İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 2019

İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 2019
19.07.2019

İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 35

İlaç "Acylococcinum": kullanım talimatları

"Otsilokkoktsinum", soğuk algınlığı ve grip koşullarının ortadan kaldırılması için kullanılan homeopatik bir ilaçtır.

"Acylococcinum" maddesinin terapötik etkisi

Talimat, aktif bileşenin, böğürtlen ördek organlarından (karaciğer ve kalp özleri) izole edildiğini gösterir. İlaç etkili bir anti-soğuk ve anti-influenza etkisine sahiptir.acylococcinum talimatıİlaçları, suda kolayca çözülen homeopatik beyaz granüller formunda bırakırlar. Yardımcı maddeler laktoz ve sükrozdur.

İlaç "Acylococcinum" kullanımı için endikasyonlar

Talimat, ilacın tedavi ve soğuk algınlığı ve grip önlenmesi için reçete olduğunu gösterir. İlaçları kapsamlı bir tedavinin parçası olarak kullanabilirsiniz.

"Acylococcinum" kullanımı için kontrendikasyonlar

Talimat, granül oluşturan bileşenlerin bireysel hoşgörüsüzlük durumunda ilacın kullanımının yasak olduğunu not eder. Ancak, bu gibi durumlar hakkında bilgi yoktur.

İlaç "Acylococcinum": yorumlar

Kullanım ve hasta geri bildirimi için talimatlarDiğer homeopatik preparatlar gibi ilacın yemek araları arasında tüketilmesi gerektiğini belirtmektedir. Kapsülün içeriği dilin altına yerleştirilmeli ve ilaç tamamen eriyene kadar tutulmalıdır.acylococcinium talimatı fiyatıÇocuklar için granüller suda seyreltilebilir. İncelemelere göre, ilacın ilk hastalık belirtisinde en yüksek etkinliği vardır. İlk semptomlar ortaya çıktığında başlangıç ​​dozu alınmalı, ardından ilaç tek bir doz için altı saatte bir kullanılmalıdır. Tedavi diğer ilaçlarla birlikte yapılabilir. Gün içinde herhangi bir iyileşme olmamışsa, terapi rejimi değiştirilmelidir. Soğuk algınlığı ve grip önlenmesi için salgın sırasında, haftada bir kez bir doz almak için tavsiye edilir. İlacın miktarı yaşa bağlı değildir.

Ilacın "Acylococcinum" yan etkileri

Talimat olumsuz olduğunu gösteririlacın kullanımından ortaya çıkan sonuçlar ortaya çıkmamıştır. Eğer ilacı kullanırken herhangi bir alerji belirtisi yaşıyorsanız, doktora başvurmalısınız. Doz aşımı ile ilgili veriler de yoktur.

İlaç "Acylococcinum": talimat

Tıbbi ürünün fiyatıAltı kapsül için yaklaşık 240 ruble. Doğada, hiçbir analog yoktur, bu araç kendi kompozisyonunda benzersizdir. İlaç salımı için, glikoz ve pankreatik meyve suyunun bir çözeltisine yerleştirilen misk ve kalp ördeklerinin parçalarını alın.Acylococcinum yorumKarışım infüze edildiğinde tamamlandıdokuların çözünmesi. Elde edilen bulamaç süzüldü. Genel olarak çözeltinin gripe neden olan okillococcus içerdiği kabul edilir. En şaşırtıcı olanı, çözeltinin tekrar tekrar seyreltilmesinden sonra, hemen hemen hiç aktif madde içermemesidir. Ancak, ilaç grip ve soğuk algınlığına karşı etkilidir. Ocilococcinum hastaya yardımcı olamayacak bir plasebo olarak adlandırılabilir, ancak zarar vermeyecektir. İlaç elliden fazla ülkede dağıtıldı. Özellikle popüler olan Fransa'da uzun zamandır üretildiği ve grip karşısında en popüler yöntem olduğu yer.

İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 2019

İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Çok güzel havlu kenarları Örnekleri
 • Üstün Zekalı Çocuk Nasıl Anlaşılır
 • Bağlantı elemanları: neye bakmak
 • DOLGU ÇİÇEKLİ ÖRNEKLİ TIĞ İŞİ ÇOCUK YELEK
 • FOXun yeni gençlik dizisi 4N1K İlk Aşkın yeni fragmanı yayınlandı

 • İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 50

  İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları


  İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 44

  İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 68

  İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 84

  İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 51

  İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 58

  İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 71

  İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 64

  İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 72

  İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 34

  İlaç Acylococcinum: kullanım talimatları 74