Kalın Topuklu Ayakkabı Modası

Kalın Topuklu Ayakkabı Modası
Kalın Topuklu Ayakkabı Modası


Kalın Topuklu Ayakkabı Modası

Kısa topuklu ayakkabı modelleri, platform ayakkabı modelleriderken işte 2019 yılınınen yeni moda ayakkabıları kalın topuklu ayakkabı modelleri... Peki, kalın topuklu ayakkabıları nasıl giymeli vekalın topuklu ayakkabı kombinleriiçin kullanabileceğimiz kıyafetler neler?

Son zamanlarda moda olmasından çok memnun olduğum birayakkabı modeli, kalın topuklu ayakkabı modelleri. Özellikle 70’li ve 90’lı yıllarda çokmoda olan bu kalın topuklar, modern yorumlarıyla2019 ayakkabı modasıiçinde yeniden gündemdeler.

Modern şehir hayatında,ince yüksek topuklu ayakkabılarile kaldırımlarda yürümek bazen bizi zorluyor. Diğer yandan o kadarince ve yüksek topuklar üzerinde gün boyu durmak güzelliğimiz uğruna da olsa canımızı acıtabiliyor.Kalın topuklu ayakkabı modelleriaslında şikayetlerimizi bir nebze olsun azaltıyor. Diğer yandan gerekofis stiligereksegünlük stilitamamlamak için oldukça uygun seçimler. Daha çok yaz az aylarında kullandığımızdolgu topuk ayakkabımodellerinden veyaplatform ayakkabımodellerinden ötürükalın topuktopuklara aşinalığımız var. Bu yıl onların arasınaplatformsuz, sivri burun kalın topuklu ayakkabılarda ekleniyor. Aslında bizim şıklığımızı tamamlamak için kullandığımızklasik ayakkabımodellerimizden biri olanyüksek topuklu stilettoları 2019 ayakkabı modasıiçindekalın topuklu stillettomodellerini görmemiz mümkün olacak.

1 kalın topuklu ayakkabılar kalın topuklu ayakkabı modelleri en yeni moda

Bunların dışında bir süre öncesine kadar daha çok ananelerimizin veya annelerimizin tercih ettiği ve bizlerin çok da beğenmediğikısa topuklu ayakkabılar, kalın topuk ayakkabımodasıyla birlikte ciddi bir popülerliğe sahip. Bugün Türkiye’de satış yapan pek çok markanın ilkbahar ve yaz sezonu için hazırladığıayakkabı modelleriiçindekısa kalın topuklu ayakkabılara da kolaylıkla rastlarsınız. Tüm bu ayakkabı modellerinin temel çıkış noktasıMary Jane ayakkabılaraslında.Dolce&Gabbana, Casadei, Miu Miugibi pek çok ünlü markaMary Jane stiliveyakısa topuk, kalın topuk ayakkabımodellerine yeni sezon tasarımlarında sıklıkla yer verdiler.

Peki kalın topuklu ayakkabı modelleri nasıl giymeli ve kalın topuklu ayakkabı kombinleri için kullanabileceğimiz kıyafetler neler?

İnce Topuklu Stiletto Ayakkabı ile Kalın Topuklu Ayakkabınızı değiştirin.

Kalın topuklu ayakkabıları nerede, nasıl giymelidiye tereddütleriniz varsa hiç düşünmeden sürekli giydiğinizince topuklu stilettoayakkabılarınızın yerine bunları kullanabileceğinizi hatırlatmak istiyorum. Diğer yandan aslındaofis stili için kalın topuklu ayakkabılarmükemmel bir seçimdir. Şık görünmelerinin yanında gün boyu profesyonel görüntünüzü gün boyu koruyan en rahat seçimlerdendir.Sivri burun kalın topuklu ayakkabılarbacaklarınızı uzatacağından aslında uzun görünmenize de yardımcı olurlar. Özellikle iş yerindeklasik siyah ayakkabıdışında tam da bacak renginize yakın yaniten rengi bir kalın topuklu, sivri burun ayakkabı iledaha da uzun görünürsünüz.

kalın topuklu ayakkabı modelleri_mini

Spor Şık Stil için Farklı Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri Tercih Edin.

Söz konusuofis stiliolduğunda aklımıza daha çokönü kapalı kalın topuklu stilettolargelse de günlük hayatımızda veyaspor şıkbir stile ihtiyacımız olduğunda birbirinden farklıayakkabı modelibulmanız mümkün.Elbiseler, etekler, kot pantolonlarile bu ayakkabıları çok kolay şekilde bir araya getirebilirsiniz. Sadece uyarım ayakkabıların iplerinden yana. Şöyle ki, özellikleetekveyaelbisegiydiğiniz zaman seçtiğiniz ayakkabının bilekten bağlanan iplerine çok dikkat etmelisiniz. Çünkü buipler bacak boyunuzu keserek daha kısa görünmenize sebep olacaktır.Bukalın veya ince topuklu tüm ayakkabı modelleriiçin geçerlidir.Yüksek ve kalın topuklu ayakkabıları, platformluolarak tercih ettiğiniz zaman yüksekliği sizi korkutmasın. Çünkü göreceksiniz ki giydiğiniz pek çoktopuklu ayakkabı modelinden aslında çok daha rahatlar.

kalın topuklu ayakkabı trendi_mini

Kalın Topuklu Ayakkabı Modellerini Kot Pantolonlar ile Kombinleyin.

Eğerbol paça pantolonlar, İspanyol paça pantolonlargiymekten hoşlanıyorsanız, bu pantolon modellerini tamamlayabileceğiniz en güzel ayakkabılaryüksek kalın topuklu ayakkabı modelleridir.İnce topuklumodeller böylesigeniş paçamodeline sahip pantolonlara sürekli takılır ve sizi oldukça rahatsız eder. Diğer yandan bu pantolonları daha uzun görünmek adına yere kadar uzanan boylarıyla kullandığımızdan, altlarındaplatformlu kalın topuklarırahatlıkla gizleyebilirsiniz.

70’ler modasıdenildiğinde ilk akla gelenİspanyol paça kot pantolonlarda o yıllarda dayüksek kalın topukluayakkabılarla tamamlanırmış zaten. Eğerdar kot pantolonlarveya bilekte bitenboru paça pantolonlarile giyecekseniz, ayakkabınızın boyunuzu kesmemesi için ayakkabı rengi olarak iki önerim olacak. Ya pantolon renginde bir ayakkabı seçin (pantolonunun devamı gibi görüncek, boyunuzu kesmemiş olacak) ya da tam ten rengine uygun olacak. Burada aslında bir önceki maddede yaptığım uyarıyı tekrarlamak istiyorum. Ayakkabıların bilekte bağlı ipleri, tokaları varsa bunların boyunuzun kesme ve sizi kısa gösterme riski olduğunu unutmayın.

kalın topuklu ayakkabılar_mini

Kalın Topuklu Ayakkabı Modellerini Renkli Elbiseler, Etekler ile Kombinleyin.

Şimdiye kadar elbette daha uzun boylu görünmek, dolayısıyla daha zayıf görünebilmek gibi amaçları ön planda tuttuğumuzdan ayakkabı modellerinde de böylesi öneriler de bulunduk. Ancak unutmamak gerekir ki önümüz ilkbahar ve yaz. Dolayısıyla ayakkabı seçimlerinde de biraz renklenmenin kimseye zararı olmaz.Kalın topuklu, renkli ayakkabılartercih ederek hem uzun görünür hem de ilkbahar ve yaza uyum sağlamış olursunuz.

Diğer yandan ayakkabılarınız stilinizin tek yıldızı olabilir. Yani,baştan ayağa siyahgiyindiğiniz bir gün farklı renkte birkalın topuklu, platformlu ayakkabıgiyerek tüm dikkati ayakkabılarına çekebilirsiniz. Düşman ayağa bakar derler ama ben ona katılanlardan değilim. Çünkü biz kadınların ayakkabı sevdasından kimseye zarar gelmez.

kalın topuklu ayakkabı modeli_mini

Kalın Topuklu Ayakkabı Modası

Kalın Topuklu Ayakkabı Modası
Kalın Topuklu Ayakkabı Modası


Kalın Topuklu Ayakkabı Modası


Kalın Topuklu Ayakkabı Modası


Kalın Topuklu Ayakkabı Modası


Kalın Topuklu Ayakkabı Modası


Kalın Topuklu Ayakkabı Modası


Kalın Topuklu Ayakkabı Modası