Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotuEsteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu


Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 84 17.01.2019, 22:25

Esteban Gutierrez: "Formula 1" in Meksika pilotu

Esteban Gutierrez - Meksika'dan yarışçı,Dünya şampiyonasında "Formula 1" de birkaç sezon oynadı. Ancak, ana yarış dizisinde başarıları oldukça alçakgönüllüydü, Esteban'ın ana başarıları GP3 ve GP2 şampiyonalarına katıldı.

Başlangıcı

Esteban Gutierrez 1991 yılında doğduMeksika'da bulunan Monterrey. Dev bir ulus ötesi şirkete ait çok zengin bir ailede büyüdü. Çocukluğundan beri sporla uğraştı, umut verdi, basketbol oynadı. Ancak, ciddi bir yaralanma nedeniyle, NBA'de bir kariyer hayalleri bırakmak zorunda kaldı.esteban gutierrez

Sevgili oğluna kaçırmadı, ailesi onu aldıSonsuz aile sitelerinin eteklerinde hızla hakim ve meşhur bir şekilde yuvarlanan kartlar. Adam, Meksiko'nun Meksika şampiyonluğuna katılmak için kaydedildi ve Esteban Gutierrez rakiplerini ezmeye başladı. İlk olarak, o genç seviyesinde kazandı, daha sonra deneyimli pilotlar ile yarışmalar kazanmaya başladı.

Perspektif binicilerBMW spor bölümü ve bir dizi "Formüller-BMW" (ABD) yarışmalarına katılmak için davet ediyoruz. Fotoğraf genellikle spor medyada görünen hızlı Esteban Gutierrez, birinci yılında, serinin yardımcısı şampiyon olur.

GP serisindeki başarılar

2008 yılında, Meksika pilotu tüm katıldıbir dizi Avrupa yarış dizisi ve "Formula-BMW" nin yarışları üzerine yaptığı ana vurgu. Esteban Gutierrez final sezonu kazandı ve sezon boyunca altı galibiyet kazanan altı galibiyet serdi.

"Formula BMW" serisinde performans göstermeye devam ediyor,Meksika elini F-3 aşamalarında dener. 2009 yılında, yönetim adaylarının biniciler için Esteban dünyadan tecrübeli pilotlar ile rekabette daha hızlı bir teknikle kendilerini test etmek mümkün oldu sınıfta, içinde performanslar bütün programı düzenledi.

2019 yılında, Esteban Gutierrez takımına taşındıYeni yarış serisine katılmak - GP3. Bu yüzden Meksikalı, rakiplerinden hiçbiri belirli bir rota altında savaş arabalarının kesin ayarları konusundaki bilgi birikiminden ve bilgisinden dolayı rakiplerinden hiçbirinin avantajı olmadığı bir durumdaydı. Daring sürüş tarzı ve yüksek hız ana müttefikleri oldu.Esteban Gutiérrez Racer

Meksikalılar sırasında liderleri yendiİlk etapta mevsimi tamamlamasına izin veren kararlı sonuçlar. Sezon boyunca beş zafere imza attı ve genel sıralamada en yakın rakibi on yedi puanla geride bıraktı.

"Formula 1"

Esteban Gutierrez, tüm genç yarışçılar gibiDünyanın ana yarış dizisinde performans göstermeyi hayal etti. Bunun için ilk şans, 2012 sezonunda tanıtıldı. "Formula 1" komutunun biri - Escudería Telmex (Meksika Motorsport destek programı) "Sauber" ile yakın işbirliği kurmayı başarmışlardır. Escudería Telmex'in koğuşlarından biri olan Sergio Perez, takımın ikinci pilotu oldu ve genç ortağı test pilotu rolünü üstlendi.

Rekabetçi formu kaybetmemek için EstebanGutierrez, "Sauber" yarışmasını GP2 yarış serisine katılarak birleştiriyor. İki yıl boyunca en yüksek hızını onayladı, bir kereden fazla en hızlı turun yazarı oldu. 2012'nin sonunda, genel sıralamada üçüncü pozisyonu kazandı.Esteban gutierrez formülü 1

Yıl sonunda, Perres McLaren'e ve onunyer Esteban tarafından işgal edilir. Ancak, 2013 sezonu için teknik, geçen yılki farkedilir derecede düşüktü. Zengin deneyim pahasına ekibinin ilk pilot nasılsa sezon ortasında kendileri için ayarlamaktan yapabiliyor, ancak, Esteban arkada bir dezavantaj ve sınırlı mücadeleler de buldu. Sadece bir kez Tokyo'daki Grand Prix'teki gösteri bölgesine girmeyi başardı. Diğer tüm yarışlarda ikinci ondaki aşamaları tamamladı.

Son yıllar

Her yıl, "Sauber" in işi daha da kötüye gitti.2014 yılında, yeni teknolojileri rakiplerine göre daha düşüktü. Bütün bunlar mahrum edilen Gutierrez ve takım arkadaşı Grand Prix'deki puan için en ufak bir şans bile.Esteban gutierrez fotoğraf

Meksika solu Zauber ile sözleşme imzaladı"Ferrari", bir yedek pilotun yerini buldu. 2016 yılında büyük yarışa geri dönme şansı vardı. Kendisi, partneri Fransız Roman Grosjean'ın bulunduğu yeni Haas takımında ana pilotu buldu. Onun takım arkadaşı düzenli noktaları bölgeye tırmandı ve genel onüçüncü yerde sezonu bitirmek başardı ederken serisine kötüydü dönersek, Gutierrez, puan kazanımı olamazdı.

Sezon sonunda "Haas", Meksika ile sözleşmeyi yeniden imzalamadı ve bir takım olmadan kaldı.

Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotuEsteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu

Related news

 • Ağda Yaparken Uygulayabileceğiniz 5 Pratik Teknik
 • Çocuğunuzu taşırken buna dikkat
 • ABDde İlk Cep Rosbergin
 • Bir hafta boyunca soğan suyu içerseniz ne olur
 • Halluks Valgus

 • Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 100

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu


  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 83

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 55

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 9

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 61

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 66

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 39

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 63

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 69

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 37

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 93

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 46

  Esteban Gutierrez: Formula 1 in Meksika pilotu 73