Hemen Dexalgin hakkında: hastalar için kullanım talimatları 28 13.02.2019, 08:44

Hemen "Dexalgin" hakkında: hastalar için kullanım talimatları

Yüzyıllar boyunca, insanlık azaltmaya çalıştıyaşamda rahatsızlık. Ve elbette, acı aşırı derecede rahatsızlık olarak adlandırılabilir. Farklı ağrı hassasiyetine sahibiz, ama en inatçılarımız hoş olmayan duygulara tahammül etmek istemiyor. Bu nedenle, ağrıyı azaltmak anlamına gelir, her zaman popüler kalır. Örneğin, "Dexalgin".

Kullanım talimatları talimatlarSemptomatik tedavi için kullanın. Yani, hastalığın nedeni, bu ilaç ortadan kaldıramaz - ve bu çok önemlidir. Bu nedenle, altta yatan hastalığın tedavisi paralel olarak yapılmalıdır. Bir kadının menstrüasyon sırasında ağrıya eğilimli olduğu durumlarda ve hasta sürekli olarak çok fazla acı çekmesi gerektiğinde romatoid artrit gibi ciddi hastalıklarla birlikte "Dexalgin" ilacı, diş ağrısı için reçete edilir. Tüm bu durumlarda, "Dexalgin" yardımcı olacaktır.

Kullanım talimatları bu ilacısteroidal olmayan anti-inflamatuar ilaçların kategorisi. Genellikle bu tür ilaçların bir çok kontrendikasyonları ve yan etkileri yoktur, ancak söz konusu ilaç bir istisnadır, doktorları genellikle çok dikkatli reçete eder.

Dexalgin nasıl çalışır? Kullanımla ilgili talimatlar, inflamasyon alanındaki metabolizmayı değiştirdiğini, lokal ateşi ve ağrıyı azalttığını, hastanın acılarının çok daha az azaldığını açıklar. Yarım saat içinde, çoğu hasta daha kolay hale gelir, bu da bu aracı hasta bir kişinin gözünde çok çekici hale getirir. İlaç altı saate kadar sürer. Böbreklerin ve karaciğerin bireysel özelliklerine bağlıdır. Bazılarında, çare o kadar çabuk alınır ki, üç saat sonra ağrı tekrar geri döner. Ancak, günde 50 mg'dan fazla alınamayacağını bilmeniz gerekir, bu 2 tablettir. Doktorlar, bir önceki alındıktan sonra 8 saat içinde yeni bir tablet almayı önermezler. Yine de, böbrekler üzerindeki ve hatta karaciğer üzerindeki yük oldukça yüksektir. Pozitif bir özellik, ürünün dokularda birikmemesidir, yani böbrekler iyi çalışıyorsa, "Dexalgin" vücudumuzu sorunsuz bir şekilde bırakır. Bu ilaç uzun bir süre kullanılmaz, bunlar genellikle romatoid artrit dışında tek seferlik vakalardır. Hastalık yaşlılarda ortaya çıktıysa, genellikle günde 1-2 tablet verilir, eğer tolere edilebilirlik iyi ise, o zaman doz maksimum seviyeye yükseltilebilir (3 tablet). Böbrek yetmezliği olan hastaları tedavi ederken, her zaman onları içmek gerekirse, 1 tablet atayın.

Çok var olduğundan bahsetmiştikilaç "Dexalgin" kontrendikasyonları. Kullanım talimatı oldukça geniş bir liste veriyor. Bu nedenle, bu madde sınıfının (steroidal olmayan anti-enflamatuar) zayıf bir toleransı için en az bir kez not edilenler için bu ilacı kullanamazsınız. Gastrik ülser lezyonları, şiddetli karaciğer ve böbrek hastalıkları, bronşiyal astım, hemorajik diyatezi ve bazı kalp hastalıkları olan kişiler için bir çare reçete. Bu ilacı aynı anda antikoagülanlarla reçete etmeyin. Bu ilacı çocuklara vermeyin! "Dexalgin" yetişkinler için bir ilaçtır! Ve doz küçük olsa bile, geri dönüşü olmayan değişiklikler mümkündür. Çocuğun sağlığını riske atmayın!

Sindirim sistemi üzerindeki yan etkiler çok geniş vekusma ve ishal, ancak ülser oluşumu ve bunların perforasyon olasılığı için hala tehlikelidir. Hastalar yiyecekleri reddedebilir, gastrointestinal sistemde iç kanama, gastrit ve tadı değişebilir. Yani bu ilacı içmemize gerek kalmadan.

Aynı zamanda sinir sistemi üzerinde kötü bir etkiye sahiptir.genitoüriner küre üzerinde (döngü bozuklukları, ödem, nefrit) bile (bilinç kaybı bile mümkündür). Bu aracı, kalbi ve solunum sistemini kötü etkiler. Bu nedenle, doktorun sadece ağrı için reçete yazması halinde ilacı "Dexalgin" için içmek gerekir.Related news

 • Alambic veya moonshine - daha iyi ne var Özellikleri, talimatları ve referansları
 • Soçide Katyusha restoranının özellikleri
 • Köpeklere aşılama

 • Hemen Dexalgin hakkında: hastalar için kullanım talimatları 80

  Hemen Dexalgin hakkında: hastalar için kullanım talimatları


  Hemen Dexalgin hakkında: hastalar için kullanım talimatları 40

  Hemen Dexalgin hakkında: hastalar için kullanım talimatları 47

  Hemen Dexalgin hakkında: hastalar için kullanım talimatları 20

  Hemen Dexalgin hakkında: hastalar için kullanım talimatları 78

  Hemen Dexalgin hakkında: hastalar için kullanım talimatları 3

  Hemen Dexalgin hakkında: hastalar için kullanım talimatları 41