GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 2019

GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 2019
14.10.2019

GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 6

GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi

Modern izleme işaretleri farklıdır.kompaktlık. Bunların içindeki antenlerin dahili tipte oldukları da belirtilmelidir. Modeller genellikle düşük frekanslı olarak kurulur, ancak bu durumda üreticiye bağlıdır. Bu tip en popüler cihazlar sürücüler arasında düşünülür.

Böylece, çalınan araba güzel olabilirçabucak bulun. Bununla birlikte, insan izlemesindeki değişiklikler piyasada da mevcuttur. Farklı şekillerde üretilirler ve parametrelerinde büyük farklılıklar gösterirler. Bu, 4 bin ruble'lik bir bölgede ortalama bir işarettir. Ancak bunu kendiniz yapabilirsiniz.

takip lambası

Darbe tetikli ev yapımı cihaz

Darbe tetikleyicisi ile nasıl bir işaret feneri yapacağımizleme? Aslında, bu tip bir modeli bir araya getirmek oldukça kolaydır. Her şeyden önce, yüksek kaliteli bir fotoresistor seçmek önemlidir. Kural olarak, kısa dalga kullanılır. Bu amaçlar için, operasyon tipi amplifikatörlere ayrıca ihtiyaç duyulmaktadır. Doğrudan transistörler son zamanlarda bipolar kullandı ancak refleks modifikasyonları da sıklıkla bulundu.

Ardından, böyle izleme işaretlerini yapmak içineller için, daha iyi sinyal iletimi için doğrultucular kurmanız gerekir. Farklı tipteki filtreler enstrümanlara müdahale ile baş ederler. Kontrolörler, sinyal lambalarını ayarlamak için kullanılır. Kural olarak, piyasada bir kapasitör tipi ile üretilirler. Tetikleyiciyi doğrudan transistöre monte etmek önemlidir. Bu durumda amplifikatör doğrultucuda bulunmalıdır.

Atalet amplifikatörlü cihaz

Bu türden bir amplifikatör ile, bir işaretçi nasıl hazırlanırevde takip mi ediyorsun? Montaj üzerine çalışmaya başlamak için öncelikle fotoresistor standart olarak saklanır. Doğrultucu, model için PP20 serisini seçmek için kullanılabilir. Ancak bundan sonra transistörler lehimleme lambası kullanarak cihaza lehimlenirler. İşin sonunda, yalnızca denetleyiciyi kurmanız gerekecektir. Bu durumda kullanmak, yoğunlaştırıcı tipten daha uygundur. Amplifikatörün normal çalışması için pek çok uzman ekran filtrelerini lehimlemenizi önerir.

Bir izleme lambası nasıl hazırlanır

Bir model nasıl seçilir?

Öncelikle, bir işaret feneri satın alırken tahmin etmek önemlidir.güç modeli. Araç cihazı için bu parametre 20 V'dur. Birçok modeldeki cipsler MT serisine monte edilmiştir. Bazı aygıtların soğuk başlatma işlevi vardır. Veri işleme ortalama 20 saniye sürer. Ayrıca, fotoresistorların frekansı tamamen farklı olduğu da dikkate alınmalıdır. Çoğu zaman 12 Hz parametreleriyle modeller bulabilirsiniz. Ancak, cihazın saklama koşulları hakkında hatırlamaya değer. Kural olarak, düşük sıcaklık fenerlerden hoşlanmaz. Zamanımızın yaklaşık 5 bin ruble ile ilgili iyi bir model olacak.

gps izleme işaretleri

"Navix" şirketinin modelleri

Bu şirket, kural olarak üretiyorArabalar için GPS izleme işaretleri. Boyut olarak, oldukça kompakttır, kurulumda basittir. Birçok model için girdiler kompozit tiptedir. Aynı zamanda, işaret kişisel bir bilgisayara bağlanabilir. Ayrıca, sunulan markanın cihazlarının farklı frekanslarda çalışabildiği unutulmamalıdır. Bu durumda, bataryanın gücüne bağlıdır. Bazı durumlarda, modellerde LED arka aydınlatma bulunur. Cihazlardaki göstergeler çok farklı. Bu şirket için 4 bin ruble bölgesinde iyi bir izleme ışığı olacak.

"Naviks S30" Yorumları

Birçok alıcı hakkında olumluYüksek kaliteli yongalar nedeniyle bu tipteki fenerler. Bu durumda, cihaz 12 Hz'lik bir frekansta çalışabilir. Temsil edilen örnekte soğuk tabakanın işlevi mevcuttur. Kurulumda, bu model çok basittir ve fazla yer kaplamaz. Cihaz, 20 V'den daha fazla bir güce sahip akülerden çalışabilmektedir. Bu durumda, dahili tipte anten bulunmaktadır. Ayrıca, bu işaretin sadece 50 g ağırlığında olduğu göz önünde bulundurulmalıdır, ekran sistemi standarttır. Yapılandırmada, bu modele ihtiyaç yoktur. Ek olarak, sunulan üründeki redresörün kısa dalga olduğu belirtilmelidir. Bu pazarda 4500 rbl'de alıcıya ulaşan deniz feneri.

Bir kişiyi takip etmek için işaret

"Navix S20" hakkındaki görüşler

Bugüne kadar bu izleme ışığıoldukça talep var. Her şeyden önce, bu niteliksel fotorezisten kaynaklanmaktadır. Bu durumda, denetleyici yoğuşma tipindedir. Modelin frekansını ayarlayabilirsiniz. Bu nedenle, bir fenere bağlanmak için pillere 15 V bile olsa bir fırsat vardır. Bu cihazdaki çip MT serileri tarafından kullanılır. Cihazda bir soğuk başlatma fonksiyonu olduğu da belirtilmelidir. Cihazdaki görsel gösterge istenirse kapatılabilir. Konfigürasyonda buna ihtiyaç yoktur. Cihaz doğrudan bir koaksiyel çıkış üzerinden bağlanır. Mağazada verilen izleme ışığı yaklaşık 4800 rubleye mal oluyor.

"Navix M2" hakkında ne diyorlar?

İşarete gönderilen birçok alıcı inanıyoroldukça güvenilir. Bu durumda, fotodirenç kısa dalga tipindedir. Ayrıca cihazın kompakt ve fazla yer kaplamadığı unutulmamalıdır. Bu durumda, frekans parametresi 13 Hz işaretindedir. Kurulumda, bu işaret oldukça basit. Bunun için araç aküleri 20 V'den daha fazla olmayan bir güç ile uygundur. Bu fenerdeki çip bir dizi CT'dir. Ayrıca cihazın hassasiyetinin oldukça yüksek olduğu belirtilmelidir. Sunulan modelde görsel göstergenin kullanıcı tarafından kesilmesi için fırsat vardır. Bu deniz feneri 5 bin ruble alanında piyasada duruyor.

Evde bir izleme ışığı nasıl yapılır

"Tracker" ticari marka modelleri

Bu ticari markanın markaları parametreler açısındanoldukça farklı. Şirket hem otomobiller hem de insanlar için modeller üretiyor. Günümüzde en popüler olanı, açık tipte doğrultucular ile modifikasyon olarak kabul edilir. Cihazlardaki fotorezistörler çoğunlukla düşük frekansa yüklenir. Çoğu modifikasyon için duyarlılık parametresinin 8 mikronluk bölgede değiştiği de not edilmelidir. Eğer otomotiv cihazlarını düşünürsek, bu modellerde 20 V'luk pillerle çalışıyoruz ve söz konusu markanın yüksek kaliteli feneri 4500 ruble civarında olacak.

bebek takibi için işaret

"Tracker 2099" hakkında yorumlar

Çocuğumuzdaki çocuğu izlemek için belirtilen işaretzaman çok popüler. Ancak, cihazın eksiklikleri de mevcut. Her şeyden önce, soğuk başlatma fonksiyonunun yokluğundan bahsetmek önemlidir. Bununla birlikte, bu modeldeki görsel gösterimi devre dışı bırakma olasılığı yoktur. Sunulan işaretin izleme doğruluğu oldukça yüksektir. Bu durumda, fotorezistör yüksek kalitededir.

Tüketici değerlendirir inanıyorum, sonra yıkarCihaz çok nadirdir. Cihaz, USB konektörü aracılığıyla kişisel bir bilgisayara bağlanabilir. Buna ek olarak, piyasadaki bu modelin çok fazla olmadığı ve sadece 4200 ruble için satın alabileceğine dikkat edilmelidir.

"Tracker 3001" modelinin açıklaması

Bir kişiyi takip etmek için belirtilen işaretDiğer cihazlar daha doğru. Bu durumda, modelin redresörü yüksek hassasiyetle kullanılır. Bu durumda, fotodirenç entegre bir anten ile kullanılır. Bu durumda, üreticinin gösterge sistemi LED tipi tarafından sağlanır. Bu model farklı işletim programları ile çalışabilir. Doğrudan gönderilen kopyanın işlem hızı yüksektir. Bu modeldeki kontrolör bir kondansatör tipine monte edilmiştir.

Göstergelerden bahsedersek, o zaman parametreSistemin hassasiyeti 6 mikron seviyesindedir. Ayrıca, bu deniz fenerinin donta kullanılabileceğine dikkat edilmelidir. Ayrıca ısıda çalıştırılabilir. Gerilim, bu cihaz en fazla 15 V dayanabilir. Bir kişi izlemek için bu işaretçi için pazarda, satıcılar yaklaşık 4700 ruble soruyor.

izleme işaretleri

"Tracker 7780" hakkında ne diyorlar?

Birçok alıcı bunu tercih ediyorKaliteli bir doğrultucu için bir işaret. Oldukça hızlı yakaladığı sinyal. Cihazın hassasiyeti 5 mikron seviyesindedir. Ayrıca, cihazın bir soğuk başlatma fonksiyonu ile donatılmış olduğu da belirtilmelidir. Nesnenin doğrudan takibi büyük bir hassasiyetle gerçekleştirilir. Bu fenerde veri işleme çok zaman almıyor. Birçok açıdan bu, yeni bir çip serisi KR202'nin kurulmasıyla başarıldı.

Gösterge sistemi LED'dir. Bu model 22 Hz frekansta çalışabilir. Bu değişiklikteki "Google Mags" ile bağlantı sağlandı. Ayrıca, işarette gerekli olduğunda ışık gösteriminin kapatılabileceğine dikkat edilmelidir. Mevcut mağazada 4500 ruble değerinde.

GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 2019

GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 2019

Related news

 • Enis Berberoğlu: Erdoğan Hürriyete Sopayla Girdi, Süreci Yönetemedim’
 • 2019 Yemek Odası Modelleri İçin Tıklayın
 • Cevizli Tarator Sos Tarifi
 • Aileler çocuklarla ne kadar vakit geçiriyor
 • Hindistan Cevizli Bulama Tatlısı Tarifi

 • GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 27

  GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi


  GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 75

  GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 48

  GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 53

  GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 4

  GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 75

  GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 81

  GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 70

  GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 51

  GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 74

  GPS izleme işareti: seçim önerisi ve üreticinin geribildirimi 78