Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk

Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk

31.03.2019

Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 64

Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk.

Ev lezzetli ve hoş kokulu lütfenhamur işleri? Ama turta ve kek hazırlamak için yeterli zaman yok - sonra birçok charlotte tarafından iyi bilinen ve sevilen kurtarmaya gelecek. Çabuk ve basit - bu yemeğin sloganı. Turtanın bileşimi, büyük olasılıkla, her evde bulunacak basit malzemeler içerir. Ve elmalı bir charlotte hazırlamak çok basittir ki acemi bir metresi bile bu yemekle başa çıkacaktır. o elmaları içerdiğinden bu kek favori çay veya bir fincan kahve için mükemmel bir tamamlayıcı olması yanında, faydaları herkesçe bilinmektedir, ayrıca yararlıdır.

Elmalar ile Charlotte (tarzın klasik)

Malzemeler: yumurta (5 adet), Şeker (1 bardak), elmalar (1 kilogram), un (1 su bardağı), kabartma tozu (1 poşet), tarçın.

Elma ile charlotte hazırlanması: Soğutulmuş yumurtaları alır ve proteinleri ayırır, derin bir kuru kabın içine gönderir, kırbaçlamaya başlarız. Çırpıcıları iyice çırpmak için çırpma işlemi sürekli olmalı ve bulaşıklar kuru olmalıdır. Kalın bir köpük oluşturulduktan sonra, çırpmayı kesmeden hafifçe şeker dökmeye başlayabilirsiniz. Unu ayırın ve aynı zamanda yavaş yavaş proteinlere ekleyin ve kütleyi çırpmaya devam edin. Sonunda yumurta sarısı, kabartma tozu ve tarçın ekleyin. Kalın ekşi kremaya benzeyen kıvamda homojen, elastik kütleye kadar çırpın. Gelecek kek için hamur hazır.

Elmalara gelince, küp şeklinde kesilebilirler.veya şeritler, yavaşça karışımı karıştırın ve tüy tereyağı veya ustelenny kağıt fırın tepsisine dökün, hamura ekleyin. Ve dilimler halinde kesebilir. Serpme pişirme elma dilimleri ile döşeli irmik, un veya kırıntıları ve tavada meyilli dökün veya testin büyük bir bölümünü dökmek, elma dilimleri koyun ve üstüne kalan meyilli dökün. Tüm istenen sonuca bağlıdır.

Charlotte hazırlanması yaklaşık 40 dakika sürecektir. önceden ısıtılmış (180 derece) bir fırında. Eğer fırın tepsisinin tabanına elma koyduysanız, bitmiş turta dikkatlice çevrilmelidir. Üstte, istenirse, pudra şekerini az miktarda tarçın ile serpebilirsiniz.

Charlotte, cesur olduğu yemeklerden biri.deneyebilirsin. elma pasta, sonra vanilya ve tarçın tat ve şekerlenmiş meyve, çikolata, hatmi parçaları, lokum, çeşitli fındık, haşhaş tohumu, kuru üzüm, konyak tadı eklenmesi vurgulamak Eğer tamamen yeni, bilinmeyen tarafı aşina yemekler ortaya koyuyor.

Ayrıca, çoğu için, bir charlotte bir pastadırelma. Ama sadece elma doldurma ile sınırlı kalmaz. Armut, ayva, kiraz, erik, kiraz, kayısı, şeftali alabilirsin. Ayrıca, meyve ve meyveleri birleştirecek bir dolgu ile bir charlotte hazırlanması da mümkündür. Örneğin, elma ve siyah kuş üzümü veya çilek, armut ve kızılcık veya kızılcık. Tatmak için herhangi bir kombinasyon seçin.
Ayrıca charlotte için bir dondurma topu servis edebilir veya pastaya mükemmel bir katkı sağlayacak özel bir muhallebi yapabilirsiniz.

Elma ile charlottes için muhallebi

Kalın alt 2 yemek kaşığı ile tencerenin içine dökün. yemek kaşığı un ve şeker 3 yemek kaşığı ile karıştırarak, süt birkaç kaşık dökün ve iyice karıştırın. Küçük porsiyonlarda süt yaklaşık iki bardak dökün, ortaya çıkan kitle iyice karıştırılır ve küçük ateşe atmak. krem pişirilir zamana kadar vanilya ve küçük parçalar halinde tereyağı kesim yaptığı torbaya dökmek, kalın krem ​​tutarlılık benzemeye başlar sonra, sürekli karıştırmaya unutmayın (yaklaşık 100 gr.). krema yağ eritilir ve toplam kütle ile karıştırılır, ısıyı pan çıkarın. Serin.

Masanın üzerine charlotte servis yapın ve soğutulmuş bir krema üzerine dökün.

Charlottes hazırlanması tarafından gerçekleştirilebiliryıllarca kanıtlanmış tarifler ve tamamen yeni bir tada ve uzun ve sevilen bir pastanın görünümü ile sonuçlanan, malzemeler ve dolgular ile hayal ve deney gösterebilirsiniz.

Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk

Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk

Related news

 • David Beckham dayı oldu
 • Ölecek mi
 • Çocuklar için vermek üzere bir slayt seçme
 • Şeker Hastası Hamileler Nasıl Beslenmeli
 • Erkan Petekkayadan Ahmet Hakan açıklaması: Alkol muhabbeti yüzünden oldu

 • Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 37

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk


  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 23

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 23

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 61

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 64

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 52

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 24

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 39

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 11

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 17

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 58

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 17

  Hazırlık charlotka - minimum maliyet, sonuçtan maksimum zevk 57