Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktaları 77 16.01.2019, 19:44

Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktaları

Cutlets'ı sevmeyen biriyle tanışmak için,Bu mümkün, ama zor. Büyük ihtimalle, bu kişi nasıl pişirileceğini bilmiyor ya da yaşamındaki bu lezzetli et toplarını hiç yememiş. Birisini hoşnut etmemek için yapılan tarifler o kadar da imkansızdır. Farklı kıyılmış et türünden yapılan standartlara ek olarak, bütün et parçalarının kızartılmış olanları vardır, örneğin "Kiev'de" veya kemikte.

Kızartma tavasında kızılçeler nasıl pişirilir

Çanağın tadını benzersiz ve bireysel, çok fazla faktör nihai sonucu etkiler, ancak kızartma tavasında kepek kızartması hakkında birkaç kural ve ipucu var. Bugün bunu konuşacağız.

Temel bilgilerle başlayalım. Tek bir parça etten pişmemiş herhangi bir kesim biberi için kıyılmış bir tabana ihtiyacınız var. Her şey olabilir: sığır eti, tavuk, domuz, balık ve hatta sebze. Seçim tamamen size aittir, ancak sonunda bir başyapıt elde etmek için seçtiğiniz tek bir ürün çeşidini kullanmayın. Sığır eti köftesi yapmaya karar verirseniz, örneğin kıyılmış ete 25-30 tavuk eti ilave edin. Aynı şeyi, sebze veya balık tercih etseniz bile yapın. Karışımı yapın, sadece daha iyi tadacaktır. Bu incelik kızartma tavasında kızılcık küpünü nasıl kızarttığını etkilemez, bu da tadı doğrudan etkiler.

Kızartma tavasında kepek kızartırmak için ne kadar

Mincemeat ile ilgili bir sonraki özellikyağ içeriği. Bir diyet içindeyseniz ve ürünün kalitesini düşük kalorili içeriği lehine feda etmeye hazırız, o zaman bu noktayı atlayabilirsiniz, ancak leziz bir şey yaratmaya çalışıyorsanız, cutlets'deki yağ miktarı en az% 15 olmalıdır. Doğru terazileri kullanmanız gerekmez, az yağlı balık, tavuk veya sebze çeşitlerini tercih ederseniz, kıyılmış ekşi krema, mayonez, tereyağı veya diğer hayvan yağlarını ekleyin. Bu arada, kızartma tavasında kızartılmış ızgaralar hazırlamadan önce, buzdolabında ızgarada tutun ve böylece kızartma sonrasında yağları yakalayın ve kızartma esnasında süzülmeyin. Bu detay, nihai ürünü daha sulu ve doymuş hale getirecektir.

Sırada, özlemediğiniz nokta geliyordoğru karıştırmayı sağlayın. Banal karışıma ek olarak, bu işlem başka bir şey taşır. Birçok aşçılar sadece birkaç dakika ürünü yoğurmaya yok, ama aynı zamanda düşük yükseklikten atarak onu vazgeçirmek için. Böyle küçük bir nüans cutlets'ı daha görkemli yapar. Kıyılmış et buzdolabında yarım saat dinlendirildikten sonra ana eyleme geçebilirsiniz.

Tavuk pilavı nasıl kızartılır

Kızartma tavasında kızılcıkları nasıl kızartabilirim? Uyulması gereken ana gösterge sıcaklıktır. Her iki tarafta kaba bir kabuğun oluşana kadar maksimum olmalıdır. Bunu yapmak için, kızartacağınız yağ ile yüzeyi iyice ısıtmanız gerekir. Bu arada, acınmamalı. Bu, daha güçlü bir kabuğun yaratılmasına yardımcı olur; iç yüzey suyu dışarı akmaz ve fazla yağ geçmez.

Bir tavada pirzola kaç kızartma, sorukomplikasyonsuz. Kaba bir kabuk bekle, hepsi bu. Daha sonra fırında veya ocakta orta ateşte pişirmek için pirzolaları yağdan çekmeniz gerekir. Kabaca söylemek gerekirse, ürün ortama uygun bir ortamda, aşırı yağ olmadan, sizin için uygun olan herhangi bir yere hazır olmalıdır. Bu arada, bir multivarker olabilir.

Tavuk pirzola, domuz eti, balık, kuzu, sebze kıyma etini nasıl kızarttığınızı anlattık. Özü ve prensibi size açıkladık. Bir tarif seçin ve oluşturun.

Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktalarıGoruntuler resim fotograflar

Related news

 • ÜZÜM DİYETİ NASIL YAPILIYOR
 • Gelin Adayı Canım Lahmacun Çekti Dedi, Gittikleri Lokantadan Düğün Paralarını Alarak Kayıplara Karıştı
 • Kilo Vermek İçin Doğru Nasıl Çalışır

 • Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktaları 88

  Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktaları


  Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktaları 43

  Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktaları 75

  Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktaları 63

  Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktaları 25

  Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktaları 8

  Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktaları 28

  Kızartma tavasında kızılcık kızartması için: ipuçları ve püf noktaları 33