fotograflar resim Fotograf GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgi
GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgi 54 04.02.2019, 10:36

GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgi

Bugün, GTA 5'de nereden bulacağımız hakkında konuşacağız.tankı. Bu oyun, dünyanın dört bir yanından birçok kişi tarafından sevilmektedir. Bu tür bir tanınma, haklı olarak modern kentin mükemmel çalışmasından kaynaklanmaktadır. Buna ek olarak, oyuncu çeşitli teknikler ve silahlar yardımı ile yasadışı sokaklarda ayarlayabilir.

Zankudo kale

GTA 5 tankında nereden bulabilirim? Nereye sorusuna geçmeden önceGTA 5'de bir tank bulabilirsiniz, oyunun çeşitli askeri araçlar içerdiğini belirtmek gerekir. Bunların arasında savaş uçakları ve helikopterler bile var. Bu nedenle, her oyuncu için askeri teçhizatın nerede olduğu hakkında bilgi gereklidir. Şimdi, tankı GTA 5'te nerede bulacağımızı detaylı olarak anlatacağız ve ayrıca savaşçıyı da unutmayacağız. Askeri teknoloji, Fort Zankudo adı verilen özel bir yere odaklanmıştır. Bu nesne haritada listelenmediğinden bulması kolay olmayacak.

Aramayı başlat

nerede GTA 5'de bir tank bulabilirsinizYani, nerede sorusuna karar vermek içinGTA 5 tankında, uçuş için herhangi bir ekipman almalıyız. Bu durumda, kale özel zorluklar olmadan bulunabilir. İhtiyacımız olan şey, doğu yönde, Josiah dağına ve Zankudo Körfezi yakınlarında yer alıyor.

Bu askeri üs, en korunaklı yerdir.tüm oyun dünyasında oraya girmek için ve hatta bir tankı çalmak için daha da zor. Yerinde vardır: Kışlası'na bir kamyonun, cip Haçlı, helikopterlerin ve Cargobob Buzzard, P996 Lazer (avcı) uçağı Titan ve biz "gergedan" adını almıştır Rhino tankı, gerekir. Biz ekipman çalmak için GTA 5'in oyuncuların herhangi bir lezzetli lokma bahsediyoruz, iki şekilde bir nesneye alabilirsiniz. Araba ile varıyoruz, sonra gireceğiz. Bu durumda, en fazla polis yıldızının sayısı bir anda asılacaktır. Burada lanet etmeye değmez, hemen gerekli ekipmana oturup tabandan ayrılıyoruz. İçeride gezinmek için, cisim üzerinde bulunan gözlem kulesini kullanırız. Soruna alternatif bir çözüm de var. Nesne havadan içeri girer, tabandan bir paraşütle karaya çıkarak uçağın dışına atarız. Bu durumda 5 polis yıldızı elde edilecek.

Hızda

GTA 5'deki tankı nereden bulabilirim?Şimdi GTA'da bir tankı nerede bulacağımızı biliyoruz. Bununla birlikte, hırsızlıktan sonra, yıldızların düşene kadar beklemek gereklidir, ancak ondan sonra hangar koyabilirsiniz. Tekniğe bir yük helikopteri yardımcı olabilir. Plan basittir: tabana uçuyoruz ve tanka yapıştırdıktan ve yeni taşımayla birlikte yok oluyoruz. Zemine bir helikopterle dokunmamak gerek, o zaman beş arama yıldızından kaçınabiliriz. Bu, ekipmanı en aza indirgemek için mükemmel bir seçenektir. Gözlem kulesinde, karakterin ömrünü kolaylaştıracak altı barikatlı bir makineli tüfek olduğunu da unutmayın.

GTA 5'i nerede bulacağımızı anladık.tank, nasıl kendi yapmak için. Çıkışı bir süreliğine ertelendiği için bu oyun en çok beklenenlerden biri olarak kabul edilebilir. Proje büyük bir açık dünyayı içeriyor. Artık oyunun üç ana karakteri var, aralarında hemen hemen istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz. Hizmetinizde - 62 önemli misyonun yanı sıra çok sayıda ek görevler. Oyun, eylemlerinize göre üç farklı son içerir.

GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgiresim galeriler fotograflar

Related news

 • Kuruluşun çıkarlarını temsil etmek için vekaletname
 • Saray Helvası Yapımı Videosu
 • Yönetmelikler kanunun normlarının uygulanış şeklidir
 • Yazlık Topuklu Püsküllü Ayakkabı Yapılışı Anlatımlı Videolu

 • GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgi 98

  GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgi


  GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgi 60

  GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgi 69

  GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgi 25

  GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgi 45

  GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgi 99

  GTA 5 deposunda nerede bulunacağına dair ayrıntılı bilgi 31