Grigory Panin - CSKAnın savunucusuGrigory Panin - CSKAnın savunucusu


Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 10 21.02.2019, 11:55

Grigory Panin - CSKA'nın savunucusu

Rus hokeyi güçlü onun için ünlüdürtakımlar ve oyuncular. Bunlardan biri Grigory Panin. Profesyonel ve kişisel hayatı, hokey oyuncusu çevresindeki skandallar nedeniyle haberlerde tekrar tekrar tartışıldı.

Spor yolunun başlangıcı

Grigory Panin, 24 Kasım 1985'te Karaganda'da doğdu.yıl. Buzda ilk kez oynama deneyimi, Togliat hokey okulundaydı. Oyun kariyer hokeyi oyuncusu "Lada" ekibinin bir parçası olarak memleketinde başladı. İçinde, 2004'ten 2007'ye kadar 4 yıl oynadı.

2005 yılında gençlik takımının bir parçası olarak Dünya Şampiyonasında yer aldı. Orada bir gümüş madalya alır. Aynı yıl, Rus şampiyonluğu gümüş madalya kazandı.grigory panin

Hokey oyuncunun kariyeri

Kazan "Ak Bars" Panin kompozisyonunda Panin ile konuşuyor2007. Eski kulüpte kıta hokey liginde konuşan, 2008-2009 Grigory Gagarin Kupası'nı aldı. Bir sonraki hokey sezonunda başarısını tekrarlıyor, 2008'de kıta kupasını kazandı.

2008-2009'da buz hokeyi oyuncusu 45 maçta buza gitti. Sezon boyunca iki gol atmayı başardı. Aynı zamanda on asist yaptı ve ayrıca 18 penaltı kazandı.

2009-2019'un bir sonraki sezonunda, Panin daha az karşılaşmaya katıldı ancak yine de 1 gol attı ve yedi asist yaptı. Doğru, penaltı dakikalarının sayısı dramatik şekilde arttı, 65'e.

Maçların çoğu "Ak Bar" daki hokey oyuncusuO 2011-2012'de oynadı. Bu sezon, o 50 oyun harcanan 11 asist yaptı ve 1 çamaşır makinesi attı. Kariyeri boyunca, bu sezon olarak, birçok ceza dakika, yani 120 olarak attı olmamıştır.

En az Grigory Panin kulübe sundu2013-2014 sezonunda cezalar. Sonra 31 dakika kazandı. Bu sezonda 4 maçta 26 maçta yer aldı. 2013 sonbaharında, savunmacı, Amerikan oyuncusu Matt Merley'e karşı aşırı kabalık için on bir maçta diskalifiye edildi.

CSKA'da oynamak

2014-2015 sezonunda yeni sezonda keşfedildikulüp Grigory Panin. CSKA, kendi kulübü için oynamaya davet etti ve şimdi takımın savunucusu. Maalesef, Grigory, sezonun 48 maçı için on asist yapmasına rağmen, herhangi bir yıkayıcı puanlayamadı. Kazanılan penaltı dakika sayısı 42'ye ulaştı.grigory panin cska

Normal sezonda KHL 2016-2019 sezonuPanine tekrar "resuscitated." 32 maçta 4 gol atmayı başardı. 2019'nin playofflarında, yani final maçında, Grigory Panin kendini daha önce hiç olmadığı kadar ayırt etti. Hokey oyuncusu kuralları çok terbiyesizce bozdu, oyunun bitiminden önce iki ceza aldı ve kaba davranışlar için iki dakika daha ceza aldı. Ve "Lokomotif" ile yapılan maçın ardından KHL'nin disiplin komitesi savunmacıyı 8 maç için diskalifiye etmeye zorlandı ve bireysel ceza verdi. hryhory panin hokey oyuncusu

Hokeycinin kişisel yaşamı

Gregory ikinci kez evlendi, ilk evliliğibaşarısız. Gregory Panin, Regina'nın ilk karısı, sadece kocası-sporcusu sayesinde değil. 2019 yılında mahkeme, iki kişinin ölümüne suçlu bulundu. Bu hikaye büyük bir rezonans aldı ve hokey oyuncusu karısına farklı bir şekilde bakmasını sağladı ve daha sonra evliliği sona erdirdi.Grigory Panin karısı

Ekim 2009'da Regina, direksiyonun arkasındaAraba, Kazan - Togliatti yolunda yaklaşmakta olan şeridine gitti. Bir kaza olduğu karşıdan gelen arabanın sürücüsü ve yolcu olay yerinde öldü ve onların minör kızı ağır yara almış. Panina, suçluluklarını tamamen reddetti ve anne ve babası olmadan kalan kız için pişmanlık duymadı. Regina'nın etkili babası, bağlantıları sayesinde, kızı "otmazat" adaletten başardı.

Her ne kadar Regina suçlu bulundu ve mahk sentm edildiBir sömürge yerleşiminde üç yıl, hala büyük. Mark'ın oğlunun soruşturma sırasında doğması gerçeği, 14 yıl hapis cezasının ertelenmesine katkıda bulundu. Panin, Mark'ın oğlunu çok nadiren görüyor, ancak hem eski karısını hem de eski karısını sağlıyor. Oğlu ile buluşma girişimleri, eski eş tarafından bastırılır, onun tarafından, sporcunun sağlığına yönelik tehditler defalarca bildirilmiştir. Hokey oyuncusu, Regina ile temas halinde olan olası herkesin olası olumsuz sonuçları hakkında uyardı. Sonuçta, eski eş, bir sporcunun meslektaşının evliliğini zaten imha etmeyi başardı.

Şimdi Gregory mutlu bir evlilikte. Sporcunun ikinci eşi Daria. Onunla Panin, CSKA'nın bir başka oyuncusu olan Radulov Alexander'a teşekkür etti. Karısı ve şimdiki karısı Gregory iyi arkadaşlardır. Çiftin 2015 yılında Plato'da ortak bir oğlu vardı.

Grigory Panin, bir sürü olan bir hokey oyuncusuHem Rusya'da hem de yurt dışında seyahat eder. Sporcu aktif bir yaşam tarzına öncülük eder: bir paraşütle atlar, sonra dağ zirvelerini fetheder. Panin kültürel gelişme hakkında unutmadı.

Grigory Panin - CSKAnın savunucusuGrigory Panin - CSKAnın savunucusu

Related news

 • Ev Yapımı Hamburger Ekmeği
 • İğne Oyası Küçük Kelebekler Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu
 • Transfiguration Kilisesi (Soçi) ve tarihi
 • Fındıklı Tarçınlı Çörek Tarifi Videosu
 • Portakallı Oralet Kaç Kalori

 • Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 33

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu


  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 72

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 41

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 8

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 78

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 18

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 71

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 51

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 14

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 82

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 52

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 97

  Grigory Panin - CSKAnın savunucusu 51