Kız modeli Ira Brown 2019

Kız modeli Ira Brown 2019 Kız modeli Ira Brown

Kız modeli Ira Brown

Model kız Aira Brown ilk ortaya çıktı2011 yılında podyuma çıktı. Tüm Amerikan medyası, Barbie bebeğiyle karşılaştırıldığında sarışın güzellik hakkında konuşmaya başladı. Onun güzelliği hayran kaldı, büyük şirketler iş tekliflerini almaya başladı. Ve hepsi bir şey olmazdı, ancak o sırada genç model 2 yaşında döndü.

Ira Brown

Hayatta ve podyumdaki ilk adımlar

Bebeğim Ira Brown, 19 Haziran 2009'daABD. Zaten 2 yaşındayken ülke çapında en genç model olarak ün kazandı. Kızların ebeveynlerine göre, model işleri, kızlarını gerçekten mutlu eden şey. Sadece spot ışığında olmayı sever, fotoğraf çektirmeyi ve kameraya poz vermeyi sever.

Aira Brown meşhur olmadan önce bileannemin kozmetik ürünleriyle oynamayı ve sonuçlarını başkalarına göstermeyi severdi. Bu, anne babasının kızlarının model olabileceğini düşünmesini sağlamıştır.

Küçük bir güzelliğin görünümü genelliklekukla, ama bir doğal güzellik yapılmaz. Gerçek şu ki Aira'nın annesi saçlarını özel olarak aydınlatıyor ve kızın yüzündeki resim ve moda şovlarında çok miktarda dekoratif kozmetik var.

Herkese açık yanıt

Aira'nın fotoğrafları çok sayıda nedenhevesli eleştiriler, ancak eleştiri daha az değildir. Bazıları yıkık çocukluk hakkında yazıyor, bazıları da çocuğun ebeveynlerinin mali çıkarları için rehin haline geldiğinden şikayet ediyor. Bilinen markalarla birçok sözleşme imzaladıkları bilinmektedir. Hiçbir şüphesiz, bir moda dergisinde Ira ile ilgili makalelerden birinin başlığı "Bebek milyon" gibi geldi.

Ancak Ira Brown, kimin kiminAnne-babalar, çocukluklarını moda endüstrisine adamaya karar verdiler. Tanınmış Amerikalı şov Bebekler ve Mücevherler - hala kum torbalarında vakit değil, en zaman olduğu kişiler arasında güzellik yarışması bir tür kıyafetler yolunda pistte göstermek için. Bu arada, 4 yaşındaki yarışmacı filmden bir fahişe "Pretty Woman", sona erdi gösterinin görüntüde sahnede yayımlanan, 2011, içinde skandalından sonra.

Ira bugün nasıl yaşıyor?

Biyografisi zaten sayılan Ira Brown6 yıl olduğu sürece, hala modelleme işinde. Daha önce 25'ten fazla ünlü marka ile çalışmıştır. Bunların arasında TuTu Kute Bowtique, Alexandria Olivia, Şirin Bebeklerimiz ve diğerleri bulunmaktadır.

Ira Facebook'ta resmi sayfası vardır Ancak buna kim bilinmemektedir: kız kendini ya da ailesini.

Aira Brown biyografisi

Genç bir ünlünün profilinde o onun olduğu ifade edilirhala coşku dolu. coşkusu üzerine yazılır aşağıdadır: "Aire, kabarcıklar üfleme, bebek oynamak çizgi film izlemek, okumak, çizmek gibi ama hepsi Ira çoğu kameralar önünde podyumda olmak bir model olmayı sever"

Ve reklamcılıkta çekim yapmak isteyenler için, ebeveynlerin iletişim bilgileri ve küçük modelin parametreleri vardır: Kızın yüksekliği 1 m 29 cm, ağırlık - 22,5 kg.

Çocuk modelleri

Bugün hiç kimse şaşkınlıkModel işi genç bile gelmiyor, ama yine de çok genç. Elbette Ira Brown, iki yıl içinde herkesi geçti. Bununla birlikte, bazı popüler çocuk modellerinin yaşı da şaşırtıcıdır.

Fransız kadın Tilan Blondo kariyerine 4'te başladıyıl. İnanılmaz derecede çekici görünüm, parlak dergilerin dönüşlerini çekmek için küçük bir güzelliğe fırsat verdi ve filme çekmek için kullanılan resimler çocukça olmaktan uzaktı. Bugün 13 yaşında ve yaşı için en yüksek ücretli model.

kız modeli Ira Brown

En ünlü genç modellerin listesiAmerican Mackenzie Foy. Reklamcılıkta ilk göründüğü 5 yılda bir model oldu. Bugün kız 10 yaşında, hala iyi ve kariyeri yokuş yukarı gidiyor. Harika kızı, Bella ve Edward'ın kızı "Alacakaranlık" destanının son kısmından hatırlıyor musun? Rennemsey Cullen'ın rolü Mackenzie Foy'u oynadı ve orada olacak.

Kimse bunun hayatının nasıl olduğunu bilmiyorküçük ama çok yetişkin çocuklar. Ama yine de, ne söylense, kamera flaşları çocuk oyunlarının yerini almayacak, internetteki hayranlarla iletişim kurarak hayat boyu kalacak olan arkadaşlık arkadaşlarıyla kıyaslanamaz. Bu sevimli ünlülerin ebeveynleri onlar için karar verdi ve sonuçtan memnunlar. Neden tüm bu görülecektir.

Kız modeli Ira Brown 2019

Kız modeli Ira Brown 2019

Related news

 • Bağı kravat: Doğru giymek ve giymek nasıl
 • 2019 Kış Catwalk Saç Modelleri ve Tasarımları
 • Traktör Vladimirler: açıklama, amaç, değer
 • Mobil operatörlerin hizmetini nasıl devre dışı bırakabilirim
 • Kesin kurallar: sınıflandırma ve örnekler

 • Kız modeli Ira Brown

  Kız modeli Ira Brown


  Kız modeli Ira Brown

  Kız modeli Ira Brown

  Kız modeli Ira Brown

  Kız modeli Ira Brown

  Kız modeli Ira Brown

  Kız modeli Ira Brown

  Kız modeli Ira Brown

  Kız modeli Ira Brown

  Kız modeli Ira Brown

  Kız modeli Ira Brown

  Kız modeli Ira Brown