Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık

Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılıkGrigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 97 07.03.2019, 03:13

Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık

Birçok kişi merak ediyor kimGrigory Yurchenko. Biyografi, karısı ve bu adamın yaratıcı yolunun özellikleri özellikle ilgi çekicidir. Müzisyenin evli olmadığını, detaylarının ona verileceğini unutmayın.

biyografi

Gregory YurchenkoYani, bugünkü kahramanımız Grigory Yurchenko. Biyografisi 1989'da başladı. Bu yıl 1 Mart'ta Keule köyünde doğdu. Bu küçük kasaba, dünyadaki en büyük tatlısu deposu Baykal Gölü'nden değil. Geleceğin sanatçısı annesi, oğlunun eğitimine, özel bir dehşetle yaklaştı: Bir kırbaç ve lezzetli havuç yardımı ile. Müzisyenin muazzam yeteneklerini ilk göreniydi. Ona göre, çoktan erken bir yaşta Grisha iyi bir kulağa ve bir ritim duygusuna sahipti. Yaratıcı bir yolun yanı sıra, bir platformun birçok yıldızında, o sırada bir gürültü çıkaran sesler aynasından önce şarkı söylemeye başlandı. Kahramanımız, sabun operası kahramanlarının seslerini yorumlayarak yakınlarına seslendi. Annem, eksik fırsatlar olmadan çocuğunu müzik okuluna piyano dersleri için yazar. Bu andan itibaren ilk değerlendirmeler başlayacak ve en önemlisi de gelecek yıldızların yaşamındaki ilk konserlerini başlatıyor.

Gregory müzik okulundan mezun olduktan sonraChokap adlı müzik okuluna girmek için Irkutsk'a taşınıyor. Bu kurum mezunları için dünyanın dört bir yanından meşhurdur, aralarında Yurchenko kesinlikle kaybolmayacaktır. Bir genç adam, şefin ofisine götürülür. Eğitim sırasında, sanatçı çeşitli uluslararası müsabakalarda ve çeşitli önemli ödüller alırken, Genç İşçiler İçin Tüm Rusya Yarışması ödülüne layık görülür. Grigory Yurchenko'nun yaratıcı yolu üzerindeki ilk adımlarını da yaptı. 2011 yılında çekildi Sibirya televizyon programı "Yedi Notları" onun sürekli yer, Biyografisi O sadece nihai projeyi ulaşmayı başardı, ama o kadar kuvvetle sadece imkansız olduğunu hatırlamıyorum, onların enerji ile seyirci tahsil edilir. Müzisyen hayatının bir sonraki aşaması ülkemizin başkentine geçiyor ve devlet Slav Akademisinde çeşitli sanatçılar bölümüne kaydoluyor. Aynı zamanda Gregory birkaç görevlerini yerine getirir: o hevesli girişimciler için bir okulda şov dünyasının dünyasının inceliklerini inceler ve ülkedeki yönetmenin büyük şirketlerinde eğitilmiştir.

"Meladze'ye gitmek istiyorum"

Grigory Yurchenko Biyografisi2012'de yaratıcı birlik olan "Granat Music"acemi bir sanatçı ile bir işbirliği anlaşması imzaladı. Müzisyenin etrafında "Arkadaşlar" adı verilen yeni bir kolektif oluşur. Grup Rusya ve BDT ülkeleri boyunca efsanevi şarkıların yalnızca bir kapak versiyonunu repertuarında gezdi. Başarı geldi, ancak kahramanımız için yeterli değildi. Sonra Grigory Yurchenko popülerlik için bir adım daha atmaya karar verir. NTV'nin "I Want To Meladze" adlı filminde ünlü bir şovda rol alıyor. Bu olayın anlamı, ülke için bir Yön bulmaktır. Meladze, Yurchenko'nun iş, özen ve yetenek yaklaşımını gerçekten çok sevdi. Seyirciler de geride değil ve kuvvetle sanatçı desteklenen, ancak son dört, tüm çabalara rağmen, bizim kahraman hala sahip değil edilir.

Yalnız kariyer

Gregory Yurchenko fotoğrafıŞu anda Grigory Yurchenko'nunÇalışmalardan boş zamanlarının çoğunu, ilk kaydını yaptığı stüdyoda geçiriyor. Her oğlanın kolektifine katılma düşüncesinden ayrıldığını söyleyebiliriz, görünüşe göre, ilk önce kendini yalnız bir sanatçı olarak görmesi gerektiğini fark etti. Bültenin serbest bırakılmasından sonra dinleyiciler ve hayranlar, Grigory Yurchenko'nun bir sanatçıya neye benzediğini anlayabilecekler. Son zamanlarda sanatçı, "MUZ-TV" kanalının yıldönümüne adanan konserde gösterdiği performansla kitleyi memnun etti ve burada "Heroes" unvanını sundu. Seyircinin şarkıyı neşelendirdiği kaydedildi. Bu, sanatçının beğenisine göre kanıtlandı.

Kişisel hayat

Gregory Yurchenko biyografi karısıGrigory Yurchenko bekar. Kişisel hayatının basınla paylaşmaktan hoşlanmaz. Müzisyen gerçek bir arkadaş bulamadı, sadece eşinin biyografisini ne olacağını tahmin edebiliyoruz. Bir genç adamın kızlarda iyi bir figür, sadakat, stres direnci ve doğal güzellik değerler verdiği bilinmektedir. Rüşvetçilerin birinde, Rus pop sahnesinin yükselen yıldızı nitelikleri hakkında biraz konuştu. Kahramanımız karakterinde hem iyi hem de kötü taraf olduğunu belirtti. Ona göre, dakiklik ve sorumluluk duygusundan mahrum bırakılmadı, yoksullardan biri doğruyu seçti. Şimdi Grigory Yurchenko'nun kim olduğunu biliyorsun. Bu materyale sanatçının fotoğrafları eklenmiştir.

Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık

Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık

Related news

 • Anason Çayının Faydaları Nelerdir
 • Ev Yapımı Kolay Mayonez Videosu
 • Refika nın mutfağı çikolatalı güllaç ile Etiketlenen Konular
 • Fırınsız Bomba Pasta Tarifi
 • Lazer liposuction

 • Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 61

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık


  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 39

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 82

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 6

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 89

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 96

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 47

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 44

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 29

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 16

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 69

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 67

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 46

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 88

  Grigory Yurchenko - biyografi ve yaratıcılık 51