Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 2019

Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 2019
30.03.2019

Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 10

Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları

Son birkaç yılda bir dizi belgesel"Habitat" filminin Rusya ve eski Sovyetler Birliği'nin diğer ülkelerinde inanılmaz popüler hale gelmiştir. Her seri farklı tüketim malları, gıda ürünleri hakkında bilgi verir. tema değil hepimizin bildiği ve aslında yararlı kime olduğunu nasıl ve hizmetleri sunulmaktadır olarak koşullar bazı malları ne yaptı altında ve anlaşılması, özellikle de çok topikal olduğunu. böylece iç piyasalarda, ev kimyasalları ve kozmetik, sosis, gıda, işi: Neredeyse insanlar için tüm önemli konular filmler "Habitat" açıklandı. İletim döngüsü gerçekten harika.

2019 yılında, Habitat filmi. Kozmetik". Yaratılmasından nedeni bu pazarda durum olarak görev yaptı. Polis, kalite sertifikası olmayan kozmetik ve parfümeri, birçok sahte malların mağazaları geçti keşfedildi banyoları için toksik emülsiyon çok sayıda rip oldu. Yakında yürürlüğe olduğu bir yasa geldi sertifikalar kozmetik araçlar gerekli değildir.Ve bu belgeler olmadan, toksik bir emülsiyon bile kaldırmak zordur.

habitatı. bakım ürünleriÜretici ürünlerini tanıtıyorsadece büyülü özelliklerine işaret eden, örneğin, kremin gençliği döndürdüğü ve maskara kirpiklerin büyümesini teşvik eder. Etiketlerde ürünün "doğal", "yenilikçi" ve benzeri olduğunu yazınız. Fakat güzellik uzmanları, bu yazıtların hiç bir anlama gelmediğini söylüyor! "Habitat. Kozmetik" filminde, tüm kozmetik ürünlerin hemen bozulmayacakları için doğal olmadığı söylenir. Doğal ürün bir ya da iki yıl boyunca saklanmaz. Tabii ki, üretici kremaya doğal içerikler ekleyebilir, ancak bu sadece okyanusta bir düşüş olacaktır.

habitatı. Bebek mamasıFilmi izleyen anne "Habitat. Çocukların yiyecekleri, muhtemelen, çocuklarına daha az hazır yiyeceklerle beslenmeye başladı, teorik olarak, üretiminin en önemlisi, savunmasız ve alerjik çocuklara yönelik olması gerektiğinden, özel ilgi gerektiriyor ... Üreticiler öyle düşünmüyorlar.

Genellikle küçük bir kavanozda bebek püresibirkaç kez yapılmış olduğu daha pahalı meyve veya sebze. Ama bu kaliteyi garanti etmez. Bu tür herhangi bir ürün olarak aromaizatory var. Hatta doğal, orada ama vardır! Çocuklar kimyasalların tadına doğumdan itibaren öğretilir. Buna ek olarak, küçük bir çocuğa herhangi bir lezzet ortaya çıkan ya da gıda alerjileri veya diyatezi kötüleştirebilir. Ama hepsi bu değil. Filmi izledikten sonra forumda annelerin biri o bir sinek gibi, bir böcek de bankada vardı şikayet etti. Banka attı, ama bebek zaten yarısını yemiş. Kim çocuk beslenmesi kalitesini garanti edebilir? Evet, kimse!

habitatı. Ev kimyasallarıSonra "Habitat. Ev kimyasalları" film geldi. Şimdi hayatımızın rahat ve konforlu olduğunu söylüyor çünkü hepimizin sahip olduğu ve ev kimyasalları sadece varlığı daha rahat hale getiriyor. Fakat diğer tarafa bakmaya ve uzun zamandır "militan" olduğunu kabul etmeye değer. Zehirlenme, alerjiler ... tüm bunlar ev kimyasallarının kullanımı nedeniyle her gün biriyle birlikte oluyor. Tehlikeyi nasıl en aza indirirsiniz? Etiketlerin üzerindeki etiketleri dikkatlice okumalısınız, hatta çok küçük bir baskıyla yazılmış olanları bile.

Böylece, "Habitat" filmlerini izlemek: kozmetikler, ev kimyasalları, bebek maması, balık, et vb. bir kişiye, kendisine sunulanlara daha dikkatli olmalarını ve sağlığa zararlı olmayan şeyleri seçmelerini öğretir.

Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 2019

Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 2019

Related news

 • Aykut Kocaman: Şikayet edecek bir şey yok
 • Lokma Yapımı Videosu
 • Havayolu Rusya. Sık uçan eleştiriler
 • Nevşehir Haberleri: Nevşehirde kar yaşamı zorlaştırdı
 • Hamilelikte Kansızlık İçin Bitkisel Çözümler

 • Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 6

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları


  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 85

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 39

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 85

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 77

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 46

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 82

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 16

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 88

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 78

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 46

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 56

  Habitat: kozmetik, bebek maması ve ev kimyasalları 28