Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 2019

Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 2019

Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 24 12.02.2019, 15:58

Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat

Kachalina Ksenia - çekici bir aktrisgörünüm ve zor kader. Hangi filmde rol aldığını bilmek ister misiniz? Kimin yasal olarak evli olduğu? Birkaç yıldır nerede kayboldu? Bu ve diğer sorulara cevaplar makalede verilecektir.Kachalina Xenia aktris

Ksenia Kachalina: Biyografi

Rus aktris 3 Mayıs 1971'de Saratov'da doğdu. Ailesi orta sınıf. Ne baba, ne de annenin sinemayla hiçbir ilgisi yoktur.

Kahramanımız sakin ve itaatkâr bir kız büyüdü. Komşular ve akrabalar onunla yetinemedi. Ksyusha daima annesini dinledi, ona ev işleriyle yardımcı oldu ve okula iyi okudu.Xenia'nın kişisel yaşamı sarsıldı

asi

Kızla 13 yılda kardinal vardı.değiştirin. Belki de hepsi ergenlik döneminde hormonal değişikliklerle ilgilidir. Xenia kötü bir şirketle temasa geçti. Birkaç günlüğüne evde olmayabilir. Kız arkadaşlarıyla birlikte bir holigandı: arabaların lastiklerini deldi, sundurmadaki pencereleri kırdı vb. Bugün biyografisini düşündüğümüz Xenia Kachalina, polise kaydedildi. Kahramanımız adalete teslim edilebilir. Ama küçük bir kanla kurtuldu. Kız isyancı özel PTU'ya gönderildi.

Ebeveynler, kızlarını teyzere köyüne götürmeye karar verdiler ve"yeniden eğitim" için amca. Neredeyse bir yıl Ksyusha, tarımla uğraştığı kırsal alanda yaşıyordu. Ve boş zamanlarını, edebiyatı okumaya adamıştı.

Xenia hatalarını fark etti ve eve döndü. Yerli okulu için kabul edildi. Sınıf arkadaşları tamamen farklı bir kız gördüler - sakin ve dostça.

öğrenme

Liseden mezun olduktan sonra, Kachalina-junior,Belgeler Konservatuvara. Sobinova. Orada sadece 2 yıl okudu. Sonra Ksenia Moskova'ya gitti. İlk kez gelen kız VGIK'e girdi. S. Solovyov ve V. Rubinchik'in derslerine kaydoldu.Ksenia Kachalina biyografisi

Sinemada ilk roller

Kachalina Ksenia - Birleştirilmiş bir oyunculisede okumak ve filmlerde çekim yapmak. Geniş ekranlarda ilk kez 1991'de "Beğenmeme" filminde çıktı. Rol öğretmen V. Rubinchik tarafından sunuldu. Ksusha rızasıyla yanıtladı. Öğrenci, komplodaki yatak sahnelerine katılmak zorunda kalması nedeniyle utanmazdı.

1991 yılında, bir başka resim,Xenia Kachalina. Buna "Karanlık" deniyordu. Kız, bir devrimciyle karşılaşan bir fahişe imajına alıştı. Mahkemedeki meslektaşı, bir aktör Oleg Yankovsky'ydi.

Özel bir sıcaklık ile kahramanımız çekimleri hatırlatıyor"Aşırı Karanlık Su" (1993) filminde. Resim direktörü Dmitry Meskiyev ile arkadaş oldu. Bu filmde genç Alexander Abdulov da rol aldı.

Birçok izleyici Xenia Kachalina'nın rolünü hatırlıyortrajik melodram "Wild Love" da. Çekimler Kiev'de gerçekleşti. Ksusha, başlıca rollerden birini muhteşem bir şekilde oynadı. Onun karakteri, yatılı bir evde yaşayan hoş ve güzel bir kız, Masha'dır. Zengin bir aileden biriyle tanışıyor. Aşıklar hayat planları hazırlıyor. Ama aniden yaşamlarında bir Amerikan Susan var. O adamı yanına çekmeyi başarıyor. Aşk ve umut arasında ikinci seçer. Seyirciler mutlu sonlara kadar kullanılırlar. Ancak bu resimde her şey trajik bir şekilde sona erecek. Ksenia Ksenia kahramanı hakkında ne düşünüyor? Aktris kendisini üzüyor ve bir dereceye kadar anlıyor. Masha'nın sevgisi gerçekten vahşiydi.

Xenia Kachalina'nın filmografisi yaklaşık iki düzine eseri içeriyor. Bunların arasında ayırt edebileceğimiz şeyler şunlardır:

 • "Üç Kızkardeş" (1994) - Masha;
 • "Nazik Olan" (1996) - Alena;
 • "Sirk yakıldı ve palyaçolar kaçtı" (1998) - Alya;
 • "Tatil" (2001) - Lena;
 • "İlk turda" (2006) - Potapov'un karısı.Xenia'nın Filmografisi

Xenia Kachalina'nın kişisel yaşamı

Kahramanımız tatlı bir yüzü olan ince bir esmerdir. Taraftarlardan bir geribildirim olmadığını tahmin etmek kolay. Üst sınıflarda bile, Ksyusha adam çalıştırmaya başladı. Kachalina ilk aşkını ve ilk öpüşmesini sağladı. Ancak ciddi ilişkiler yalnızca enstitüde başladı. Ama yakında çifti bölündü. Aktris tamamen onun çalışmalarına adamıştı.

Birkaç yıl sonra, Xenia Kachalina'nın kişisel yaşamıdüzeltildi. Filmlerden birinde, aktör Mikhail Efremov'la tanıştı. Aralarında bir kıvılcım vardı. Mikhail elin ve kalbin teklifini uzun kutuya ertelemedi. Aşıklar bir düğün oynuyorlardı. Kutlamaya damadın ve gelinin yakınları ve atölyedeki meslektaşları davet edildi.

14 Ekim 2000 Ksyusha kocasını verdibüyüleyici küçük kız. Bebeğin adı Anna Maria. Oyunculuk çiftinin aile yaşamı hızla yanlış gitti. Mikhail, Xenia'dan ayrıldığını söyledi. Aynı gün çantasını doldurdu ve bilinmeyen bir yöne gitti.Xenia'ya ne geldi sarsıldı

trajedi

2007'den beri aktris seri olarak hareket etmedi vesinema. Birçok izleyici hemen soruyu sordu: "Ksenia Kachalina'ya ne oldu?" Sürekli ikamet etmek için başka bir ülkeye taşındı mı? Ama gerçek çok daha üzücü.

Xenia Efremov ile ayrılmakta zorlandı. Acı ve üzüntü, alkolle boğulmaya çalıştı. Yakında, Amalia Mordvinova'nın davetlisi olarak aktris Hindistan'a gitti. Kachalina'nın uyuşturucu bağımlısı olduğunu söylüyorlar. 7 yıl boyunca ülkede değildi. Bütün bu zamanlar Anna'nın kızı Maria, büyükannesiyle Rusya’daydı.

Oyuncu anavatanına döndüğünde tanınmadı.komşular ve eski meslektaşları. Genç ve çiçek açan bir kadından iz kalmadı. Uyuşturucu ve alkolün sürekli kullanımı nedeniyle Kachalina bir sokak dilencisine benziyordu.

Sonuç olarak

Nerede çalıştığımı ve nasıl inşa ettiğimi konuştukkariyeri Kachalina Xenia. Oyuncu zor bir yoldan geçti. Yazıda, biyografisinin detayları ve kişisel hayatı dile getirildi.

Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 2019

Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 2019

Related news

 • Bıçak nasıl kullanılır
 • Bayan Gömlek 2019
 • YouTube’un deneysel uygulaması Uptime canlı yayınlanıyor

 • Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 6

  Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat


  Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 56

  Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 64

  Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 67

  Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 1

  Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 91

  Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 79

  Kachalina Ksenia (aktris): biyografi ve kişisel hayat 64