Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 2019

Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 2019
22.08.2019

Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 2

Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet

Aşık olabileceğiniz motosikletler varkelimenin tam anlamıyla ilk bakışta. spor motosiklet kentsel tipi, beton ormanda yoğun yaşam için gerekli tüm özelliklere sahiptir - Bunlardan biri Falcon Speedfire olduğunu.

Motosiklet tanımı

Falcon Speedfire - modern sporKentsel trafiğin hakimiyeti için mükemmel bir motosiklet. Buna ek olarak, bu bisiklet, acil görevlerini yerine getirmek için taşımayı seçerken en önemli kalite olan taşıma işleminde oldukça basit ve ekonomiktir.

şahin hızlı ateş

Falcon Speedfire dizaynıgözlerini takip ediyor - kaplamanın plastik unsurları çok nitelikli ve ahenkli bir şekilde bir araya getirildi ve bisiklet sahibinin en ünlü ve popüler Japon modellerinin sahipleri tarafından dahi gıpta edilebiliyor olması. Motorun ergonomisi, bir kez daha amacına vurgu yapar - kompakt bir boyut ve oldukça güçlü bir motor, trafik sıkışıklığını hızlı ve kolay bir şekilde almanızı sağlar.

Motosiklet motoru hava ile donatılmıştırsoğutma ve şasi, ki bu da şehirde aktif trafik için gerekli tüm kaliteyi bisiklete sunmaktadır. Falcon Speedfire'ın ergonomisi, motosikletlinin "demir dostuyla" yakın temasta kalmasına olanak tanır.

Motosikletin özellikleri

Motosiklet Falcon Speedfire, teknik özelliklertüm gereksinimleri ve standartları karşılayan, öncelikle şehirde hızlı ve manevra yapılabilir hareket için tasarlanmıştır. Dahası, bisiklet doğrudan bu amaçlar için yaratılmıştır. Bu nedenle, motor nispeten küçük bir ağırlık (toplam 134 kg), genel olarak kompakt boyutu ve keskin direksiyon geometrisi keskin dönüşler ve yoğun sıraları arasında flotasyon makineleri de mükemmel manevra kabiliyeti sağlar.

Bisiklet 4 valfli güçlü bir motorla donatılmıştırZONGSHEN hacmi 250 metreküp. Bir hava soğutma sistemi ve yüksek çekiş ile cm. Motor gücü - 18 beygir gücü - motosikleti saatte 150 km hızlandırır.

falcon hız ateşi özellikleri

İki kişilik bir spor bisikleti tasarlanmıştır. Sürücü koltuğu yeterince geniştir, yolcu koltuğu ve ayak dayanağı sayesinde yolcu biraz daha küçüktür, ancak çok rahattır.

Bir motosikletin iç dünyası

Bir silindirli dört zamanlı 4 valfli motor, bir soğutuculu bir sıvı soğutma sistemi ile donatılmıştır. Motosikletin çalışma hacmi 249 cm3. Motorsiklet Falcon Speedfire 250 ile donatılmıştırkılavuzu klasik tip beş hız vites (ilk - aşağı ve geri kalan - kadar). özel bir ayarlama sertliği ile donatılmış bir ters tip ön süspansiyon çatalı üzerine monte edilmiştir.

Spor bisikletinde iki disk varradyal frenler. Arkasında bir pro-link sistemi (ilerleyen süspansiyon) aracılığıyla çalışan bir mono-amortisör olduğunu. Yakıt deposunun ergonomik şekli, kompakt boyutlarına rağmen, 17 litreye kadar benzin tutmasını sağlar.

Gösterge paneli ve aydınlatma

Gösterge panelinde ihtiyacınız olan her şey var -Depoda bir yakıt seviye sensörü, bir takometre ve bir hızölçer, günlük ve toplam kilometre göstergeleri, yanı sıra pil şarjı ve dahil edilen dişli derecesi. Tabii ki, sıralar ve nötr pozisyon, şehir sınıfı bir spor bisikletinin gösterge panelinde de bir yer buldu.

"Namlu" Falcon Speedfire iki ışıkla dekore edilmiştirÇok etkili bir motosikletin dış görünüm tamamlayıcı halojen lambalar ve iki diyot lambası dönüşler ile düşük ve yüksek kirişler. Ayrıca, bir diyot fren lambası ve iki viraj lambası arka tarafa monte edilir.

yorumlar falcon hız ateşi

Fiyat, paket ve müşteri yorumları

Motosiklet gerekli olan her şeyle donatılmıştır.rahat bir yolculuk için. Bu nedenle, bisiklet, her türlü yüzeye sahip tekerleklerin optimum çekişini sağlayan 4 pistonlu hidrolik frenler ve spor tipi lastiklerle donatılmıştır. Motosikletin kalitesi ve performansı en iyi tarif edilen tarifler olabilir. Falcon Speedfire - acemi motosikletçiler için mükemmel olan spor bisikletleri ve uzun yıllardır eyerde güvenle tutulanlar için.

motosiklet şahin hız ateşi 250 [1]

Bir spor bisikletinin maliyeti yeterlidirdeğişkendir. 1700 ila 3000 ABD doları arasında değişiyor. Üretim yılına bağlı olarak, temel ekipman, motosikletin kilometre performansı ve diğer birçok faktör, maliyet endeksi değişebilir.

Bu "demir atı" dikkati çekiyorHayatlarını spor bisikletleriyle bağlamak isteyenler için mükemmeldir. Bu yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenektir - küçük hacimli motoru, güç ve motorun gerçek güç hissetmek adrenalin iyi bir doz almayı sağlar. Ve tüm bu - herhangi talihsiz sonuçları olmadan, modelin mükemmel performans ve motorun nispeten küçük hacme teşekkürler. Ergonomik gövde, onun kompakt ve rahatlık - Kentsel spor bisiklet için tüm uygundur.

Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 2019

Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 2019

Related news

 • Sanal asistan Alexa, Amazon’un başını bu kez duşta derde soktu
 • 2019 kova burcu
 • Marcelo: Beşiktaştan ayrıldığıma pişman değilim
 • LÖSEV Nedir
 • Yapay Çiçeklerle Dekoratif Süs Yapımı

 • Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 55

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet


  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 32

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 75

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 60

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 86

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 48

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 35

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 44

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 22

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 51

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 90

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 13

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 27

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 19

  Falcon Speedfire - gücü ve hızı sevenler için evrensel bisiklet 14