Kışın Parka Nasıl Giyilir ve Kombinleri


Kışın Parka Nasıl Giyilir ve Kombinleri

Parka Kombinleri

Kış aylarındabayanların soğuktan korunmak için kat kat giydiklerikıyafetleryüzünden şık görünmeleri o kadar da kolay olmuyor. Bu sebepten elde olan imkanları kombinleme yöntem ve teknikleri ilekışınne kadar şık olabiliriz sizlerle bunu paylaşacağız.Kışın en şık parka nasıl giyilir ve kombinlenirgelin hep birlikte inceleyelim.

Parka,moda dünyasınaasker giyimiolarak girdiği için rengi kamuflaj renk ve tonlarındadır. Yani“parka istiyorum ama haki olmasın”gibi bir alternatifimiz yok baştan uyaralım. Kısacasıparka giymekistiyorsanız öncelikle haki renkle barışık olmalısınız. Haki renk hepimizin bildiği gibi gözü çok yormayan ve her renkle kombin yapılabilen bir renktir bu bizim için büyük avantaj değil mi? Ayrıca haki renk her ten rengine de uyumludur hem hakinin de farklı renk tonları olduğu için bize en çok hitap eden haki tonu tercih edebiliriz.

Parkadahasalaş sokak modasına uygun bir giyim parçasıdır. Yani“parkayı geçirip kokteyle filan gideyim”diyorsanız sizin bileceğiniz konu onun içinde farklı alternatif kombinlerde mevcut ve bu konuya da değineceğiz.

Kışlık bayan parka modelleri nasıl kombinlenir?

Kış Haki Yeşil Kürklü Bayan Parka Sokak Tarzı

Seçtiğiniz parkayı cat tarzı ağırkışlık botlarlagiymeniz parkanın hakkını vermeniz anlamına gelir. Asi bir havası maskülen bir tarzı olduğu içinparkalarbuna uygun giyim aksesuarlarıyla tamamlanması taraftarıyım. Mesela zımba ve fermajüplü salaş sweetler yarım deri eldivenler yada tanker topuklu ağır botlar bu tarza yakışacakkombinlerolabilir. Yeni üretilen parkalarda bel kısmında ve etek kısımlarında büzgü ipleri bulunuyor. Bunları büzerek kullanmak sizi daha ince gösterebilir. Parkanızla birlikte giyeceğinizyırtık skinny jeanveyataytyine ince görünmenizi sağlayacaktır. Bol kesimli olan parkalar sizi olduğunuzdan daha çok kilolu göstereceği için bu tarz hilelere başvurmakta fayda var.

2019 modasında parkalarda dikkatimizi çeken bir ayrıntı var“neon renkli geniş peluş kürkler”. Yeniden yorumlanan eski stil parkalar bukürkdetaylarıyla daha güncel bir hal almış gibi. Tarz olarak dümdüz jilet gibi fönlü saç kullanan ve uzun tırnaklı oldukça bakımlı kızlara hitap ediyor gibi. Tabii ki tercih meselesi. Bu gibi aşırı süslüparkalarımini payetli bir elbiseyle gayet güzel kombinleyebilirsiniz ve buyrun size kokteyle kombini. Bunun yanı sıra parkalarda çok hoş duran bir detay da armalar. Daha çok rütbe ve havacı sembollü vb. Bu armalar parkanın gerçek kimliğini ortaya koyan ürünlerdir.

Soğuk kış günlerinde parkaların içininkürklüolanmodellerini de tercih edebilirsiniz. Hem görüntüsü güzel olacaktır hem de sıcak tutacaktır. Bunun alternatifi olarak daha ince bir parkanın içine giyeceğiniz kalın ve uzun ceketler parkanın salaş tarzından dolayı hoş duracaktır.

Kışlık parka kombinlerivesokak stilleriiçin galerideki görselleri inceleyebilirsiniz. Bu görseller size ilham kaynağı olabilir şimdi sizien şık parka kombinleriile baş başa bırakıyoruz.

Kışın Parka Nasıl Giyilir ve KombinleriGoruntuler resim fotograflar


Kışın Parka Nasıl Giyilir ve Kombinleri


Kışın Parka Nasıl Giyilir ve Kombinleri


Kışın Parka Nasıl Giyilir ve Kombinleri


Kışın Parka Nasıl Giyilir ve Kombinleri


Kışın Parka Nasıl Giyilir ve Kombinleri


Kışın Parka Nasıl Giyilir ve Kombinleri


Kışın Parka Nasıl Giyilir ve Kombinleri