19.06.2019

Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 8

Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu

Jan Tzapnik, filmografisi ve hayatıBirçok film ve TV şovunda oynanan milyonlarca hayran için ilginç. Bu sanatçı, unutulmaz ve parlak olan, hatta küçük bir parça yapmak için özel bir hediyeye sahiptir. Ekrandaki görünümünün her biri seyircinin dikkatini çekiyor. Oyuncu Jan Zapnik karakterlerinin görüntüleri üzerinde çalışmak için kendi yaklaşımına sahiptir. Bu yazının yeteneğinin sırları hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz.Yan Tzapnik'in filmografisi

çocukluk

Biyografisi kutlanan Jan Tzapnikmakale, Irkutsk şehrinde, 15 Ağustos'ta 1968'de doğdu. Onun babası - Yuri Tsapnik - Akademik Drama Tiyatrosu'nun oyuncusu. Orlova, Rusya Halk Sanatçısı, annesi - Valentina Tsapnik - profesyonel atlet atletizmle uğraşıyordu. Geleceğin aktörünün çocukluğu, çocuğun babasının 1970 yılında ailesiyle birlikte taşındığı Çelyabinsk şehrinde geçti. Oyuncuların tüm çocukları gibi, Ian da babasının oynadığı tiyatroda çok zaman geçirdi. Çocuğun sahneye çıkması yedi yıl sonra gerçekleşti, Anosov'un oğlu rolünde “değişmeyeceğimiz Anavatan” ın yapımında yer aldı. Zamanla, gelecekteki aktör tiyatro repertuarında bulunan tüm çocuk rollerini geride bıraktı.

Ian Yurievich'in anılarına göre, çocukluğundaboş zaman azdı. Keman sınıfında bir müzik okuluna katıldı ve aynı zamanda hentbol ustalarının rehberliği altında spor yaptı. Akşam saatlerinde çocuk çok yorgundu. Okul yıllarında aşçı olarak çalışmak zorunda kaldı. Jan Tzapnik sebze, et ve şekerleme dükkanlarında çalışıyor.

Yang Tzapnik biyografisi

gençlik

Jan 1985'te liseden mezun oldu. Moskova'nın yükseköğretim tiyatrosundan birine kaydolmayı planladı, ancak hentbol eğitimi sırasında ciddi bir yaralanma ve güneş çarpması gördü, mezuniyet gününü ve tüm giriş sınavlarını kaçırdı. Adam sadece Sverdlovsk Tiyatro Enstitüsü'ne başvurmayı başardı. İlk dersten sonra, biyografisi mutlu kazalarla zengin olan Jan Tzapnik, yerel tiyatroyla birlikte çalışma aşaması olarak turneye çıktı. Topluluğun sanatçılarından biri hastalandı ve Ian onun yerine oyuna davet edildi. Genç aktörün beklenmedik başlangıcından sonra, yönetmen Mikhail Ershov ona “Melodram'da bir hayat arkadaşı arıyorum” diye bir rol belirtti. Çekimler Leningrad'da gerçekleşti.

Sonra Yana orduya çekildi. Keşif taburunda hava kuvvetlerine hizmet etti. Gelecek aktör Afganistan, Almanya, Polonya'yı ziyaret etti. Ancak, havadaki güçlerin Tsapnik günü kutlamalamaz. Bu tür olaylar için yaşlandığını düşünüyor.

1989’daki tadilattan sonra, Jan TzapnikLeningrad'a gitti. Lenfilm binasında, Sverdlovsk lisesinden yerel tiyatro enstitüsüne geçmesini tavsiye eden eski bir tanıdıkla tanıştı. Gelecek sanatçı bu fikri beğendi. Yang, Leningrad Tiyatro, Müzik ve Sinematografi Akademisi'nden mezun olduktan sonra Neva'da kentte yüksek öğrenim diploması aldı. N. Cherkasova.

Jan Tzapnik

Tiyatrodaki roller

1992 yılında aktör hizmete girdi.GA Tovstonogov'un adını alan Akademik Bolşoy Dram Tiyatrosu. Burada Victor rolünde “Yabancılar ile Aile Portresi” nin yapımında yer aldı, “Anne Cesareti” adlı oyunda İsviçreli oynadı, “Soylulukta Burjuva” Koviel, “Güneşli Gece” Temur. Oyuncu "Macbeth" ve "Costume" yapımlarında tiyatro sahnesinde yer aldı.

Filmde kariyer

Jan Tzapnik düzenli davet almaya başladı2000'den beri film çekimlerinde. Oyuncunun Arthur rolünü oynadığı seri suç kaseti "Tugay" daki rolü popüler oldu. Bu rol Yan Yuryevich'e tamamen kazara gitti. Hikaye türüne uygun bir şekilde yayılan bir sanatçıda yer alan yönetmen Alexei Sidorov'un gözünü yakaladı. Baskınlar kurbanının görüntüsü, Arthur, aktör kendisi ile geldi. Seyirciler tarafından hatırlanan muğlak ve çok ilginç bir kahraman ortaya çıktı.

aktör yang yapnik

Rollerin çeşitliliği

Filmografisi zenginleştirilmiş Jan Tzapnikgörünür ve canlı iş, çok popüler bir sanatçı haline gelmiştir. Tek bir çizgiye odaklanmaz. Reenkarnasyon armağanı yetenekli aktör otantik herhangi bir karakter portresini verir. Ian film "Gangster Petersburg", komedi mucit Anatoly Smyslov içinde "Roma haftasonu," haham çoklu filmi "Gelincik" in araştırmacı Alexei Korotkov rolünü, gazeteci İgor Nikiforov oynadığı "From Nowhere Aşk ya Cenaze ile." aktör filmde Kaptan Tikhomirov tasvir "Sayısız kurşun altında," film "Dört göz" Boris Izotova öğretmeni, oyun yazarı Andrew Shvedova melodram film "Bal Aşk" nde "Aile Ocağı" girişimci Andrew Paton, komedi drama yazarı Vadim "aşk Hatalar" ve diğer birçok karakter.

tsapnik yang fotoğraf

Mükemmellik Sırları

Oyuncu özellikle görüntülerde başarılı olur, yaşamın detaylarıKendini icat eder. Yaratıcı sürecinde aktif katılımcı, sette doğar olmak - Yan Tsapnik sanatçının görevi olduğuna inanmaktadır. Jan sık sık sahne arkasında kahraman bir biyografi ile geliyor, ancak aktör karakterini hissetmek için gereklidir. Örneğin, "öldürülmesi için delil üstünlüğü" büyük bir Vernigora görüntüsü için Yan Tsapnik filmin senaryo dile olmayan bir kompleks, olağandışı kader, ile geldi, ancak onu bir kahraman yapan olağandışı davranış için delil. Yang Yönetmene karakter daha otantik hale birkaç ilginç çözümler sundu çünkü televizyon dizisi "Büyülenmiş Love" in Vanya veteriner rol eşsiz döndü. komedi filmde "Heartbreakers" Yan Tsapnik maceraperestler birini Maxim Smirnov oynadı. Bu karakter onun dürüst doğa için alışılmadık girişim, iştirak etmek zorunda koşulların bir rehine haline gelir. o şakalar her türlü hayranı olduğu Smirnova rolü Yan Tsapnik tarafından direncini oynadı. Ancak Yang yaptığı sinema kariyerinde en iyilerinden biri çalışmalarına inanmaktadır. aktör onların davranışlarının nedenleri anlamak için, onun karakterleri ruhunu aşılamak için çalışıyor ve profesyonel resepsiyon parlak sonuçlara yol açar.

Voice-over

Filmografisi dahil Jan Zapnikaltmıştan fazla rol, karikatürlerin puanlanmasında aktif olarak yer almaktadır. “Hercules”, “Nemo Arayışı”, “Turtle-Ninja”, “Zümrüt Şehrindeki Maceralar” filmlerinde yer aldı. Yang'ın sesi, “Die, Ama Right Now”, “True McCoy”, “Paralel Dünyalara Yolculuk” gibi bazı yabancı filmlerin ve televizyon dizilerinin kahramanları tarafından konuşuluyor.

Yang Tzapnik ailesi

Kişisel hayat

Gelecekteki eşi ile aktör 30'da buluştujinekologların bir sempozyum yıl. Jan kızı bir Japon için aldı, bütün akşam onunla kırık İngilizce konuşmaya çalıştı. Onun için kızın sadece Rusça'yı iyi bilmemesi değil, aynı zamanda Japon - Galina için çok nadir görülen bir isim olması büyük bir sürprizdi. Milliyet tarafından seçilen aktör Kalmyk olduğu ortaya çıktı. O akıllı bir ailede yetişti. Ailesi Kalmyk State Üniversitesi'nde öğretmen olarak çalıştı. Sanatçı seçtiği ile düzenli olarak görüşmeye başladı ve yakında onunla evlendi. Ailesi, büyüleyici bir eşi olan ve 2001'de doğan Lisa'nın kızı Jan Tzapnik, bu evlilikte çok mutlu. Oryantal çalışmalar yapan ve yakın zamanda bilimin adayı ünvanını alan karısı ile gurur duyuyor, kızının ülkenin en prestijli spor salonlarından birine katılmasını takdir ediyor. Fotoğrafı çeşitli yayınların sayfalarında bulabileceğiniz Tzapnik Jan, ailesine hayran olduğunu kabul ediyor. İletişimde aktör, popülaritesiyle hiç de ilgili olmayan çok güzel bir insandır.Related news

 • 2 Günde 1 Beden Zayıflatan Diyet Listesi ve Çorba Tarifi
 • Yüz Felci Belirtileri Nelerdir ve Nasıl Tedavi Edilir
 • Supersetler tüm vücut için egzersizlerdir. Evde yağ yakma egzersizleri
 • Domuz eti fırında nasıl pişirilir
 • New York nüfusu hızla azalıyor’

 • Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 49

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu


  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 96

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 85

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 82

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 95

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 97

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 34

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 16

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 30

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 52

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 95

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 37

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 15

  Jan Tzapnik - biyografi, filmografi ve aile oyuncusu 46