Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 2019

Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 2019
18.07.2019

Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 38

Feminist komedi gerilim filmi "Eteklerdeki Polisler" Aktörler, yaratıcılar, çizim

Komik, biraz feminist aksiyon komedi "Heat" (aktörler: C. Bullock, M. McCarthy, D. Bishir, M. Wayans, M. Rapaport) - dostum polis film Hollywood'un türün örnek dişi versiyonu.

etek polisleri

Arsa

Cürüm komedisinin "Cops" un anlatı anlatısıİki renkli Curatrix düzenin zorla işbirliğine dayalı uyumlu birbirine uyumlu etekler, "aktörler ve rolleri. Güzel ve zeki Eschborn Sarah (Bullock) FBI New York şubesi onu Obraztsova kadar tüm departmanı midesi mükemmellik bir dereceye kadar tüm idealdir. Önde arkadaşları (çoğunlukla erkek) kafasına, olağanüstü kolaylıkla Sarah kendi takım arkadaşları değersizlik farkında olmak başkalarını zorlayarak, ceza önbelleklerini algılar.

Ashbon, bölüm başkanlığı görevini almak istiyorBunun için bir takımda nasıl çalışacağını bildiği yüksek liderliği göstermesi gerekiyor. Onların yeteneklerini kanıtlamak için, Sarah önemli bir misyon üstleniyor - Yerel polis ile birlikte çalışarak uyuşturucu satıcılarının emniyet kemeri takılı olmayan Boston çete etkisiz hale getirmek için, araştırmacı Shannon Mullis (McCarthy). Ama gerçek şu ki, eski Mallis, defne ve geleceği paylaşmayı düşünmüyor. Ardından, aktörlerin izleyicinin tarafından bilinip sevildiği, yağmura maruz kalmadan resmi imkansız olan "Eteklerdeki Polisler" resmini tarif edin.

Hedefteki 10 şakadan 9'u

Yüz yüze görüştüğü iki farklı kadıntarifsiz bir coşku, neredeyse kesin olarak birbirlerini öldürmeyeceklerdir, ancak bundan sonra ideal birer ortak haline gelecekler. Yönetmen Paul Feig ile anlaşarak aktörler ve rolleri birbirlerine seçilen "Cops in etek" filmi, ceza muharipleri için geleneksel bir antipot ikilisine sahiptir. Film, acımasız bayiliklerin klasik örnekleri seviyesinde ("Ölümcül Silah", "Tepenin Saati" gibi) çıktı. Paul Feig'in projesi, R'nin atanmış yaş notunu dürüstçe yerine getiriyor.

10 fıkranın 9'u "boğa gözü" ne düşüyor: ve doğaçlama Sandra Bullock'un bıçak sıkışmış uyluk ve boğazı boğulma gözleme karakter için yapılan bir operasyonda iki kez geriye kaçan eşkıya karpuz atılmış ve aynı. Yönetmen, ahlak koruyucularının akıl almaz duygularına hakaret etmeden Tarantino tarzında zarifçe şaka yapıyor. Bununla birlikte, bu eğilimler, Paul Feig'de "Mortally bored" ve "Office" in bazı bölümlerinde özetlendi ve bu nedenle "Cops in lirts" ında çiçek açtı. Bir holigan atmosferi yakalamış oyuncular tam dolandı.

eteklerdeki rolleri ve rolleri

Mükemmel yıldız düet

42 yaşındaki çizgi roman dünya çapında ünaktris Melissa McCarthy "Vegas'ta Bachelorette partisini" getirdi. Yaratıcıların 49 yaşındaki güzel Bullock'u bir ortak haline getirme kararı, sanatsal bir bakış açısından ve elbette ticari bir kazan-kazan harekatıydı. Aşırı kiloyla ilgili sorunları olan Amerikalı izleyici, kusursuz Bayan Congeniality'i oyuncu olarak görmeyi umursamıyor, ama bu hesaptaki büyük ve mutsuz bir kadın olan McCarthy'yi görmekten gerçekten çok hoşlanıyor. kadın kahramanın şiddetli neşeli görünüm saf ruhsal organizasyonunu gizler sırasında, onun buzdolabı saklanan silah internette satın aldı ve bir resmi "İsa, uzayda beyzbol oynadı" iç tonunu belirliyor.

eteğinde film aktörleri polisler

Kişisel çekicilik ton

"Eteklerdeki Polisler" filminin aktörleriprofesyonellik ve oyunculuk becerileri, ana rollerin (Sandra Bullock ve Melissa McCarthy) oyuncuları ile rekabet edemez. Bullock onun kahraman yasaları, toplumun temellerinin adapte ve son derece bilgiçlik taslayan aynı anda, kibir ve sertliği, güvenlik ve aşırı güveni birleştiren değil sundu. McCarthy izleyiciye, anneler, slutlar ve hubalki'nin kaba cephesinin ardında sadık ve sadık bir kalbe sahip olduğunu aktarmayı başardı. Birlikte, aktörler, yönetmenin katı bir rehberliği altında, aptalca neşeli oynarlar, yenilikçi özellikleri kalıplanmış görüntülere dahil ederler ve tonlarca kişisel çekicilikle parlatırlar. Modern "rüya fabrikasında", birkaç komedi oyuncusu var, ama Bullock-McCarthy ikilisi, gökyüzü ile işaretlenmiş bir çift.

etekler aktörler ve rolleri film polisleri

İkinci planda karakterler

Sahnenin ustalarının övgülerinden ayrılamazsın,"Eteklerdeki polisler" filminde destek rolü üstlenenler. Aktörler, ana karakterlerin rollerinin performansına karşı çıkmasalar bile, şanlamaya çalıştılar. Projenin büyük bir kısmı, Marlon Wyans'ın katılımı olarak güvenle değerlendirilebilir. Onun karakteri Levi - ikinci plan, ama karizmanın kenarı üzerinden atması paha biçilemez. (Tam kardeşi Jason (Michael Rapaport), Shannon annesi de kadın düşmanı, aile Mallis Jane - Mullis ve Eschborn, albino Craig (Dan Bakkedal) başkanlık Julian (Michael McDonald) manyachnymi tavırları ile: Hikaye son görevi değildir tüm karakterler oynamak Curtin) ve hatta şık kırmızı kedi - kazanovası Eschborn - tüm mizah filmin iyi bir kısmını ekleyin. Ve mizah "tuvalet" değil, sadece acımasız.

Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 2019

Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 2019

Related news

 • Aşırı kilo vermek istemeyenler için iyi olan düşük kalorili okroshki
 • Van gölü ekspresi Haberleri, Güncel Van gölü ekspresi haberleri ve Van gölü ekspresi gelişmeleri
 • Thievy Bifouma, Yeni Malatyasporda
 • Kulağı incinip çeneye ne verir
 • Çocukların Öğünlerindeki Sebze Porsiyonlarını Arttırmanın Yolları

 • Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 53

  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim


  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 63

  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 87

  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 60

  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 57

  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 7

  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 98

  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 20

  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 63

  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 11

  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 53

  Feminist komedi gerilim filmi Eteklerdeki Polisler Aktörler, yaratıcılar, çizim 20