Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 2019

Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 2019

Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 78 17.02.2019, 03:16

Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür?

Modern nesil o zamanları çok zor hatırlıyor,Kastor yağı kabızlıkla mücadele için yaygın olarak kullanıldığında. Hint yağı tatsız, yağlı bir sıvıydı, ki bu zorunlu olarak bir düşme yutulmasında yutulmalıydı, bu yüzden mümkün olan en kısa sürede hayatta kalmak için en keyifli anlar değildi. Aynı zamanda, hint yağı, mevcut olanlar arasında neredeyse en iyisi olan müshildir. Bu yüzden her zaman popüler ve talep edildi.

Bugüne kadar, hint yağı tekrar kazanıyorönemli popülerlik. Gerekirse, hızlıca kabızlıktan kurtulur, doktorlar artık kastor yağı reçete etmeye devam eder, ancak şimdi kapsül şeklinde salınır. Şifalı yağ hakkında değerli deneyimler kaybetmemek, yüksek verimliliğine yardımcı olmuştur. Diğer şeylerin yanı sıra, kimya endüstrisi yüzyılımızda ve açıkça zararlı tıbbi ürünlerin bolluğu içinde önemli olan oldukça güvenlidir. Tek nüans, hint yağının herkes için değil, müshil olmasıdır. Örneğin, hamile kadınlar bunu almak istemezler çünkü ilacın ilkesi, peristalsis (ve daha basit olarak, bağırsağın düz kaslarının) uyarılmasına dayanır. Çoğunlukla, kadın vücudunun üreme sisteminin temeli. Bu özellikten dolayı, özellikle sürekli stres ve endişe koşulları altında bunları bir kez daha rahatlatmak istenmez. Bu durumda, hint yağı bir kadın üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir ve erken doğuma yol açabilir.

Hint yağı, müshil harika amaBunu almak için önceden hazırlanmalıdır. Günün sabahı almak en iyisidir, bu sayede en az 6 saat boş vaktiniz var. Bu süre, ilacın düzgün bir şekilde hareket etmesi için yeterlidir. Ayrıca, hint yağının diğer ürünlerle karıştırılmaması gerektiğini ve yemek öncesi ya da sonrası alınmalıdır.

Kastor yağından bahsetmeye değer -müshil yeterince güçlüdür, bu nedenle sürekli olarak kullanılması istenmez ve dozajı sıkı bir şekilde gözlemlemek gereklidir. Eğer bunu haftada iki kezden daha fazla kullanmanız gerekiyorsa - bu, kabızlığın nedenini belirlemek için muayeneyi ve gerekli testleri yazan bir doktora danışmak için iyi bir sebeptir.

Hint yağı sadece laksatifler değilözellikleri. Bu harika bir kozmetik ve terapötik çözümdür. Bu eşsiz ürün, hemoroidlere karşı mücadele alanında ve ayrıca soğuk, bronşit veya öksürüğün ilk belirtilerinde kendini kanıtlamıştır. Başlangıçtaki öksürüğün üstesinden gelmek için, ateşe önceden ısıtılmış bir kaç yemek kaşığı hint yağı, bir yemek kaşığı terebentin ile karıştırmak gerekir. Ortaya çıkan karışım, yatmadan önce göğsünü hastaya sürtünür ve güçlü bir öksürük ile - günde iki kez.

Laksatif olarak Hint yağı kullanılırPek çoğu, ama herkes bu eşsiz hazırlığın başka yararlı özelliklere sahip olduğunu bilmez. Mükemmel iyileşme ve antimikrobiyal özelliklere sahip olduğu için, Hint yağı Vishnevsky'nin merhem bileşimine dahildir. Farklı kaynaklı kesik ve ülser tedavisinde kullanılabilir. Ayrıca, bacaklarda sıyrıklar, siğiller ve nasırlar ile iyi başa çıkmaktadır. Bu çare, hasarlı bölgelere yavaşça sürülmelidir, ancak açık bir yara olması durumunda değil.

Yeni doğanlarda göbeğin iyileşmesi için Hint yağı vazgeçilmezdir. Ayrıca, farklı şiddet derecelerinde yanıkların tedavisi için mükemmel şekilde uygundur.

Kozmetikte hint yağı güzelleştiçocuk sivilce ile mücadelede anlamına gelir. Ayrıca, küçük kırışıklıklardan kurtulmanıza ve yüzdeki cildi sıkılaştırmanıza izin verdiği için göz kremine eklenebilir. Ana şey aşırıya kaçmamak, sadece 3-4 damla yeterlidir. Kuru cilde bakım yaparken, 1: 3 oranında zeytinyağı, badem veya kayısı yağı ile karıştırılabilir.

Zayıflamış saç ve kirpik sorunu varsa,Hint yağı maskeleri gerçek bir panacea haline gelecektir. Bu maddenin haftada birkaç kez kirpiklere uygulanması, kabalık ve uzunluğunu verecektir.

Hint yağı, kullanım talimatlarıBu oldukça kapsamlı - sağlığınızı korumak için evrensel bir araçtır, bu yüzden mutlaka sadece ecza dolabında değil, her kendine saygılı kadının kozmetik çantasında olmalıdır.

Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 2019

Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 2019

Related news

 • Saç Dökülmesini Önlemek İçin Maskeler
 • Highlighter Nasıl Kullanılır
 • Pina Colada Kokteyli: yemek tarifi
 • Nadir Ukrayna paraları: örnekler ve açıklamalar
 • Simli Halkalı Havlu Yapılışı

 • Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 86

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür


  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 41

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 65

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 98

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 66

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 4

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 30

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 20

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 63

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 8

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 44

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 73

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 81

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 31

  Hint yağı müshil veya eşsiz bir kozmetik ürünüdür 7