Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 2019

Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 2019
19.09.2019

Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 59

Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: "Koro" müzik serisi

Jenna Askovic, "Koro" dizisinin yıldızı. Makalenin konusu, aktrisin biyografisi ve yaratıcı yoludur.

Erken yıllar

Amerikalı aktris Jenna Ashkovic 28. doğumluGüney Kore'de Nisan 1986. Gelecek yıldız üç aylıkken, Polonyalı-İtalyan ve İrlanda kökenli Amerikalılar tarafından kabul edildi. Jenna New York'ta büyüdü. Katolik inancında onu eğitmişti. Kız, teatral becerinin en güçlü öğretisiyle ünlü Hicksville'deki Katolik okulundan onur derecesiyle mezun oldu.

jenna ashkovits

Aktörün kariyeri Jenna Askovic başladığı zamanancak üç yaşında. Çocuk programı "Susam Sokağı" na katıldı ve sahnede çalışmak için çok fazla zaman ayırdı, "Les Miserables", "Bahar Uyanışı" yapımlarını çaldı. Ama Jenna'nın ünü, elbette, yıllarca, 2009'da geldi.

2009'dan 2015'e kadar televizyonda olan müzikal dizisi “Koro” da merkezi rolünü kız çocuklarına getirdi. Bu televizyon filmi neyle ilgili?

"Koro" dizisi

Filmin kahramanları okul korosunun katılımcılarıdır. Ryan Murphy, serilinin yaratıcısı. İlk sezon olumlu eleştiriler aldı ve defalarca "Emmy" ve "Altın Küre" gibi saygın film ödülleri için aday gösterildi. Casting Murphy, meslektaşlarının çoğunun yoluna gitmedi. Tiyatro rollerini yerine getirebilecek aktörlere ihtiyacı vardı. Gelecek serilerde de sanatçıların seçimi için yönetmen birkaç ay boyunca çeşitli performanslara katıldı. İşte o zamanlar "The King and I" adlı müzikalde oynayan Jenna Askovitz'i gördüler.

Bugünün anlatısının kahramanlığıKorece kökenli bir kız olan Murphy Tina Cohen-Chang, bir konuşma hatasını taklit ediyor. Fotoğrafta bu makalede görülebilecek olan sette, Jenna Askovitz, Chris Colfer, Dianna Agron, Jane Lynch gibi aktörlerle çalıştı.

michael trevino ve jenna ashkovits

Serinin arsa oldukça basit. Ve bu, popülerliğini genç aktörlerin iyi yönüne ve yetenekli oyununa borçlu olduğunu gösteriyor. Filmin kahramanlarından biri - İspanyolca öğretmeni - bir zamanlar koro düzenlemeye karar verir. İlk olarak, bu fikir az sayıda desteklenmektedir. Koronun ilk katılımcıları okuldan kaçanlar - akranları tarafından zorbalığa maruz kalan gençler. Ancak Will Shuster'ın kuruluşu (ve bu, koro düzenleyicisinin adıdır) her geçen gün daha popüler hale geliyor. Düzenleyiciler, herkesin eşit olduğu ve “kaybedenler” ve “popüler” lerde hiçbir bölünmenin bulunmadığı gerçek bir takım haline gelir.

"Hora" filminin çekilmesinde buna değer.Katılım sadece acemi aktörler değildir. Konuk bölümlerin ayrı bölümlerinde olduğu gibi Josh Groban, Whoopi Goldberg, Britney Spears, Paris Hilton ortaya çıktı.

Jenna Aschkovitz

Jenna Askovitz ve kitabı

Serideki kız çekimi arasındaki moladaBaşarı hikayesini anlattığı Glee Seçme kitabını yayınlar, çocukluğunu tanımlar ve kendi mutluluğunu açığa çıkarır. Jenna, üstesinden gelmeyi başardığı engeller hakkında hikayeler paylaşarak genç erkek ve kızlara ilham vermeyi umuyor. Böylece oyuncu, kariyerinin başında çok fazla zorluk çeken okuyuculara okurlarını anlattı. Jenny Ashkovitz, “Amerika'da Asya görünümü ile yaşamak kolay değil” diye itiraf etti. Bugünün filmografisi büyük değil. Televizyon dizisine ek olarak "Koro" da bilinen hiçbir eser yoktur. Ancak, aktrisin sadece yaratıcı kariyerinin en başında olduğunu söyleyebiliriz.

Michael Trevino ve Jenna Askovitz

Aktrisin kişisel hayatı hakkında bilinen nedir? San Diego'daki "Koro" dizisinin setinde Jenna Askovitz, "The Vampire Diaries" filmini çekmek için oraya gelen Michael Trevino'yla tanıştı (bir melez Tyler Lockwood rolünü oynadı). O zaman, kız bir ilişki aramıyordu, ama Michael tam anlamıyla ilk bakışta onu büyüledi. Sonuç olarak, ilişkileri birkaç yıl sürdü, ancak 2014'te çift ayrıldı. Boşluğun sebebi hakkında bilinmemektedir. Michael ya da Jenna, basındaki ilişkilerini yorumlamadı.
Erkek arkadaş ile bir molası zor, kızişe gitmeye karar verdim ve kendime yeni bir rol denemeye karar verdim. 2015'te New York'ta prömiyer olan Twinsters belgeselinin yapımcısıydı.

Jenna Askovitz fotoğraf

Bir müzik videosunda çekim yapma

Askovitsa her zaman çirkin pop şarkıcısına hayran kaldıLady Gaga. Ve bir gün onun videosunda yıldızı Marry the Night oldu. Aktris hatırladığında, bu müzik videosuna katılma fırsatı hayatındaki en heyecan verici deneyim. Lady Gaga'yı yönetmen ve lider olarak izlemekle ilgilendi. Videoda, Jenna olağanüstü bir oyuncunun en iyi sevgilisini oynuyor. Ve, ona göre, sahnelerin çoğu saf doğaçlamadır.
Hayatında ana kişi Jenna inanıyorevlatlık baba. kızlara göre, onun eğitimine tüm zamanını ayırdı olduğunu söyledi. Bu adam sayesinde çok şey başardı. Oyuncu da sıcak bir ilişki vardır kiminle bir ağabeyi, Greg, sahip olduğu bilinmektedir. Jenna onun küçük yeğeni ile zaman geçiriyor. Onun için, aile Jenna severek evlat edinen ebeveynler bahseder ettiği otobiyografik kitabı onaylayan, önce gelir.

Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 2019

Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 2019

Related news

 • Peritonun endometriyozu - nedir
 • Yüksekova Haberleri: Miroğlu: AK Parti Hakkariden güçlenerek çıkacak
 • Entelechy hayattır
 • Bir paraşüt ile plastik bir şişeden su roketi
 • Antep Usulü Nefis İçli Köfte Tarifi

 • Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 51

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi


  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 28

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 37

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 20

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 61

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 32

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 46

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 21

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 27

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 23

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 2

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 79

  Jenna Askovitz: biyografi. Jenna Askovic: Koro müzik serisi 69