En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler 2019

En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler 2019
En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler


Gözenekler, cildin istenilen görüntüye sahip olmasına yardımcı olan noktalardır. Yeterince iyi bakılmadığında ise içleri kirle dolarak cildin nefes almasına engel olmaktadır. Ayrıca genişlemiş ve kirlenmiş gözenekler, dışarıdan bakıldığında lekeli bir cilt görüntüsü oluşturmaktadır. Yeterince temizlenmemiş olangözenekler, kir nedeniyle akne ve sivilcelerle mücadele etmenize neden olacaktır.

En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Nasıl Seçilir?

Cildiniz içingözenek sıkılaştırıcı ürünseçerken dikkat etmeniz gereken kuralları unutmamalısınız. Her şeyden önce tercih edeceğiniz ürünün formunu seçmelisiniz. Krem mi, jel mi, tonik mi yoksa yağ mı kullanmak istersiniz. Bu noktada cildinize hangisinin daha iyi geleceğini düşünmelisiniz. Kimi ciltler kreme daha hızlı dönüt verirken kimileri yağları tercih etmektedir. Kimileri içinse en ideali jellerdir.

Ürünün formunu seçtikten sonra size uygun olan içeriğe yönelmelisiniz. Cildinizde alerjik reaksiyon oluşturmayacak en hızlı etki edecek sıkılaştırıcıyı seçmelisiniz. Ayrıca en iyigözenek sıkılaştırıcıorganik içeriğe sahip olandır. Bu sebeple tercih ettiğiniz ürünlerin organik içerikte hazırlanmış olmasına özen göstermelisiniz.


Garnier Saf ve Temiz Sıkılaştırıcı Tonik

Garnier,cilt gözeneklerindeciddi değişikliklere yardımcı olan saf ve sıkılaştırıcı, kaliteli bir ürüne sahiptir. Hem temizleyici ürün formuna hem de sıkılaştırıcı içeriğine sahip olan tonik, kısa süre içerisinde etki etme avantajına sahiptir. Kremsi bir yapıya sahip olsa da jel olduğunu söylemek daha doğru olacaktır.

Garnier sıkılaştırıcı jel aynı zamanda fiyat açısından da piyasadaki diğer ürünlerden daha uygun fiyattadır. Bu nedenle uygun fiyata cildinizi tazeleyebilmeniz mümkündür.


La Roche Posay

Kozmetik dünyasının en kaliteli kozmetik firmaları arasında yer alan La Roche, cilt sıkılaştırması için özel pek çok ürün çıkarmaktadır. Tercihinize bağlı olarak dilerseniz  tonik dilerseniz krem veyahut jel seçiminde bulunabilirsiniz.Cilt gözeneklerindehızla küçülme sağlayan Posay serisinin ise kullanıcıların hemen hepsini memnun ettiği bilinmektedir. Her ne kadar fiyat bakımından pek çok kozmetik ürüne nazaran daha pahalı olsa da hızlı etki için tercih edilebilir bir üründür.

Cilt yapınıza bağlı olarak sıkılaştırıcı etki sunanPosay, yağlı ve akneli ciltler için ayrı bir etkiye, karma ciltler için ayrı etkiye sahiptir. Özel formüllü bu ürün, cildinizdeki sorunları gidermeye de yardımcı olacaktır.

 Loreal Pure Zone

Loreal Pure Zone, cilt sıkılaştırıcı etkiye sahip özel bir formüldür.Cildinizdemeydana gelebilecek sıkıntılar için hem tedavi edici hem de sıkılaştırıcı etkiyi bir arada bulabilmeniz mümkündür. Loreal’in sıkılaştırıcı losyonunu cildinizi test ettirdikten sonra kullanmanız daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Yanlış tercih ettiğiniz sıkılaştırıcılar, cildinizde akne artışına neden olabilir. Bu sebeplecilt yapınıza uygunalışveriş yapmanız gerekmektedir.

Loreal Pure Zoneürününün yanlış ciltlerde kullanımı sonucunda siyah nokta artışı, akne sorunu doğurduğu bilinmektedir. Bu nedenle önce cildinizin hangi yapıda olduğunu öğrenmeli daha sonra sıkılaştırıcı tercihinde bulunmalısınız.


Sinoz Mavi Anemon Çiçeği

Cilt için uygun sıkılaştırıcı ararken aynı zamanda çok yönlü etki edecek ürünleri tercih etmelisiniz. Hem ışıltı verecek hem pürüzsüz kılacak hem desıkılaşmasınayardımcı olacak bir ürün isterseniz Sinoz’u tercih edebilirsiniz.Sinoztarafından çıkarılan mavi anemon çiçeği, cildin canlılığını korumasına yardımcı olmaktadır. Bunun yanındataze bir cilt için gözenekleride küçültmektedir.


Yaşla orantılı olarak artış gösteren gözenek genişlemeleri, mavi anemonla daha sıkı bir hal alabilir. Düzenli kullanımda, kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir.


Estee Lauder Sıkılaştırıcı Serum

Estee Lauder, kozmetik dünyasının dev isimlerinden biridir. Aranılan her ürünün bulunabileceği bir içeriğe sahiptir. Sizin aradığınızcilt sıkılaştırıcıbir ürün ise Estee Lauder’de rahatlıkla bulabilirsiniz. Hem jel hem tonik hem de krem alternatifleri bir arada verilmektedir.

Markanın çıkarmış olduğu onlarcasıkılaştırıcı ürünve set arasından özellikle serumu tercih etmelisiniz. Sıkılaştırıcı serum, her gözeneye tek tek yerleşerek cildin daha genç görünmesine yardımcı olmaktadır.Her türlü cilt yapısına uygunolan bu bir ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Etkisi en geç 1 hafta içerisinde kendini gösterecek, bitkisel içeriği ile cildinizde köklü değişim yaratacaktır.


Bioder Sıkılaştırıcı Solüsyon

Cilt sıkılaştırıcı,etkisini hızlı hissettiren ve bitkisel içeriğe sahip bir ürün istiyorsanız Bioder’e göz gezdirebilirsiniz. Uzun yıllardır bitkisel içerikli cilt bakım ürünleri hazırlayan marka, cildinize iyi gelecek gözenek küçültücüye sahip olabilir.Bioder sıkılaştırıcı solüsyon, cilt gözeneklerini küçülterek hem temizleyici hem de gerginleştirici etkiye sahiptir.


Ciltte herhangi bir yağlanmaya, akneye ve siyah noktaya neden olmayan ürün, yenileyici solüsyonlarla beraber kullanıldığında çok daha iyi gelmektedir vegözeneklerde sıkılaşmagözlenmektedir. Tazeleme etkisi olduğu için kısa süre içerinde ciltte ışıltı ve pürüzsüz etki kendini göstermektedir.


Bioderma Pore Refiner

Cilt bakım ürünleri kullanırken, teninize temas edecek olan ürünün içeriğine dikkat etmelisiniz. İster temizleyici jel isterse sıkılaştırıcı tonik fark etmez. Kullandığınız her ürünü önce incelemeli daha sonra kullanmalısınız. Özelliklegözeneklerinizleilgili sıkıntınız varsa Bioderme Pore Refiner oldukça iyi gelecektir. Kullanırken içinize sinecek ve cildinize iyi gelecek birsıkılaştırıcıarıyorsanızBioderma’nın bu ürününe göz gezdirebilirsiniz.

Hem yenileyen hem de dengeleyen bir yapıya sahip olan Pore Referiner aynı zamanda botoks etkisi yaratmaktadır. Üstelik ciltte meydana gelen gevşemeye de son vermektedir.


Nivea Q10 Plus

Bakım ürünleri milyonlarca kişi tarafından kullanılan Nivea,cilt sıkılaştırmasıiçin de tercih edilen markalardan bir tanesidir. İçeriğinde hem bitkisel içerik hem de sakinleştirici etki bulunanNivea Q10 Plus, pek çok insan tarafından sevilerek tüketilmektedir.


Cilt bakımınınen önemli detaylarından biri olan sıkılaştırıcılar hakkında aradığınız pek çok kriter Q10 Plus’ta mevcuttur. Akne sorununun baş göstermemesi, yaşlanma belirtisi oluşmaması için oldukça etkili bir içeriğe sahiptir.En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler 2019

En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler 2019

Related news En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı ÜrünlerEn İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler


En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler


En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler


En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler


En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler


En İyi Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünler