Emami: elbise-transformatörü kendiniz 2019

Emami: elbise-transformatörü kendiniz 2019
18.07.2019

Emami: elbise-transformatörü kendiniz 21

Emami: elbise-transformatörü kendiniz

Modern kadınlar çok çözmek zorundaaynı anda sorunları. Bazı insanlar her şeyi yönetmeyi, her yeri ziyaret etmeyi başarırlar ve yine de çarpıcı görünüyorlar. İş problemlerinin çözümünü kendileri, ev işleri ve hobilerini önemsemeyi nasıl başarabilirler? Bu sır asla çözülemez. Ve eğer hiç kimse bir kadın dışında meselelerle başa çıkamazsa, o zaman bayanlar, yeni başlayanlardan dünyaca ünlülere kadar tüm tasarımcıların mükemmel bir görünüm almasını sağlamak için. Ayrıca, "eski kıyafetleri değiştirmek için eve gitmemekle birlikte", "günümüzün çeşitli olaylarına bakmak için ne giymek, giymek" sorusunu da cevapladılar. Tabii ki, bu durumda, takım elbise-transformatör. Önerilen nihai ürünlerin en ucuz fiyatı yaklaşık 300 dolardır. Bir elbise transformatörünü kendiniz dikerseniz, aile bütçesi 10 kat daha az kaybeder.

elbise trafo kendiniz

Yedi çeşit transformatör

Kendi elleriyle bir elbise-transformatör dikmekBirçok iğne kadın bu işlemi başarıyla tamamladı. Onların güvencelerine göre, yaratılmasında karmaşık bir şey yoktur. Bir elbise giymek için düzinelerce farklı şekilde ustalaşmak çok daha zordur. Desensiz bir elbiseyi dikmeye başlamadan önce bir stil seçmelisiniz. Bugün yedi ana elbise-tipi transformatör vardır: Kariza, Hepsi bir arada, Picaro Puck, Çok Yönlü Elbise, Sacha Drake, Emami, Sonsuz elbise. Bunlardan biri - İskandinav tasarımcılarının gelişimi Emami - dünya kadınlarının halkını sarstı. Bir şaka, bir elbise ve en az 30 farklı giyim seçeneği olsun! Eğer dikersin, o zaman sadece Emami. Giyim-transformatör, kendileri tarafından oluşturulan tüm gardırop yerini alabilir.transformatör giyim

Master-class: "Kendi elleriyle bir elbise-transformatör dikiyoruz"

Emami dikiş için ihtiyacınız olacak:

 • örme kumaş (likralı, viskozlu, viskozlu, "triko yağı" 140-150 cm genişliğinde ve boy - boyunuza bağlı, ancak 2 m 10 cm'den az olmayan ve 2 m'den 35 cm'den fazla olmayan;
 • iplik;
 • makas;
 • santimetre;
 • dikiş makinesidesensiz elbise

Adım adım talimat

El kitabına bağlı kalın - ve birkaç saat içinde muhteşem bir elbise alacaksınız.

 1. Zemine kesilmiş (2,15 x 1,50). Her iki kenarı da ondan kesin (şerit genişliği 3-5 cm). Bunlar dizeler olacak. Dikişi kısa kenarlara, daha sonra parça boyunca, küçük bir delik açarak, deliği sökün ve deliği dikin.
 2. Boyunca 30 cm genişliğinde bir şerit kesinetek için kemer. Yarısına kadar katlayın ve göğsün altına bir şerit takarak istenen uzunluğu ölçün. Ne özgür ne de sıkı olmalı. Kemerdeki halka dikişi. Bir taraftaki kıvrım boyunca belinizin çevresinin yarısı kadar uzunluğa sahip bir kesik (I numara ile gösterilen şekilde) yapın. Bel 70 cm ise, ensizyonun uzunluğu 35 cm'dir, düzlükte olmamalıdır, aksi halde kemeri dikmek elverişli değildir. Kıvrım çizgisinden 3 cm en geniş noktada, bir "damlacık" şeklinde hafifçe yuvarlak, ideal bir seçenektir.
 3. Şekil 3'te, eteğin arka dikişi belirtilmiştir. Stoichte. Ardından kemerin halkaya dikilmesini sağlayın, kanvastaki kesimle hizalayın ve dikin. Şimdiye kadar garip bir etek var.
 4. Diğer tarafta, sayı II ile belirtilir, bir kulis yapar ve ipi kaydırır. Kulis genişliği dizgenin genişliğinden çok farklı olmamalıdır - böylece kumaş daha iyi örtülecektir.

İşte bu, elbise transformatörünü kendin yaptın. Şimdi partinin misafirlerini şaşırtmak için en az 15 dakikada bir yapabilirsiniz.

Emami: elbise-transformatörü kendiniz 2019

Emami: elbise-transformatörü kendiniz 2019

Related news

 • Çad Müftüsü: ABD Birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışıyor
 • Cottage village White Coast, Moskova Bölgesinde: incelemeler, fiyatlar
 • II. Dünya Savaşı: Berlin Savaşı
 • Dacha duş kabini - hijyen ve konfor
 • Dizler acıyor psikosomatikler

 • Emami: elbise-transformatörü kendiniz 42

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz


  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 77

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 45

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 54

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 25

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 19

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 39

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 60

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 76

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 99

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 11

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 83

  Emami: elbise-transformatörü kendiniz 49