuz bir şekilde kullanmanız en iyisidir. Birçok uzman kediler için Biomill'i (yem) önerir.

İncelemeler ve kompozisyon

biyolojik kedi maması değerlendirmeleri

Birçok sahibi yıllarca gerçekten iyi arıyorEvcil hayvanınız için yiyecek. Bazıları İsviçre'nin "Biomill" e ait çevre dostu ürüne odaklanarak seçimlerini yapmış durumda. Bu, insan tüketimi için bile uygun olan kaliteli etin yüksek bir oranını içeren az beslemelerden biridir.

Birçok başka ürünün aksine, "Biomill"hoş olmayan bir koku ve zararlı yabancı madde içermez. Bir sürü firma bu numaraya giderek ürüne "uyuşturucu" maddeler ekleyerek yiyecek için bir hayvan yerleştirerek bunun için bir arzuyu uyandırır. Bu tür ürünler evcil hayata fayda sağlamadıkları değil, daha da önemlisi sağlığa önemli zarara neden olurlar. Kuru gıda Kediler için Biomill bu tür zararlı içerikleri içermez.

Ana bilgisayarlar böyle önemli bir artı olarak not edin.renklerin yokluğu, lezzetleri ve lezzet arttırıcıları içerir. Kediler için besinler sadece besleyici değil, aynı zamanda yararlıdır. Alerjiye neden olmaz, çabucak sindirilir, hastalıkların ortaya çıkmasını önler ve metabolizmayı geliştirir.

Kediler için Biomill yemi ucuz değilharcanan parayı kesinlikle haklı gösterir. Evcillığınızın sağlığı ve durumuyla gerçekten ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan şey bu üründür. Bugün piyasada sunulan pek çok yemden Biomill kedi maması en iyi temsilcilerden biridir.

Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 2019

Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 2019

Related news

 • Murmansk, oteller: yorumlar, fiyatlar ve fotoğraflar
 • İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar
 • Yanları evde nasıl temizlerim Çok çalışmak gerekiyor
 • Çocuk Üniversitesi Mezunları Sertifikalarını Aldı

 • Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 7

  Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler


  Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 45

  Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 24

  Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 95

  Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 81

  Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 19

  Kediler için hipoalerjenik Biomal yemler 52