Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 2019

Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 2019
22.08.2019

Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 23

Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık

Bugün size Yevgeni Alekhin'in kim olduğunu söyleyeceğiz. Bu yazarın biyografisi ve yaratıcılığı aşağıda tartışılacaktır. Yazar eserlerine çocuk edebiyatını yetişkinler için yazılmış olarak çağırıyor.

biyografi

evgeny alekhinEvgeny Alekhin, 1985'te Kemerovo'da doğdu. Kemerovo Devlet Üniversitesi'nde okudu. Ayrıca All-Russian Devlet Sinema Enstitüsünde okudu. Ayrıca Kemerovo Kültür Üniversitesi'nde eğitim gördü ve filolojik, yönetmenlik ve senaryo da dahil olmak üzere birçok fakültede başarılı oldu. Herhangi bir yüksek öğretim kurumundan mezun olmamıştır. Alyokhin, bir satış elemanı, güvenlik görevlisi ve yükleyici olarak çalıştı. Buna ek olarak, bir ekstraydý. Birkaç kısa filmin senaryo yazarı ve bir aktör olarak yaratılmasına katıldı. Şu anda edebi ve müzikal etkinlikleri birleştiriyor. "Chaliapin Şapkası", "Kağıt" ve "Night loaders" gruplarının vokalistidir. 2004'te "İlkbahar" adlı ödül için "Nesliğin Sesi" özel ödülünün sahibi oldu.

kaynakça

Eugene Alekhin, 2011'de "The Thirdpantolon ". 2012'de "Oda Müziği" eseri ortaya çıktı. Aynı yıl "No okyanuslar, deniz yok" kitabı. 2015 yılında "Bird's Haven" adlı ürün ortaya çıkıyor.

tarih

Evgeny Alekhine biyografisiEugene Alekhin biriyle çok alışılmadık bir şekilde ilgileniyoreserlerinden. "Kuş Cenneti" adlı kitap "Rus Ormanı" projesini desteklemek için yayımlandı. Konstantin Speransky ve Yevgeni Alekhin'in senaryosunda yer alan diziden bahsediyoruz. Yazar, bir pilot filmin yaratılması için yayının satışından elde edilen parayı harcayacağına söz veriyor. Eugene Alekhine tarafından yazılan hikayeler "Hiç okyanus yok, hiçbir deniz" adlı kitapta tek bir metin halinde birleşmeye meyillidir. Bu kitap doğru ve hassas bir şekilde insan hayatının özelliklerini taşır. Yazar, dikenli ve kutupsal bir gezegendir. Tamamen nasıl yalan söyleyeceğini bilmiyor. Dener, ama her zaman gerçeğe döner.

Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 2019

Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Zahide Yetişin bebeğinin cinsiyeti belli oldu Zahide Yetiş ve eşi Cem Arısoy kimdir
 • Kanda Sodyum Eksikliği Belirtileri Nelerdir
 • Hayatla ilgili sözler kısa
 • DAMADIN LİFİ PAPYONLU GELİNİN LİFİ FİYONKLU YAPILIŞLARI
 • Cikolatali Muffin

 • Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 35

  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık


  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 49

  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 29

  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 22

  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 43

  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 39

  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 28

  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 4

  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 43

  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 34

  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 47

  Evgeny Alekhin: biyografi ve yaratıcılık 79