Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler 2019

Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler 2019
Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler


Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler ?

Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler ?

İç mekan dekorasyonlarında görmeye aşina olduğumuz renklerin arasında geliyor kahverengi ve tonları. Ancak çoğu zaman bir tasarım seçerkenkahverengi ile uyumlu renklerseçiminde kararsız kalınabiliyor. Her evde zeminde olmak üzere ahşap tasarımlar mutlaka göz önünde yer alır , parkede , ahşap çerçevelerde , mobilyalarda ve aksesuarda kahverengi oldukça popüler bir renktir. Aynı zamanda ağır ve modern bir tarza sahip olan kahverengi ile diğer renklerin uyumu son derece mükemmeldir.

Genel olarak baktığımızda dekorasyondakahverengi ve tonlarıevde büyük mobilyalar ve zemin gibi dikkat çeken alanlarda yoğun şekilde kullanılır , kahverengi ile uyum yakalamak adına aksesuar ve ev tekstil ürünlerinde uyumlu renkler kullanarak oldukça çekici ve modern bir mekan görünümü sağlayabilirsiniz.

Kahverengi ile uyumlu renkler 

Kahverengi – Altın tonları

Kahverengi – Beyaz – Bej – Fildişi

Kahverengi – Turkuaz

Kahverengi – kızıl ve bordo tonları

Kahverengi – mavi ve tonları

Kahverengi – gri tonları

Şeklinde uzayıp gidebilen bir listeye sahip , daha net şekilde fikir sahibi olabileceğiniz birbirinden şık ve modern kahverengi ev dekorasyon örnekleri galerimizde en güzel renk uyumları ile sizlere yol gösterecektir.

Kahverengi neredeyse diğer tüm renklere uyum sağlayan , çoğu zaman tamamlayıcı bir renk olarak kullanılır , hatta dekorasyonda kullanmayı aklınızın ucundan bile geçirmeyeceğiniz renkler ile mükemmel bir uyum sağlayabilir. Örnek olarak kızıl tonlarını verebiliriz , kahve ve kızıl tonları bir arada son derece estetik bir tarz yaratabilir , burada önemli olan ağır basacak rengi başarılı şekilde tamamlayabilmek. Perdeleriniz kızıl tonlarında bile olsa modern kahverengi koltuk takımları ile tam olarak bir uyum yakalayabilirsiniz basit olarak. Evde iddalı renkleri tercih edecekseniz örneğin altın sarısı gibi , kahverengi ile bu gösterişi başarılı şekilde tamamlayabilir ve şık bir stil elde edebilirsiniz.

Yine evde dikkat çeken ve öne çıkan renkler arasında yer alan turkuaz rengi ile kahve tonları harika bir ikili olabilir , bunu en iyi şekilde örnekleyecek olursak herhangi bir kahverengi oturma takımında turkuaz yastıklar ve orta sehpada yine turkuaz rengi aksesuarlar deneyerek görebiliriz. Ortaya son derece şık ve bir o kadar rahat bir stil çıkacaktır.

Kahverengi ile uyumlu renklerarasında yine kahvenin bir çok tonu ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz , ancak dekorasyonda aşırı kahve kullanımı görsel olarak biraz sönük bir izlenim bırakabilir , uyumlu renkler ile tamamlandığında kahverengi ile modern aynı zamanda etkileyici iç mekan dekorasyonları elde edilebilir. Galerimizde sizler için hazırladığımız en güzel kahverengi ev dekorasyonları size ilham verecektir , aynı zamanda kahverengi ile uyumlu renkleri daha net şekilde analiz edebilir , hangi rengin görsel olarak daha çekici bir etki yarattığı konusunda size yol gösterecektir.


Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler 2019

Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler 2019

Related news Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler NelerEvde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler


Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler


Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler


Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler


Evde Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler