İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 2019

İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 2019

İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 27 31.01.2019, 23:17

İpek, "Marvel": açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar

Bir süper kahraman olur olmaz çizgi roman dünyasındaOkuyucuların ilgisini çekmek için çok popüler, benzer bir kadın karakter yaratılmıştır. Dünyaca ünlü Spider-Man'ın kadın meslektaşları çoktur. Bununla birlikte, genel zemin üzerine ipek takma adı altında kahraman ortaya çıkıyor. "Marvel" son yıllarda giderek popüler hale gelen çizgi roman dizisini seçti.

Yayıncı Marvel Comics'in İpek adlı yeni kahramanı

"Marvel Comics" farklı yıllarda çok yarattısuperpauchih. Bunların arasında babasının yeteneklerini devralmış olan Peter Parker'ın kızı ve Spider-Man klonu ve Örümcek-Kadın paralel evrenden ve diğer her türlü varyasyondan kaynaklanıyordu. Yayınevi tarafından icat edilen son örümcek kahramanı Cindy Moon'du Silk (İpek) takma adıyla suçlularla savaşıyordu.ipek harikalar

Bu kahramanın yaratıcıları Dan Slott ve Umberto Ramos'tu. Ve 2014'te yayınevi "Marvel Comics" (Marvel Comics) ilk olarak onu Spider-Man hakkındaki öykülerden birinin arsa üzerine tanıttı.

Kahramanın yetenekleri hakkında ilginç gerçekler

Örümcek Adam gibi, İpek "Marvel Comics" de her çeşit süper yeteneklere yer verilmiştir.

 • Dikey duvarlara kolayca tırmanabilir ve sadık kalabilir, inanılmaz akıllı ve güçlüdür.
 • Peter gibi Cindy de çok güçlü bir web üretebilir. Bununla birlikte, ağları diğer süper kahramanlardan daha karmaşık bir yapı ve kapsamdadır.
 • Sahibi, tezahüründen önce tehlikeyi öngörme olanağı veren "örümcek yetenek" gelince, Bayan Moon Parker'ınkinden daha kötü değil.
 • Cindy ve Peter hemen yanındaykenbirbirine olan yakınlık, bu yetenek her ikisi de dehşetlidir. Buna karşılık, feromonların salınımını etkinleştirirler, çünkü ikisi de karşı konulmaz bir cazibe hissetmektedirler. Bu özellik Peter ve Cindy'nin aynı örümceği ısırmaları gerçeğidir.
 • Süpermen olmadan önce bile, Shelk, etrafında olanları tam olarak hatırlamasına izin veren benzersiz bir belleğe sahipti.

Cindy Moon Biyografisi (İpek)

Bu unutulmaz gezi sırasında,Peter Parker, mutant bir örümcek tarafından ısırıldı, bu yüzden kahraman, sergi merkezinde başka bir ziyaretçinin grubunda Cindy Moon adlı bir kızdı, süper insan gücü elde etti. Peter ile çarpıştıktan sonra kaçan örümcek bu öğrenciye gitti ve biraz ısırdı.marvel ipek ipek serisi incelemesi

Bayan Moon, örümcek yeteneklerini gösterdiğinde,Onları geliştirmek için eğitim görmeye başladı. Yakında örümcek halkı Ezekiel Sims olarak tanınmış bir savunma oyuncusu buldu. Önümüzdeki 6 yıl boyunca, kızın güçlerini rasyonel olarak kullanmasını öğretiyor.

Daha sonra, Hezekiel ve Cindy, enerjininVampir Morlan İpek'i kendi amaçları için kullanmak istiyor. Dünyayı tehlikeden korumak için, Moon gönüllü olarak Hezekiel'in sığınmadaki vampirden gizleneceğini kabul eder.

Hapishanede yaklaşık on yılını geçiriyor İpek("Marvel Comics", Peter ile aynı anda güç kazanmış olsa da, bu kadar uzun yıllar boyunca kızın neden duyulmadığını açıklar. Bunca zaman kahraman okudu, eğitildi ve genel olarak iyi zaman geçti.

Bu yıllardan sonra Spider-Man karşılaştı.Morlan ile birlikte ve onu yendi (her durumda, öyle düşünüyor). Bir uyarlamaya göre, Parker'ın Cindy'ye dair bir vizyonu vardı ve böylece onun sığınağını buldu ve serbest bıraktı; Öte yandan Sims ölümünden önce Peter'ten İpek ile ilgilenmesini istedi.

Kurtuluştan sonra Moon ailesini bulmaya çalıştı ancak uzun zaman önce taşınmış oldukları ve bilinmediği ortaya çıktı.

New York'a dönen Cindy yerleşti.gazetelerden birinde muhabir olarak çalışmak. Tutukluluk geçirmek için geçen yıl kızın karakterine damgasını vurdu ve modern yaşama adapte olması kolay değildir. Dolayısıyla, bürodaki tüm bilgileri kalemle bir deftere yazan tek kişidir. Buna ek olarak, kız modern insanlar gibi mobil ve bilgisayar cihazlarına fazla bağımlı değildir.komik marvel mucize çizgi romanlar

İpek maskesi altındaki kötü adamlarla uğraşan Cindy,akrabalarını bulmak için hiçbir girişim bırakmaz. Kader, çeşitli süper kahramanlarla yüzleşmekte, bazıları düşman, diğerleri müttefiklerdir. Yavaş yavaş, SHIELD ile işbirliği yapmaya başlar, çünkü bir aile arayışında ona yardım sözü verir.

Peter Parker ile ilişki

Örümcek Adam ile, İpek'in özel bir ilişkisi vardır. Onunla ilk olarak sığınağın kapısında buluşan kız, bir dahaki sefere onu öpmek için karşı konulmaz bir istek hissetti.ipek marvel ipek sindi mun harika

Karakterler kısa bir süre sonra buluştu, amaDaha sonra, Cindy bu ilişkiyi kopardı ve ondan uzak durmaya çalıştı. Ancak bunu yapmak kolay olmadı, çünkü suçlularla savaşırken Shelk sürekli olarak eski erkek arkadaşıyla yüzleşti. Buna ek olarak, Peter, çevresini hissettiğini ve ona yardım etmeye çalıştığını gerçekten anlayan tek kişidir.

Çeşitli çizgi romanda yer almak

Debut Silk, çizgi roman "Amazing Spider-Man" (Cilt 3) No. 1'in ilk sayısında meydana geldi. Ancak, bu karakter gerçekten bu dizinin 4. baskısında ortaya çıktı.

"Original Sin" karakterinde Silk "Marvel Comics" hikayesinde çok daha fazla yer vermiştir. Diğer süper güçlerle birlikte, Cindy Morlan ve onun köleleriyle savaştı ve iyi performans gösterdi.

Yakında bu kahraman çok büyük bir popülerlik kazandı ve Cosmopolitan bunu "cool" olarak nitelendirerek yazdı. Bu bağlamda, 2015 kışında, özellikle kendisine özel bir çizgi roman dizisi başlatıldı.

"İpek" (İpek) çizgi romanı başarıyı yakaladı,ama onların üretmek 7. durağı sonra ve Cindy Ay yeni küresel dizisi "Gizli Savaşı" anlatılan olaylara taraf olmuştur. yayın ortadan kalktığı sonra dizi "İpek" komik yeniden başlattı.

"İpek" serisine genel bakış Marvel

İpek şu an ikincisini yaşıyordoğum. İlk ve ikinci dizilerin ikisi de çizgi roman severler tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Bunun birkaç yönü katkıda bulundu. "Supernatural" Robbie Thompson'ın eski senaristi olan çizgi roman hikayesinin bu yazarı için ana hak.ipek harikasıCindy Moon'un karakterinin ona olması sayesinde oldu.çok hacimli ve ilginç. Thompson entrika yaratmayı başarıyor ama aşırı sıkmıyor. Bu arada, İpek'i, 10 yıllık yalnızlıktan sonra içine sığması çok zor olan modern realiteden koparma fikrine sahip olan kişidir. Cindy Thompson hem sempati hem de hayranlık yaratıyor.

"İpek" komik yazarın Birçok taraftar genelde kadınlar için tipik değildir kahramanı hokey, tutkusundan duyduğu özel şükranlarını ifade etti.

Serinin yorumlarına göre okuyucular,Diğer süper hatalardan farklı olarak, Cindy daha olgun bir kişilik duygusu yaratır ve kötülüklerle mücadelesi genç bir palavra gibi görünmez, ancak bilinçli bir seçim olarak.

Çizgi roman "İpek" in bir başka avantajıonun tasarımı. Onu boyayan sanatçı Stacey Lee, bej tonlarındaki yayınların tasarımı sayesinde Cindy Moon'un tarihini muhteşem bir atmosfere taşıdı. Sebepsiz olarak, Lee dizisinin sanatı son yıllarda en iyilerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Bugüne kadar, enSilk Marvel'in yeni ve umut verici çizgi romanlar serisi. İpek (Cindy Moon) Marvel Comics, süper kahraman evrenine özel önem veriyor. çizgi roman sayfalarında yanı sıra, Cindy karakteri üç bilgisayar oyunları görünür ve muhtemelen önümüzdeki yıllarda, popülerlik kazanmaya devam edecek eğer Silk kinovselennoy "Marvel" filmlerinden birinde fanlar görmek mümkün olacak.

İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 2019

İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 2019

Related news

 • Keçeden Kolay Taç Yapımı
 • Çocuklarda idrar analizi (kod çözme) ne hakkında anlatılacaktır
 • Ortası Pullu Tığ Oyası Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • 2017 gelinlik modasına pembeler damga vuracak
 • Bir tirbuşon olmadan bir şişe şarap nasıl açılır: kanıtlanmış yollar
 • Sıkacağı Axion: açıklama, avantajları, fotoğraf

 • İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 4

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar


  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 66

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 50

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 55

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 13

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 13

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 2

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 11

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 20

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 51

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 23

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 12

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 47

  İpek, Marvel: açıklamalar, ilginç bilgiler ve yorumlar 12