Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 2019

Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 2019

Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 88 13.01.2019, 02:21

Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili

Bebek arabası ne olmalı? Güvenli, rahat, çok işlevli, kolay ve kullanışlı. Bebek Bakımı Şehir Stili olarak, bu tür düşünün öneririz. Bu model kamış tipindedir. Bu seçenekler genellikle seyahat eden aileler için en uygun olanıdır, çünkü katlanmış tekerlekli sandalye çok az yer kaplar ve onu arabanın bagajına veya toplu taşıma araçlarına yerleştirmek uygundur.bebek arabası bebek bakım tarzıAyrıca annelerin düşük ağırlığı nedeniyleasansörsüz bir bebek arabasını bağımsız olarak kaldırın. Bu makalede göreceğiniz fotoğrafçı, dikkat çeken güzel bir tasarıma sahip. Şimdi, elbette, bu aracın çocuk için özelliklerine geçelim.

Önce tekerlekleri düşünelim. Bu modelde çift ve yüzer. Ön tekerlekler, özel bir kilit sayesinde sadece öne doğru kolayca sabitlenir. Dingil mesafesinin genişliği ve uzunluğu sırasıyla 48 cm ve 68 cm'dir. Bu tip jantlar, sarım yollarında veya şehir kaldırımlarında kolay manevra yapmaya izin verir.

Bebek Bakımı Şehir Stili Arabası çok hafif veBu, çerçevenin hafif alüminyum alaşımından yapılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Arka tekerleklerde çok uygun bir ekleme olan bir park freni var. Tekerleklerde bir yay amortisör sistemi vardır, bu da çocuğunuzun yolun pürüzlerini hissetmeyeceği anlamına gelir. Yürüme sırasında uykuya daldıysa, o zaman bir ses olmadan sırtın eğimini kolayca değiştirebilir ve bebek özgürce uyuyabilir.arabası kamışı fotoğrafSırtın gergin olduğu gerçeğinden dolayıçocuğun omurganın durumu hakkında endişe. Yatağı önemli ölçüde artırabileceğiniz ayak dayamasını ayarlamak da mümkündür. Bebek Bakımı Şehir Stili, annelerin sadece en olumlu niyeti olan incelemeleri, arkada 5 farklı pozisyon alabiliyor.

Çocuğunuzla ziyaret etmeyi planlıyorsanızdükkanlar, daha sonra ihtiyacınız olan geniş bir alışveriş sepetinin alt kısmında yer almaktadır. Soğuk tutuş durumunda, çocuğunuz bacaklarda özel bir örtü ısıtır. En aktif çocuğun bile düşmesini önlemek için tekerlekli sandalyede kolayca açılabilen yumuşak bir tampon vardır. Beş noktalı emniyet kemerleri çocuğu sıkıca sabitler ve yumuşak astar onu korur. Eğer yürüyüş sırasında aniden yağmur yağmaya başladıysa, endişelenmenize gerek yok, çünkü bebek arabasında yağmurluk var. Davlumbaz için, tampona indirilmiş olabilir. Bu durumda, çocuğunuz kötü havalardan korkmaz. Çocuğu aynı anda gözlemleyebilmeniz için, başlıkta özel bir izleme penceresi vardır. Arabanın toplam ağırlığı sadece 6,2 kg'dır.bebek bakımı şehir stili yorumlarBebek Bakımı Şehir Stili Arabasıgeniş renk spektrumu, her şey tamamen sizin zevkinize bağlıdır. Çok az yer kaplaması ve çok az yer kaplaması çok önemlidir ve bu nedenle ulaşımında herhangi bir sorun olmayacaktır.

Bu makaleyi okuduktan sonra düşünüyorum.Bu bebek arabası satın almak isteyeceksiniz. Böyle bir araçla, park yollarından veya şehrin düzensiz kaldırımlarından korkmayacaksınız. Gezginci Bebek Bakımı Şehir Tarzı - seyahat için mükemmel bir çözüm.

Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 2019

Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 2019

Related news

 • Söz HazırlıklarıEvlilik Süreci Sayfa 2
 • Havalandırma ünitesi: özellikleri, uygulama, avantajları
 • İlaç Danabol: yan etkiler

 • Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 82

  Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili


  Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 62

  Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 86

  Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 59

  Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 84

  Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 31

  Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 61

  Günlük yürüyüşler için Gezginci Bebek Bakımı Şehir Stili 77