Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü 2019

Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü 2019 Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

Gerçek geribildirim: "milyonerler kulübü"

Bugün giderek daha çok insan buraya geliyorbazı becerilerle doğmanızın gerekli olmadığını düşünürsünüz: dünyadaki her şey öğrenilebilir. İletişimdeki sorunlardan kurtulabilirsiniz, zamanınızı nasıl organize edeceğinizi, ilginç fikirler üretmeyi öğrenebilirsiniz - bu becerilerin hepsi eğitim kurumlarının duvarlarında değil, çeşitli eğitimlerde kazanılmaktadır. Zengin olduklarını bile öğrenebildiğini söylediler. Kendi patentli yöntemleri olan onlarca ve yüzlerce eğitmen var, bunlardan biri "Millionaires Kulübü" Temchenko. İncelemeler ve sadece referanslar servet yaratımına bu yaklaşımın ne kadar etkili olduğunu anlamaya yardımcı olacaktır.

Projenin Yazarı

Belki de kişilikleri ile başlayalım. Maxim Temchenko kendini çeşitli alanlarda finansal danışman, girişimci ve çalıştırıcı olarak konumlandırıyor. Çalışmalarının kapsamı gerçekten şaşırtıcı: kişisel etkinliği ve fiziksel becerilerin aşırı derecede gelişimini (kömür üzerinde yürümek ve kırık cam üzerinde dans etmek gibi yoga'ya tabi olan uygulamalara kadar) ve çeşitli iş planlarını eğitiyor.

milyonerler kulübü

Temchenko nörolografik ile çalışırprogramlama, yani insanları etkileme ve belirli düşüncelerle ilham alma kabiliyetine sahip olduğunu belgeledi. Elbette, programlarından herhangi biri çok sayıda inceleme toplar. "Milyonerler Kulübü" de bir istisna değildi.

Ne hakkında

Peki, "Milyonerler Gizli Kulübü" neİncelemeleri eğitimle ilgilenen toplumun ötesine yayılmış mıdır? Bu teknik üç ay için tasarlanmış ve yazar vaatleriyle alarak maddi durumu iyileştirmek için kısa sürede böylece hedefler belirlemek ve öğrenmek için onun geçmişini olanak tanır. İnsanın katılımı, programın kurucusunun kendi deneyimini paylaştığı seminerler aracılığıyla gerçekleşir.

Tam olarak nasıl geçer

Ancak "Millionaires Kulübü" ne anlama gelmiyorTemchenko, yorumları görüşmek için henüz erken, değil mi? Programın amacı, iş dünyasında sürekli dönen bankacılar, borsa oyuncuları ve diğer insanlar için daha yaygın olan finansal bir düşünce tarzı geliştirmeyi amaçlıyor. Bu nedenle eğitim, finansal okuryazarlık üzerine derslerle başlar: tamamen yabancı bir alanda çalışmak zordur. Metodolojiyi izleyen bir sonraki adım, nakit akışlarının yeniden yapılandırılması, yani paranın nereden geldiğini, nereye gideceğini ve bu alandaki durumların düzeltilmesini yapmaktır.

 clubair of millionaires temchenko yorum

Ayrıca, stajyerler,masrafları. Ve sonra, gözden geçirmeleri potansiyel dinleyicilerin dikkatini çeken sırrı "Millionaires Kulübü", aktif gelirlerini nasıl artırabileceğini öğretecek. Eğitimin son aşaması, yatırımın en iyi yollarının hesaba katılacağı, yatırımla ilgili bir blitz-kursu olacak. Metodoloji yapılandırılmış ve net, ne kadar etkili olduğu görülüyor.

Eğitim uzmanları

Tabii ki kaç kişi - çok fazla görüş: "Millionaires Kulübü" en tartışmalı toplar. Birçok öğrenci koçu güvenilirliği gerçekten kendilerini iman ve bu hayatta şeyleri değiştirmek başlamak için yardımcı olduğunu söylüyor. Ayrıca, bilginin sunumu, elbette inşaat ve en önemlisi, eğitimler kapsamında gerçekleştirilen telif egzersiz çok sayıda öğrenci mümkün olduğunca potansiyel ulaşmasına yardımcı ve genellikle satın alınacak görünüyor bilgilerin böyle hacimleri emer. Ayrı ayrı, aynı zamanda kesinlikle herkes uygulanmasını sağlamak olduğu birliğinin çeşitli çalışmak için yazarın yeteneğini kaydetti.

Diğer şehirlerde çalışmak

Siteyle ilgili geribildirime hak veren özel bir dikkatYerel eğitimcilerin nerede istihdam edildiği "milyonerler kulübü". Yani, belirli bir eğitimden geçtikten sonra, Maxim Temchenko belirli bir şehirde yöntemlerini öğretmek için bir lisans veriyor. Umut vaat eden antrenörler, doğrudan yazar tarafından gerçekleştirilen bir web seminerine katılmaya davet edilir (veya etkinlik geçmişse, girişini görür).

max temchenko club milyonerler incelemeleri

Temchenko ayrıca "Club" un hikayesini anlatıyor vegelişme umutlarını gösterir ve yeni insanlar çekmek için yollar açıklar - bunun, bilinen tüm ağ pazarlamasında olduğu gibi aynı piramit olduğunu söyleyebiliriz; daha fazla insanı ne kadar çok kazanırsanız kazanabilirsiniz. Yeni dinleyicileri getirenlerin Maxim Temchenko tarafından kendileri tarafından hazırlandığı açıktır. "Millionaires Kulübü" nötr görüşleri toplamıyor: insanlar ya ısrarla protesto yapıyor, harcanan paraya pişman oluyor ya da eğitim almaya karar verdikleri gün için minnettarlar, böylece mali başarısına başlarlar.

sonuçlar

Olumlu geribildirim "Milyonerler Kulübü" çok sayıda katılımcısından alır. Ana hedefi, yukarıda belirtildiği gibi - maddi refahın geliştirilmesi.

kapalı kulüp milyonerler incelemeleri

Anketlere göre, hemen hemen tüm öğrenciler(ve bu toplantıların her biri iki saat boyunca gerçekleştirilen oniki hafta) eğitim için para ödüyorlar (yaklaşık 650 $) ve hemen hemen herkes para kazanmak için değil, sadece bunları biriktirmek için yatırım yapmaya başlıyor. Özel dikkat, aynı zamanda, katılımcıların yaklaşık dörtte birinin kendi işlerini başlatarak hayatlarını kökten değiştirdiği gerçeğini de hak etmektedir.

Edinilen beceriler

Katılımcıların kapalı "Kulüp'e teşekkür edecekleri bir şeyleri var.milyonerler ". Değerlendirme, bütçeleme planlamasının edindiği becerileri ve birkaç faydalı dersin içine aşılanan mali disiplini ve başarılı olmak isteyen herkes için çok önemli olan zaman yönetiminin temellerini terk eder. Eğitimin pratik olarak her yönü, kursun bazı katılımcılarının olumlu bir değerlendirmesini hak etmektedir.

kulüp milyonerler negatif yorumlar

Özellikle dinleyicilere fırsat verir.Sadece programın kurucusu ile değil, iş dünyasından diğer insanlarla da gerçek örneklerle tanışmak, uzman olarak bazı derslere özel olarak davet edildi. Bazı dinleyiciler "Club" a katıldıktan sonra, gelirlerinin neredeyse beş kat arttığını belirtiyorlar - bu rakamlar hayal gücünü gerçekten şaşırtıyor.

Olumsuzluk nedenleri

Ama her şey çok iyi olamaz mı? Herhangi bir proje gibi, "Milyonerler Kulübü" Maxim Temchenko da olumsuz eleştiriler var. Çoğu durumda olduğu gibi, memnuniyetsizliğin en yaygın nedeni, bu tür bir şüpheli işgal için metodolojinin etkisizliğinin ve önemli miktarların israfının suçlanmasıdır. Bu arada, buradaki neden, insanların sonuna kadar gitme isteksizliği, yetersiz dayanıklılıkları ve kendine güveni de olabilir. Ve yarıya fırlayanları haklı çıkarmak için, genellikle şartların kendilerine karşı olduklarına dair argümanlar kullanırlar.

Aşırı maliyet

Ama kesinlikle herkesin başına gelmez"Milyonerler Kulübü" nü memnun etti. Olumsuz geri bildirimler genellikle projenin yüksek maliyeti ile ilişkilendirilir, çoğu insan için çoğu zaman gerçekten uygun değildir. Dinleyiciler, eğer ücret en azından birkaç aşama olsaydı, bir şekilde para toplayabileceğini, bütçesini yeniden yapılandırabileceğini ve bunun çok daha uygun olacağını kaydeder. Şimdi, insanlar, orta veya ortalamanın altında olan projeye katılamıyorlar - genellikle tasarrufları yok ve Temchenko'nun hizmetleri için talep ettiği miktarda ödeme yapmaları çok zor.

etkisizlik

Ayrıca "Milyonerler Kulübü" toplayan kötü eleştiriler deçünkü verimsizlikle suçlanıyorlar, diyorlar ki, insanlar para yatırıyorlar, ama sadece bilgi alıyorlar - neyin doğru bir şekilde uygulanması gerektiği hala mümkün. Prensip olarak, bazı müşterilere göre, bu parayı yalnızca bilgi için ödemek en azından mantıksızdır. Öte yandan dinleyiciler, harcadıkları parayı iade etme teşebbüsünü hemen alırlar - bu zaten harekete geçmek ve kaderlerini değiştirmek için mükemmel bir itici güçtür.

Müşterilerle iletişim

Ama diğerlerinden temel bir farkı var.benzer organizasyonlar "milyonerlerin Kulübü". Eğitim konusundaki olumsuz geri bildirimler ya ayrı bir tuhaf avantajı olduğu proje yönetimi tarafından kaldırılır: aynı zamanda, hoşnutsuzluğun herhangi bir tezahürünü bulmak için müşterilerle çok yakın çalışmak da önemlidir. Ya da, eğitimden tamamen memnun kalanlar, sadece yapmazlar. Eğer bu "dersler" in çoğu, bir parasal yakıt piramidinin, para pompalanmasının ve bunun gibi bir çok suçlama toplaması durumunda, "Milyonerler Kulübü" ünün itibarı, dürüstlüklerinden şüphe duymasına izin vermez.

gizli kulüp milyonerler yorumlar

Temchenko'nun 2009'dan beri çalıştığını belirtmek gerekir.yıl ve onun metodolojisi, eğitim oyunları, başka, çok daha ünlü bir iş koçu, dünya çapında bir isim ile, yani, programın da etkili olduğu şüphesiz var. dolandırıcılar kadar kompleks bir organizasyon rahatsız etmez, ben gibi gelir, hızlı böyle bir getirmek olmayabilir: adına çalışmaya yetkilidir temsilcilerini - "Milyonerler Kulübü" kurucusu lehine de geniş acentelik ağı söylüyor.

Geri bildirim için farklı bir biçim

Ayrıca Maxim Temchenko'nun da dikkat çekicidir."Milyonerler Kulübü" incelemeleri sadece proje ile ilgili herhangi bir şekilde özel sitelerde kullanılabilir. Açık internet alanında bulunamıyorlar. Eski stajyerler o buna benzeri kendini ayarlayabilir ve gelmiştir planları ne hayatını nasıl değiştirileceği öğrendiklerini bahsediyor olduğu bir görüşmesi yaptı birlikte ek olarak, "Kulüp", yani ilginç biçimi videootzyvov kullanır. Canlı konuşma, en güzel yazılı metinlerden bile çok daha ilham verici geliyor: insanlar, metni herkesin bile sadece ücretli bir kişi olarak yazabileceğini, videonun zaten daha fazla güveni olduğunu anlıyor. Buna ek olarak, bunun yerine, yok olma, dolandırıcıların farklı olarak düşünülebilir, hatta programı, "Milyonerler Kulübü" kaplar üç ay, aradan sonra öğrencileri ilgi ve hayatlarında yer almaya devam ettiğini göstermektedir.

Genç milyonerler kulübü

Aktif olarak "Milyonerler Kulübü" için yorumlar topladıÇocuklar, birçok yetişkin eğitim katılımcısı için en iyi yatırım olarak düşünülebilecek ana dersin bir dalıdır: en iyi yatırım, geleceğinde ebeveynlerinden çok daha başarılı olabilen çocuklardır. Bir çocuğa öğretmenin maliyeti, bir yetişkin için aynıdır, ancak belli bir tarihe kaydolmak büyük bir indirim yapar (neredeyse iki yüz dolar önemli bir farktır). Projenin yazarları, eğer erken yaşlardan itibaren çocuklarda maddi düşünceyi şekillendireceklerse, yetişkin yaşantılarında yeterli paraya sahip olmadıkları, masraflarını nasıl kontrol edeceğini bilmedikleri veya bu konuda çok hevesli olmadıkları gerçeğine dikkat çeker. kontrolü.

milyonerlerin site kulübü hakkında yorumlar

"Genç Milyonerler Kulübünde" gelişmeye yardımcı olacakçoğu zaman bir kişinin kaderini kendi ellerine almasına ve kimseye bağımlı kalmasına izin vermeyen liderlik nitelikleri. Doğal olarak, finansal okuryazarlık olmadan olmaz ve materyal en küçük katılımcının bile içine girebileceği bir şekilde tanımlanacaktır. Eğitimlerin bir diğer ilginç görevi ise, parayla olan ilişkiyi önemli ölçüde kolaylaştıracak finansal alışkanlıkları aşılamaktır: Bir kişi ne kadar azsa, yeni bir şey öğrenmek ne kadar kolaysa, öyle değil mi?

Dahası, ne kadar erken getirebilir kiBelli bir başarı - her şeyden önce, genellikle ya ön planda, ya da ergenliğin ortasında olan - aileler için en masraflı dersi dinleyebilen çocuklarda. Uygun finansal eğitim sayesinde, bu anda harcama kontrolü çok daha kolay olacaktır.

Çocuklar ayrıca nasıl yatırım yapılacağını öğretecek veokul, üniversite veya onların görünüşte zaten yetişkinliğe diğer önemli olayları sonuna yaşlardan itibaren, belli bir sermaye var ve veliler bağlı değildi. Evet, çocuklar için iş okulları fikri yeni değildir - Birçok genellikle kendi temellerini kırmak ve geleneksel düşünceyi terk henüz yetişkinlerden daha umut verici olduğu için, genç nesil olmalıdır odaklanmak tamamen tüm çalışmaları gerçekleştirmek için fark etti. Genç bir kitleyi hedef alan bir diğer avantajı ebeveynlerin çok kendilerini aynı para harcamak bile eğitimin böyle tuhaf bir biçimde, para yatırım için daha istekli olduğu gerçeğidir. "Genç Milyonerler Kulübü" dolayısıyla özel bir ilgiyi hak ve yüzden, bireysel yorumlar olduğunu.

özet

Evet, en tanınmış kuruluşlardan biri,Finansal düşünmeyi geliştirmeyi ve doğru eğitim yoluyla refahı geliştirmeyi amaçlayan "Milyonerler Kulübü" dir. Olumsuz yorumlar bu projenin sadece nedeniyle değerinin toplar ama diğer taraftan biz bu finansal maliyetler eylemde büyük bir teşvik olabilir söyleyebiliriz - en azından harcanan para dönebilmek için. eğitime katılımları ile mutsuz insanların bir başka kategori, - bu Sebebi ne olursa olsun sonuna kadar olsun veya olmasın olamazdı çekenler gerçek hayatta kendi bilgilerini uygulama başladı ve sadece bilgi dinlemek kategorisinde bırakmak olduğunu. Genel olarak, müşterilerin çünkü tek seferde kendi eğitim veya yeni bir kalite, yeni fırsatlar keşfetmek ve tamamen hayatlarını değiştirmeye onlara yardım çocuklarının eğitim, yatırım gerçeği mutluyuz, sadece tatmin olmadık. Temchenko "Milyonerler Kulübü" sadece proje değil olması da dikkat çekicidir - bu sadece kâr alırken kimse, hayatınızı ters çevirmek her biri kursları, bir dizi tutar, aynı zamanda ahlaki memnuniyeti.

Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü 2019

Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü 2019

Related news

 • Saç Boyası Karışımı Nasıl Hazırlanır
 • Tahinli susamlı cevizli kek tarifi
 • Lor Peynirli Poğaça
 • Psihalive (Çerkez Mantısı) Tarifi
 • İşyerinin doğru aydınlatması

 • Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü


  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü

  Gerçek geribildirim: milyonerler kulübü