Kedi maması 2019

Kedi maması 2019 Kedi maması

Kedi maması

Çoğu zaman, insanların yaşamları evcil hayvanlar tarafından aydınlatılır, kalbin yolu mideden geçer.

Evde kedi maması - ciddi bir konu. Diyet üzerine evcil hayvanın sağlığına ve ustanın huzuruna bağlıdır.

Yem hazır yemekler

Yine de kedinin hazır yemeklerini besleKonserve, en azından kuru, daha rahat, daha kolay. Kuru yemlerin aynı olmaktan çok uzak olduğunu, bazılarının iyi beslendiğini, ancak kötü olanların da olduğunu bilmek gerekir. Iyi kedi yemek için Eukanuba, Hills, Kartal Paketi, Iams, Nutro Choice içerir. Kuru gıda pazarlarında kuru ağırlık almanız tavsiye edilmez. Bu güvenilmez.

Bir kedinin kuru gıda ile beslenmesi gerekir.besleme ve su serbestçe kullanılabilir. Besleme üreticilerinin paket üzerindeki yaklaşık oranı hakkında, gıda, her üretici için farklı olan bir ölçüm kabı ile ölçülür. Su süt veya kefir sayılmaz.

Genellikle 9 aya kadar veya hatta bir yıla kadarKedi yavrular için beslenir. Daha sonra, normal "yetişkin" gıda kullanın. Diğer beslenmeye geçiş, 1-2 hafta içinde kademeli olarak yapılmalı, eski yiyeceğin porsiyonları azaltılmalı ve yetişkin yeminin bazı kısımları arttırılmalıdır.

Bazen ana bilgisayarlar kedinin beslemesini beslemeye çalışırKombine. Konserve ve kuru gıdalar sadece bir üreticinin bir hattında birleştirilebilir. Hazır yemler kullanılırken veya beslemeleri değiştirirken idrar kedisi analizini yılda bir veya altı ayda bir geçmesi gerektiği düşünülmektedir.

Kedi için doğal yiyecekler.

Diyette doğal bir beslenme şekli ile iki yemek - fermente ve et olmalıdır.

Et yemeği oldukça basit. Yalın sığır küçük parçalar halinde bir tırnak büyüklüğü kesilmiş, damarlar ve kemikler olmadan, soğutulmuş. 1 kısım et ürünleri-dolgu 4 parça bir oranda et zeytin yağı, küçük bir püre kaynatılmış karnabahar, normal lahana, püre kaynatıldı pancar, ıspanak, marul, otlar, kıyılmış kedi veya buğday veya pirinç yarım kaşık ekleyin. Bu aynı zamanda veteriner tavsiye ve teklif kedi için vitamin ve mineral takviyeleri ekledi.

Kendi takdirine bağlı olarak, kedi maması olabilirDiğer et türleri ile çeşitlendirin, haftada bir kez kedinize sığır eti bir kalp verebilirsiniz, parçalarla kesilmiş, tüm katkı maddeleri ile. Bir kediyi karaciğer ile besleyemezsiniz, çünkü birçok vitamin ve birçok parazit içerir. Tavuğun ana et bileşenini dikkate almak istenmez. Balık sadece ara sıra verilebilir.

Bir kedi için yiyecek olarak kullanmak kabul edilebilirsüt ürünleri çeşitli. temeli yüzde biri yoğurt, masanın günde 1 net bir sabit olduğu kabul edilir ve buzdolabında edilir - 3 gün. ryazhenka - Bazen de% 10 krem, bir tedavi olarak, kaynar su ile önceden seyrelterek, şekersiz yoğurt meyve olmadan verilebilir.

Her zaman hayvanın ulaşabileceği bir çim olmalıdır. Buğday veya yulaf evde "yeşil konveyör" tipi bir kutuda yetiştirilebilir.

Doğal bir doğumda, idrar analizi dört ayda bir kez teslim edilmelidir.

Kediler kediler

Özel bakıma ihtiyaç duyarlar, başka bir yaklaşımda bastıracak beslenme gerektirir kediler. Sonra kedi testisleri çıkarmak için ameliyat maruzböbrek taşlarının oluşumunda ifade edilen ürolityazis alma riskini artırdı. Hayvanlarda, mesanede oluşan taşların çıkarılması çok zordur. Kastre edilmiş kedilerde idrar daralır, bu yüzden taşları çıkarmak neredeyse imkansızdır.

Hayvanın rasyonundan, kediler ve kedilerdeki en yaygın taş oluşumunu teşvik eden özel maddeler içerdiğinden, balık çıkarılır.

Urolithiasis gelişimi kısırlaştırıldıKediler ayrıca nadiren idrara çıkmalarıyla desteklenirler. Bu nedenle, özellikle kediyi kuru gıda ile beslerken, tatlı su sürekli olarak bulunmalıdır.

Bir hadım kedinin biraz içtiği durumlardasu, diyetin tamamen değiştirilmesi, sakatat, kümes hayvanları, sığır eti, sebze ve tahıl, ekşi süt ürünleri kullanılarak hayvanın doğal bir diyete aktarılması gereklidir.

Veterinerle danışmalar tavsiye edilir.

İngiliz Kedileri

İngiliz kedileri yaşıyorsanız,evcil hayvan için et üzerinde çeşitli olmalı, kaydetmek için gerekli değildir. Bir kedi balığı sunarken, onu kaynatıp kemikleri çıkarmanız gerekir, balık ürünleri ayda bir defadan fazla tekrarlanmamalıdır. Konserve yiyecek veya etlerde, bir kat kedinin 60'a kadar gıda maddesini alması gereken bir günde, yem katkı maddelerini tanıtmak için porselenlerin eklenmesi yararlıdır. Kedinin tonunu korumak için dengeli bir sağlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz.

Hazır yemek ve doğal yiyecekleri karıştıramayacağınız ana kuralı hatırlamak gerekir.

Kedi maması 2019

Kedi maması 2019

Related news

 • Dünyada bir ilk Beşikteyken ağlayan bebek için
 • 2019 Klasik Gelin Saçı Modelleri
 • Milföylü Ekler Yapılışı
 • Virbel Şal Yapılışı
 • Çok değişkenli genel işletme tanımı ve çalışma prensibi

 • Kedi maması

  Kedi maması


  Kedi maması

  Kedi maması

  Kedi maması

  Kedi maması

  Kedi maması

  Kedi maması

  Kedi maması

  Kedi maması

  Kedi maması

  Kedi maması

  Kedi maması

  Kedi maması